Плівки ДАБІ: рівненського керівника інспекції Ігоря Мічуду звинувачують у тиску на підлеглих [Аудіо]

У Рівному новий скандал навколо Державної архітектурно-будівельної інспекції. Журналіст порталу "Четверта влада" Володимир Торбіч вчора оприлюднив скандальний аудіозапис. На ньому чути голос, схожий на голос керівника ДАБІ у Рівненській області Ігоря Мічуди. З запису випливає, що керівник "тисне" на ймовірних підлеглих та нібито примушує переписати акт із виявленими порушеннями під час будівництва  кварталу житлової та громадської забудови на вулицях Костромській та Гагаріна у м.Рівне (І черга). Сам Ігор Мічуда називає цей запис нісенітницею.

- Хотілося б почути коментарі Ihor Michuda про тиск на підлеглих із метою схилити до незаконних дій - переписати акт із виявленими порушеннями під час будівництва кварталу житлової та громадської забудови на вулицях Костромська та Гагаріна у м.Рівному (І черга), перший пусковий комплекс, замовник - УКБ Рівненського міськвиконкому. Поки що без коментарів, але з цитатами (обережно, ненормативна лексика). "2016 год - год безпрєдєла", "Власть в ДАБІ помєнялась. да помєнялась. Сістєма в ДАБІ помєнялась? Нє... Просто єсть момєнти коли нада б... вийобу..., а коли нада б... воврємя отступіть", "В момєнт бєспрєдєла вийоб... не стоит. Це вам мій совєт, людини, яка 27 років у бізнесі", "Ви або робите так як я скажу, або...", "Не ті часи і не та система, де можна виїб...", "Коли вони дивляться сюда, вони бачать Мічуду, який бл... і з бандітами, з бізнесменами, з чиновниками бл... з представниками влади - з усім. Моя порада - написать так як я сказав, далі я вирішу всі питання", - пише Володимир Торбіч.

"Пацани, це не ті часи і не ті врємєна... Ви або робите, що я сказав, або пишете заяви і бистренько у**ли... Питання в тому, хто твоїх двох дітей доглядать буде, коли тебе не буде?" - говорить голос, схожий на голос Ігоря Мічуди, своїм підлеглим, котрі відмовляються виправляти документи. Вони чітко пояснюють керівнику про кримінальну відповідальність за вчинення таких дій.

- Це нісенітниця. Звідки я знаю, хто що там казав. Як взагалі ви уявляєте, щоб я тиснув на підлеглих і щось таке казав? - прокоментував запис керівник ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда.

Нагадаємо,  за інформацією http://4vlada.com/ слідчий відділ Рівненського відділу поліції проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому міською прокуратурою Рівного 20 квітня за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України.
Під час досудового розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами управління ДАБІ у Рівненській області, що спричинило тяжкі наслідки в інтересах держави, встановлено, що у лютому-березні 2016 року працівники ДАБІ у Рівненській області провели перевірку на одному із будівництв у Рівному, за результатами якої були виявлені правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Однак посадова особа інспекції, отримавши матеріали перевірки, неналежним чином їх оформила та не направила порушнику відповідну постанову, завдавши державі збитків на суму один мільйон 379 тисяч гривень у вигляді штрафних санкцій, які не надійшли до бюджету. 

Коментарі

От лица многих предпринимателей прошу правоохранительные органы дать справедливую оценку этому взяточнику, заслуживающему серьёзного общественного порицания и наказания ! С такими, как он, лучшую жизнь нам не построить ! Таких чиновникиков, как Мичуда , нужного гнать с занимаемых должностей и изолировать от общества, чтобы оно от них не загнивало !!!

Всім хотілось.

А ще розказував як буде боротися з хабарництво в ДАБі, ви що думали що він пішов туди на ту мізерну зарплату бюджетник, хотілось почути коментар обласного керівництва з данного питання

Мичуда- подлейший человек, взяточник и крахобор ! Никакой совести у него нет, поэтому и просил у людей деньги на лечение , хотя наворованных денег хватило бы, чтобы вылечить всех больных в Ровенской области ! Таких, как он нужно судить и садить в тюрьму !

Хто знає мічуду і ті люди, яких він згадує добре знають, що це він говорить. а для іншого наївного народу, які вірять в таких святих мічуд, то хоть відеозапис подавай будуть вигоражувати. а про операцію, забинтувати шию ще не означає її оперувати. збирав гроші, щоб від ментів відкупитися. Зніміть рожеві окуляри, і може німб над мічудою пропаде. гівно ще те.

Вспомните кто ето чудо-Мичудо в члены выконкома сунул? Это же наш любимый губернатор Льоша Мулерман. А об этом уже стоит задуматся. Не одна ли ето команда?

В записі йде річ про березень, а зараз червень))) Довго монтували запис))) В газеті Рівне Вечірнє вже писали про псевдохворобу Мічуди, а він ходить з порізаною шиєю (цікава несправжня хвороба, правда ж?)! Дивіться, щоб і Вам потім не було соромно за ваші твердження! Думаю нікому не секрет, що коли хтось хоче втопити людину, при бажанні це можна зробити(((( Втім, слідство розбереться!

поки не буде офіційного висновку про належність голосу нічого не можна говорити наперед. Цікаво, Якщо виявиться що не він, Торбіч напише про це? Репутацію людині підпсувати , то будь ласка , коли ж говорить про журналістську репутацію, то айяйяй мене оскорбили

Йоооой, раджу всім прослухати і таке "ГО.НО" тільки за слова , "дермократія" слід сраною шваброю гнати потрусити жопою в зоні АТО, хай но створить там справжню демократію! Люди цього не простять..., а хлопці молодці, що вивели на чисту воду!!!

На свалке ещё много таких как минута. Их на губернатора, начальником милиции и далее. А где ответственность губернаторов которые пих али Мичуду до чуда.Чугунникова Муляренка к ответу.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.