Щоб перемогти ворога потрібно його зрозуміти.

26 Серпня, 11:34

Я вже багато разів писав, що українці – нація з мазохистськими нахилами. Нажаль ця наша особливість вироблена століттями гноблення і не вилікувана чверть столітньою незалежністю. Ми довгий час святкуємо поразки: Берестечко, Гурби, Полтаву… І лише в останнє дисятиління, дуже повільно починаємо відзначати перемоги: Конотоп, Орша…

04 Липня, 16:27

Зовнішній вигляд, характер, історія будь-якого міста, це своєрідний салат з різних інгредієнтів. Кожна епоха, народ, окупація залишають на обличчі міста свої відбитки, а іноді й шрами. Особливо це стосується міст українських. Й особливо таких, як наше Рівне. 

19 Серпня, 10:39

Радянізація Західної України стала випробуванням для її мешканців, суперечила інтересам усіх народів, що проживали в цьому регіоні. 

14 Червня, 11:23

09 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила декомунізаційні закони, а 21 травня того ж ро

08 Серпня, 15:44

Підземелля, які можуть виявитися частиною колись розкішної резиденції князів, фрагменти по

29 Травня, 11:11

«Жовто-блакитники», «українські буржуазні націоналісти», «бандерівські кровожери», «могильники», «вовкулаки», «сокирники», «гітлерчуки» – яклише не таврувала радянська пропаганда українських повстанців. Такими й подібними до них епітетами рясно наповнена тогочасна періодика.

03 Серпня, 11:05

Цю книгу зберігають у скрині, а сторінки гортають, одягнувши білі рукавички. Вона залишає сховище лишень під охороною, у броньованому авто і тільки раз у чотири роки. У час, коли її створили, ця книга коштувала, як ціле містечко. Її написали 4 століття тому від руки. На той час книга була небаченою. Нині ж її вважають  феноменальною. Пересопницьке Євангеліє - це шедевр рукописного мистецтва. 

21 Травня, 08:58

Сторінки

. .
.