У ведучих «Люкс ФМ» Рівне асоціюється з КВНом. ФОТО

Вони ті, чиї голоси ми чуємо всюди: вдома, в транспорті, на вечірках. Радіоведучі Слава Дьомін та Таня Татарченко заполонили значну частину радіо простору «Люкс ФМ». Вони є частими гостями рівненського КВНу та НК «Лагуна». Веселі та енергійні Слава та Таня відповіли на декілька питань спеціально для сайту чесних новин «ВСЕ». Про Рівне, критику, фобії та гроші читайте далі.

З чим у вас асоціюється місто Рівне?

Таня: Я Рівне відвідувала двічі і двічі приїжджала на КВН. Тому місто Рівне у мене асоціюється конкретно з КВНом.

Слава: У мене Рівне асоціюється завжди з якимись позитивними моментами. Я вже не вперше у Рівному і завжди дуже класно та райдужно приймають. Асоціюється тільки з позитивом. На Північному я нажаль, або на щастя, не був, тому тільки з позитивом.

Чим хороший радіоведучий відрізняється від поганого?

Слава: Подивіться на нас з Таньою і зрозумієте де погане, де хороше(сміється – авт.).

Як ви реагуєте на критику в свою адресу?

Слава: Шикарно. Я, чесно кажучи, часто хочу щоб мене покритикували. Тому що, знаєте, звичайно, люди говорять, що класно. Тому що, зазвичай, люди в очі не говорять ніяку критику. Але завжди є місце самовдосконаленню. Тому критика -  це круто. Але я завжди говорю і буду говорити, що критикувати треба з аргументами. Це найголовніше. Всіх завжди критикують. Для всіх хорошим і милим ніколи не будеш. Тому, головне, щоб більшість любило і поважало твою роботу.

Таня: Щодо аргументів, то є шикарна фраза: «А суддя хто?». Дивлячись хто критикує. На думку одних не зважаєш, а іншим скажеш дякую, приймеш до уваги та іншого разу зробиш якось по-іншому. Засмучуватись однозначно не варто. Були періоди, коли через критику плакала, але зараз такого немає.

Є у вас якісь фобії?

Таня: Звичайно. Дуже боюсь темноти. Як справляюсь? Сплю при світлі або не одна. Але не з ним точно. Він у мене з темнотою і бабаєм асоціюється(сміється – авт.).

Слава: Таня мене боїться. Точно не зі мною. Тим більше я вже не можу спати(сміється – авт.). А в мене головна фобія – це, звичайно, моя колега. У мене завжди колеги – мої найголовніші фобії, які мене нервують та виводять з себе. У мене від них трясеться нижня щелепа.

Яке місце у вашому житті займають гроші? І на що ви готові заради великих грошей?

Таня: Гроші? Я люблю гроші. Я дуже люблю гроші. Я не знаю, що таке великі гроші, але я їх хочу. Але, насправді, для мене якісь внутрішні моменти в пріоритетах. Тобто заміж за гроші я однозначно не вийду, проте хочу собі багатого чоловіка. Але якщо тільки гроші, без кохання - ні. Не в грошах щастя, але вони, як елемент нормального самопочуття.

Слава: Я вважаю, що гроші в нашому світі дуже багато означають. Гроші – це влада. Нажаль або на щастя. Але я вважаю, що коли у тебе є гроші, ти радієш… Знаєш, от тоді ти вже можеш порадіти сонечку, тоді ти можеш порадіти повітрю, тоді ти можеш порадіти співу пташок. Коли у тебе в кишені 10 гривень, а вдома двоє голодних дітей - це нещастя. І тоді ти розумієш, що тобі потрібні гроші.

Ви читаєте книги?

Таня: Так, я обожнюю читати книжки. От остання книжка, в яку я просто закохалась, Герман Гессе «Сіддхартха».  При чому перші п’ять сторінок ледве подолала, але потім пораділа, що подолала, тому що в підсумку просто бомба.

Слава: А я обожнюю читати свою трудову книжку. А якщо серйозно, то останнім часом мені дуже подобається читати біографії якихось відомих людей. Я читаю зараз біографію «Стіва Джобса» Уолтера Айзексона. Читаю прямо в телефоні.

Таня: А я дуже люблю саме паперові книги. Я коли заходжу в книжковий магазин, то не можу вийти звідти без книги. Дуже люблю читати, але не все. Я в цьому плані гурман.

Ви виходите в ефір і даруєте людям гарний настрій, жартуєте. Але ж бувають моменти, коли у вас настрій не з найкращих.  Де берете в собі сили професійно виконувати свою роботу?

Слава:  Це робота. І ми за це отримуємо гроші. Як в театрі актор, у якого помирає хтось з близьких, виходить на сцену і смішить людей, грає комедію?! Це робота. Звичайно, вона подобається і так далі. Але ти приходиш і розумієш, що нікого не цікавить, що в тебе поганий настрій. Люди вмикають радіо чи телевізор для того, щоб розслабитися і забути про свої проблеми, яких у них вдосталь. У нас є такий маленький секрет, ексклюзивно, до речі, тобі розкажемо: От є така тенденція, коли ти робиш, наприклад, смішно, круто чотири рази, а п’ятий раз ти робиш рівно, не погано, а просто рівно. Тобто ти не жартуєш, але в той самий час і не тупиш. І тоді воно іде якби на інерції. Ми не роботи, ми теж прості люди, у нас також буває поганий настрій.

Таня: Чесно, мені особисто, важко. Слава людина шоу, він від природи такий гуморист і я дійсно цим захоплююсь. От якщо треба щось прочитати, то я, Слава був свідком, за 5 секунд до ефіру можу сильно ридати, а прочитати вмію дуже радісним голосом. І ніхто нічого не запідозрить, у всіх буде гарний настрій. Але жартувати, коли у мене поганий настрій, я не можу.

Як проводите вільний від роботи час?

Слава: На другій роботі, на третій роботі. Я проводжу вільний час тільки з сім’єю. З сім’єю, тому що, по-перше, не дуже багато цього вільного часу, а по-друге, ну а з ким ще?! З друзями, з сім’єю і з рідними.

Таня: От все вам розкажи. Я також проводжу вільний час в сімейному колі: брат, мама. Вони в різних містах живуть: Москва, Суми. Подорожувати обожнюю. Проте не виходить часто ні по часу, ні по грошах, але хочеться. Чесно кажучи, люблю всякі розвиваючі штуки(походити, подивитись, почитати). Люблю щось таке новеньке - тренінги, семінари і так далі.

Без чого ви не уявляєте свого життя?

Таня: Я без свого волосся(сміється – авт.). Напевно, без рідних та близьких людей.

Слава: Без родини, без сім’ї.

Ви б хотіли виїхати з України?

Слава: Я, однозначно, ні.

Таня: Я все життя говорила, що ні. Але в минулому році я побувала в місці, яке мене зачарувало – Корсика, місто Бастія. От чесно, я коли там побувала, сказала, що туди можливо я б і переїхала. Мене вразила доброта людей. Наскільки там всі один одному допомагають. Я візочком наїхала в супермаркеті, то до мене повертаються і вибачаються. Я наїхала, а у мене просять пробачення. Вони всі цілуються при зустрічі. Просто неймовірні люди. Але якби переїхала, то скучно було б. В Україні веселіше.

Де ви бачите себе через 5-10 років?

Слава: Я на 10 років не думаю ніколи. А 5 років, ну я гадаю, що буду в тій самій сфері.

Таня: А я от така дурна, що мене може занести або в заміж з дітьми або в Тибетський монастир. Не знаю куди занесе.

Фото з "Вконтакте".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.