«Ноутбук за 200 тисяч гривень» - з такими заголовками з’явились повідомлення на рівненських інтернет-сайтах. Мова йшла про закупівлю оргтехніки, яку провела Бабинська сільська рада напередодні нового року. Щоправда, як виявилось, інформація була не зовсім точною.

12 січня, 13:08

Іржаві. Однакові. Під парканом. Невідомі.

28 Грудня, 10:10

Боротьба з корупцією – ці слова чи не найпоширеніші у промовах наших політиків і керівників держави. Час від часу відбуваються гучні затримання, які переконують, що боротьба з корупцією триває. Щоправда її результатів поки що не видно. Ось днями повернувся на робоче місце зорянський сільський голова, якого влітку минулого року затримували при отриманні хабаря у 500 тисяч гривень. І це лише один з прикладів.

11 січня, 15:23

Наразі Україна переживає нелегкий час реформ у всіх галузях.

14 Грудня, 22:24

Бюджет – фінансовий кошторис країни, де прописані всі правила і цифри за якими житиме кр

06 січня, 12:16

Другий рік торги на харчування дітей-чорнобильців проводять не у Міністерстві соцзахисту, а на місцях. Свого часу чиновники вимагали такої децентралізації, нарікаючи, що не можуть контролювати фірми з інших регіонів, які виграють торги у Києві і часто надають послуги неякісно

09 Грудня, 12:37

Заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський та керівник фірми «Фіалка» Юрій Фалко

05 січня, 10:07

Рівненські енергетики прикупили у вересні  кілька вживаних легкових автівок на мільйон у своїх же колег з Житомира. Майже самі у себе. За два останні роки автопарк ПАТ «Рівнеобленерго»  поповнився більше, ніж десятком легкових авто.

09 Грудня, 12:00

Сторінки

. .
.