Колекцію рівненської дизайнерки-модельєрки оцінив навіть Андре Тан. ФОТО

Вона добре знає, як мають виглядати сучасні чоловік та жінка. Вона, молодий рівненський дизайнер Ольга Мамкова, несе моду у маси. А її талант оцінив знаний в Україні та далеко за її межами дизайнер Андре Тан. На сьогодні дівчина створила вже кілька колекцій та працює над розділенням своїх виробів у ціновій політиці, оскільки прагне зробити моду доступною для кожного. Кореспонденту сайту чесних новин «ВСЕ» Ольга Мамкова розповіла про те, хто підштовхнув її до створення власної лінії одягу та як одяг може змінити внутрішній стан людини.

Скільки Ви вже випустили колекцій? Як створювали свою першу колекцію?          

- Я створила вже чотири колекції. Перша була створена ще в 2010 році. Напередодні, у 2009 у моїй сім’ї сталося нещастя - я втратила найближчу людину, у мене помер тато. Раніше я навіть не думала, що буду займатись моделюванням одягу, але згадала, що коли він побачив мої ескізи, то хотів, щоб я це все втілила в життя, вірив, що у мене талант. Саме тому я, мабуть, і почала створювати колекцію та розвивати себе, як дизайнера. Зараз я дуже вдячна йому з те, що він, все таки, підштовхнув мене до цього.

Ваше розуміння слів «мода» та «стиль»?                                                                

 - Як на мене, то мода і стиль - два зовсім різних поняття. Не пам'ятаю хто сказав, але «Мода проходить – стиль залишається». Стиль кожен обирає для себе сам/ Як на мене, то мода не розкриває так сутність людини та її характер, як стиль. Я б навіть сказала, що стиль – це характер людини. А мода швидкоплинна.

У Вас є кумири в сфері моди? Хто вони?                                                                                         

- Насправді, я ніколи не створювала собі кумирів. Але мені дуже подобається Donatella Versace. Особливо її чоловічі колекції. Вони завжди оригінальні та мають вдале поєднання кольорової гамми.

 В чому унікальність Вашого бренду?                                                  

- Мабуть, не дивлячись на те, що в одязі переважає елегантність, все ж таки він унікальний своїми деталями. Навіть класичні костюми я не змінюю повністю, трішки доповнюю їх, щоб була присутня своя особливість.

Хто вони, сучасні чоловік та жінка від Ольги Мамкової?                                             

- Впевненість, свобода, елегантність. Мабуть ці три слова найбільше підходять.

Ви показували свою колекцію Андре Тану. Що він Вам сказав?                                

- І справді показувала. Я дуже хвилювалась. Приємно те, що йому сподобалось. Андре Тан запросив мене на навчання в свою школу, я пройшла відбір. Також він порадив мені ніколи не здаватись і розвивати свій талант. Знаєте, мені було дуже приємно, адже це думка людини, яка вже багато чого досягла у житті.

Скільки коштують Ваші дизайнерські речі?

- Я поки що працюю над тим, щоб розділити свої вироби в ціновій політиці. Адже не кожен може  дозволити собі купувати дорогі речі (у мене переважно такі). Я хочу, щоб рівняни могли одягатись ексклюзивно і недорого. Але проект наразі в розробці. Тому ціни називати зараз не буду.

Що думаєте про модну індустрію в Україні?                                                                     

- Я вважаю, що мало дизайнерських речей, які можна одягнути. Якось забагато епатажності пропонують українські дизайнери. Але це лише моя суб’єктивна думка. Мабуть, так думаю, тому що я люблю мінімалізм та елегантність.

Як, на Вашу думку, одяг здатен змінити внутрішній стан людини?                        

- Я щиро вірю у те, що одяг кардинально здатен змінити внутрішній стан людини. Гарний одяг додає впевненості в собі. Я вважаю, що в першу чергу одяг повинен розкривати вашу індивідуальність і підкреслювати достоїнства. А дуже часто буває все навпаки. Тому, мабуть, і виникла така професія, як стиліст, іміджмейкер. Адже є люди, яких потрібно трішки підштовхнути для того, щоб вони зрозуміли що саме необхідно для повного комфорту і гармонії.

Охарактеризуйте себе.                                                                                                        

- Як же ж це важко себе охарактеризувати. Зі сторони, мабуть, видніше. Я люблю котів, малювати та базилікове морозиво. І дуже не люблю, коли доводиться робити те, що мені не подобається, як і всі, напевно.

Подейкують, що Ви одружились. Це правда чи Ваше серце вільне?                              

- Неправда. Я незаміжня. Я не люблю розповідати про особисте, нехай воно залишається загадкою. Можу лише сказати, що зараз присвятила себе новим ідеям та роботі, яку люблю всім серцем. Тому вільним воно ніколи не буває.

Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова. Саме ця сукня найбільше сподобалася Андре Тану.
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова
Одяг створила Ольга Мамкова

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.