Рівненський діджей не спить вже чотири роки

31-річний DJ Borneo, він же Павло Краснопольський став невід’ємною частиною клубного життя Рівного. За освітою він економіст, проте професія радіоведучого обрала його сама.

 

 

 

 

Незважаючи на те, що через особливості своєї роботи DJ Borneo вже чотири роки нормально не висипається, він ще встигає працювати радіоведучим, вивчати психологію та їздити на рибалку.

- Ваш голос ми чуємо в прямих ефірах "Радіо Трек" і чимало вдячних слухачів щоночі телефонують до позитивного та веселого радіоведучого. А з чого почалась ваша кар’єра на радіо та чому ви обрали саме цю професію?

- Кар’єра розпочалась з запису реклами на "Радіо Трек" у 2006 році. Потім був проект "БОРНЕО. Острів Щастя" - стильна танцювальна музика від 22:00 – 1:00 ночі. Сказати, що саме я обрав професію не можу. Певно, професія сама обрала мене.

- Щоночі по будням Рівне не може заснути, бо слухає феєричне радіошоу, в якому слухачі виграють призи, знаходять собі пару, передають вітання і беруть участь у вікторинах. І все це під запальну музику. Як виникла ідея "Божевільного Безсоння"?

- Від початку ідея виникла не у мене, а у MC Кості TarantinoFF. Я ж у свою чергу займався музичним наповненням програми та рубриками, які стосувались життя світової музичної тусівки. А вже згодом пересів у крісло перед мікрофоном у якості повноправного співведучого "Божевільного Безсоння".


- Крім роботи на радіо Ви є резидентом одного з нічних клубів міста, а якими проектами Ви ще займаєтесь?

- Тут все дуже просто. Проект має назву «Dj BorneO» в клубному середовищі. Якщо ж говоримо про радіо, то на думці дуже багато проектів, деякі з яких навіть не стосуватимуться танцювальної музики. Майте терпіння, і самі все почуєте.

- Ви граєте абсолютно різні стилі музики, а яка найулюбленіша?

- Граю те, що подобається людям. Неважливо, у якому стилі: радіо-формат, ретро, хаус… Музика повинна в першу чергу запалювати серце самого діджея - це є чи не найосновнішим у моїй професії. Що ж стосується моїх особистих уподобань, то - це блюз, софт, рок. Ну, і звичайно ж якісна танцювальна музика, куди ж без неї, при цьому - стиль не такий важливий. Головне, щоб при прослуховуванні того чи іншого треку в тебе був гарний настрій.

- Чи допомагає Вам робота відомого діджея та радіоведучого у спілкуванні з дівчатами?

- Провокативне запитання. Професія допомагає спілкуванню з людьми взагалі і з дівчатами зокрема. Хоча я вважаю, що якщо людина багато читає, ерудована та веде активний спосіб життя з нею спілкування приємне та інформативне без огляду на рід її занять.

- Курйози на радіо у прямому ефірі часто трапляються?

- Мало не щодня. Хоча, ми і не живемо так, як це показано у фільмі "День Радіо", та все одно цікаво. Особливо, коли у відповідальний момент наїжджаєш кріслом на дріт навушників, і, не маючи змоги розігнутись, налаштовуєш мікрофон так, що говорити доводиться майже з-під столу. Коротше, усіляке трапляється.

- Чому саме діджей "Borneo"?

- Ой, давно діло було. Якось на дворі була гроза, страшенний, як на весну, холод, та і відчуття усередині не пророкували нічого доброго. Саме у цей момент я заліз в інтернет і на очі трапилась картинка з білим піском, пальмами, кокосовим коктейлем і гамаком. Це було фото з острову Калімантан (Борнео). Подумалось: "Ось місце, де я був би по справжньому щасливим". І тепер, виходячи в ефір на радіо, чи до людей на диско я згадую цю картинку, яка заряджає мене позитивом. Тоді я можу щедро ділитись позитивними емоціями з тими, для кого працюю.

- Які проблеми чи негаразди бувають у роботі радіоведучого?

- Варто пам’ятати, що проблеми були і будуть. Тільки від тебе самого залежить, як ти з ними впораєшся. Як і в будь-якій іншій справі, найважливіше - не зупинятись на досягнутому, не кидати справу на півдорозі, ну і звичайно ж до всього потрібно ставитись по-філософськи, з гумором. На якихось особливих професійних заморочках не зупинятимусь, ну а ті, що вже вирішено і згадувати не варто.

- Ви плануєте все життя присвятити діджейству чи маєте на меті опанувати ще якусь професію?

- Багато професій було опановано до приходу у клубну культуру, і сподіваюсь, не менше їх буде опановано паралельно із нею. На даний же період маю диплом вишу з економіки, вивчаю психологію та цікавлюсь історією. Мрію написати книгу. Є тема, є бажання, лишилось тільки знайти час.

- І насамкінець, розкажіть про особливості свого характеру?

- Напевно - це найскладніше запитання. Моїм величезним мінусом є вимогливість до оточуючих, інколи безпідставна гарячкуватість та впертість. Із плюсів... Навіть не знаю. Давайте це питання лишимо відкритим, і хай на нього дадуть відповідь ті, для кого не сплю майже щоночі. Так, напевно, буде справедливо.

Коментарі

Ото вже ЛеськО :))))))))))

Барні!...то ти зірка).... він скромнічає,в нього є маса позитивних рис....і щойнайважливіше: він добряк, він дитина...відповідальна,доросла і мудра дитина)))))

о даааа, Трансмісія - це найкраще, що було в рівненському ефірі за всі часи, шкода що попсоформат все знищує

Трансмісія - ото було круто, але то було ще за часів, коли слухали офлайн радіо

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.