Перший рівненський фокусник не емігрує за кордон через патріотизм. ФОТО

Рівняни знають Павла Дмитришина як веселого клоуна, міма, фокусника та ведучого святкових шоу-програм. Вже більш, як шість років Павло успішно працює аніматором та дарує свято як дітям, так і дорослим.

 

 

 

Молодий, талановитий актор розповів про свою сім’ю, мрії, популярність та натхнення.

- Як відомо, актором не народжуються, актором стають. Де ви навчались? І коли саме стали актором?

- Я п’ять років вчився на режисера драмтеатру, в РДГУ. Там я отримав гарні навички, ази від своїх вчителів і якби я міг перенестись назад в минуле, то змусив би себе старанніше виконувати все що мене вчили. Зараз в роботі допомагають всі ті знання, які отримав в університеті. Я нізащо не проміняв би РДГУ на інший вуз. Актором я був ще в школі, а клоуном почав працювати на другому курсі в кафе Мелін.

- Якими проектами зараз займаєтесь та чим плануєте займатись в найближчий час?

- Зараз займаюсь організацією святкових програм до Днів міста, атракціонами, водними феєрверками. Шукаю працьовитих людей до себе в команду, адже є багато ідей, їх треба втілювати в життя та відпрацьовувати майстерність. Наприклад фокуси потребують постійного самовдосконалення.

Також займаюсь вихованням малюка і намагаюся знайти час на риболовлю.

- Ким мріяли стати у дитинстві?

- Мріяв стати відомим актором, роздавати автографи, проводити світські вечори у якості господаря свята. Зараз мрію спрямувати деградуючу масу на те, що цікаво може бути не тільки "під мухою", так би мовити, даю бій примітивним програмам які аж "кішать вульгарністю".

- Як Вам вдається перевтілюватись, розважаючи публіку, адже для того щоб дарувати позитивні емоції і самому потрібно бути в хорошому настрої?

 - Не знаю, мабуть ще "пре від роботи", а чому мені сумувати, коли я знаю, що мене десь чекають, десь я потрібен - настрій сам з’являється.

- Розкажіть трішки про свою сімю.

- У мене прекрасна родина - любляча дружина і пізнавайко синочок, підтримуємо один одного любимо і цінуємо.

- Як і в кожній справі напевне є дві сторони медалі. Що найважче у Вашій професії?

- Найважче боротися з менталітетом. Багато людей переконані, що веселіше ніж стриптиз від дружбів на весіллі може бути тільки коли хтось залпом вип’є стакан горілки.

Мені дуже приємно показувати щось цікавіше ніж банальні заїзджені конкурси, тоді навіть не потрібно привертати увагу людей, вони самі збігаються з перекурів щоб подивитися на те що буде робити ведучий.

Мабуть, найбільша проблема - це підібрати надійних помічників, які постійно на зв’язку, в яких працює логіка, які відчувають людей, знаються на музиці, володіють ПК, здатні вийти з будь якої ситуації самостійно та можуть приймати якісні рішення. Я, на жаль, маю лише двох таких людей( і у пошуках третього).

- У розважальній сфері важливі нові та цікаві ідеї. Де шукаєте натхнення для нових проектів?

- Натхнення … Просто є в голові сотні ідей, які треба втілювати в життя. Іноді часу на них не вистачає, адже маю вдосталь обов’язків, які нема на кого перекинути.

- Чи плануєте опанувати ще якусь професію?

Хто знає як занесе доля. Якщо буде потрібно, опаную. Поки що у мене немає бажання займатись чимось іншим.

- Розкажіть про позитивні та негативні риси свого характеру. Який Павло Дмитришин без гриму та маски?

- Позитивні: я добрий, небайдужий до чужих проблем, ціную дружні відносини, люблю дітей, працьовитий, без шкідливих звичок, лояльний у конфліктах.

Негативні: я частенько запізнююсь. Робота часто стає на перше місце, люблю «зачепитися язиком».

Що для вас дружба та чи багато маєте друзів?

- Дружба це коли йдеш по вулиці, і, точно знаєш кого зустрів та тебе пов’язує з цією людиною не лише спільна пянка, а декілька задушевних розмов. Коротше кажучи друг- це той? з ким ти маєш спільні проблеми, спільні історії та секрети. Я ніколи не ганявся у пошуках друзів, вони мені були подаровані долею випадковостей, та збігів обставин.

Що для вас популярність? Чи впізнають на вулицях ті, для кого даруєте свято?

- Мене практично постійно впізнають діти на вулиці, сміливіші просять показати фокус, деякі в спину кричать "клоун, клоун" , а багато хто вітається: "Добрий день дядя Паша" або "клоун Боба". Звісно мене впізнають і дорослі клієнти, з деякими я можу їздити на риболовлю, кіно, театр, пейнтбол. Популярність для мене приємна штука.

Чи виникає бажання виїхати з України?

- Виникає, особливо коли друзі які виїхали за кордон розповідають свої враження. Тоді коли розумієш, що "БМВ" за кордоном вартує як "Ланос", коли ціна будинку в Америці дешевша за рівненські халупи... тоді дуже хочется плюнути на все і виїхати з гастролями у напрямку Польщи. Але є одна проблема - я патріот, не хочу спілкуватись чужою мовою, привчатись до чужих традицій, хочу щоб мій син був козаком...

Фото з соціальної мережі "Вконтакте"

Ключові слова: 

Коментарі

то не видаляйте це:
ПОДАРУНКИ ВІД АРТЕМОН ЗА ВІДГУК:)))
Чекаємо на відгук за адресою :
http://vk.com/topic-13331508_25626239.
усі хто лишає відгук приймають участь в акції
розіграш відбудеться в день Св. Миколая 2013 р.

Подарунки :
1) Салютна установка "Весільна"
2) салютна установка "Чудо-Диво"
3) експрес привітання від Діда Мороза (не в новорічну ніч)
4) -50% на послуги фокусників
5) - 50 % на шоу гігантських мильних бульбашок
6) -50 % на послуги дитячого аніматора
http://youtu.be/dDIrM4hRFVc

Були б жлоби - не писали зовсім. Чи хтось не згоден?

От жлоби,хочби написали координати Пашика:)
Моб. телефон:0636471425
Дод. телефон:0970707887
Skype:pasha_dmytryshyn

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.