У кого закохалась рівненська "золота рибка" та фіналістка "Міс Рівненщина"?. ФОТО

У дворазової чемпіонки Європи з плавання, рекордсменки України Катерини Дікіджі графік розписаний щільніше ніж у президента. Такі умови чемпіонського спортивного режиму. Однак, незважаючи на зайнятість, дівчина знаходить час на соціальні та культурні проекти. Робити успіхи у модельній кар'єрі. Так у конкурсі краси "Міс Рівненщина" вона виборола титул "Міс Спорт". Сайту чесних новин "ВСЕ" рівненська "золота рибка" розповіла про те, як все розпочиналось, що полюбляє читати та чи вільне її серце. 

— Як давно Ви вже займаєтесь плаванням? Як все починалось?

— Я плаванням почала займатись з шести років. Заохотила мене мама. Вона просто привела в басейн за руку. Я спочатку побоювалась. Пам’ятаю, що до великих басейнів важко було звикнути. Д п’ятого класу тренувалась під керівництвом Віталія Волошина, потім мною опікувався Олег Шеремета. Згодом пішли перші перемоги та нагороди. І ось плаваю уже 16 років.

— Що ще полюбляєте, окрім плавання? Можливо є якісь хоббі?

— Полюбляю читати наукову та художню літературу. Моя улюблена книжка - "Імперія Янголів" Бернарда Вербера, також подобається "Божественна комедія" Данте Алігьері. Ще подобаються вірші Сергія Єсеніна. Люблю співати, танцювати. Також цікавлюсь модою та приймаю участь в модних показах.

— Наскільки важко поєднувати модельну справу із спортивною кар'єрою?

— Знаєте, абсолютно не складно. Мабуть все тому, що модельною справою я займаюсь лише тоді, коли є вільний від спорту час. Я спорт ставлю на перше місце.

— Стикались з якимись труднощами на різноманітних олімпіадах, чемпіонатах та на конкурсах краси?

— Труднощів зараз і не згадаю, можливо були, але не значні. Я до кожних змагань підхожу відповідально і сплановано, тому, мабуть, особливих труднощів і не виникало. Я завжди намагаюся зробити все, що в моїх силах для того, щоб показати найкращий результат. На конкурсі "Міс Рівненщина" труднощів також не виникало. У мене з усіма учасницями були хороші відносини. Всі вони дуже цікаві дівчата і я була рада знайомству з ними.

— Яку із своїх нагород вважаєте найціннішою?

— Кожна нагорода, яку маю в колекції, цінна для мене. Тому що, для її досягнення було затрачено багато часу та зусиль. Це велика радість, коли все задумане вдається  і ти досягаєш призових місць з високими результатами.

— Як гадаєте, чому навчив Вас спорт?

— Я вважаю, що спорт багато чому мене навчив. Я в ньому бачу лише одні плюси. Спорт виховав в мені силу волі, терпіння та характер в цілому. Саме завдяки спорту я досягла тих результатів, які зараз в мене є. І я цим дуже пишаюся.

— Де б Ви хотіли жити(місто, країна)?

— Для мене не має особливого значення куточок світу в якому я буду мешкати. Я вважаю, що країна та місто не мають особливого значення. Для мене дім там, де люблять і чекають. І зовсім неважливо яка це буде країна чи яке місто.

— Що для Вас дружба? Скільки у Вас найкращих друзів?

— Дружба для мене має велике значення. Я завжди готова прийти на допомогу другу. У мене багато друзів зі спорту, школи, університету. Знаєте, навіть з садочка є. З ними усіма підтримую гарні стосунки.

— Чи вільне ваше серце?

— Ні, моє серце не вільне. Я закохана. Мого коханого звати Сергій Фролов. Він також спортсмен, займається плаванням.

 

Досьє

Народилась: 11 липня 1991 року 

Рідне місто: Рівне

Зріст: 180 см

Вага: 55 кг

Параметри: 90-61-89 см

Навчальний заклад: РДГУ 

Із 2005 року — майстер спорту України з плавання. Багаторазова чемпіонка, рекордсменка України з плавання вільним стилем, переможниця офіційних міжнародних стартів. Дворазова чемпіонка Європи з плавання серед юніорів. Учасниця Олімпійських ігор в Пекіні-2008. Лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Володарка звань "Гордість м.Рівного"(2007-2008), "Жінка-2007" "Жінка -2008" у номінації "Жінки — представники галузі фізичної культури та спорту".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.