Валентин Стрикало: «Нижня білизна рівнянок заряджає мене енергією»

Сьогодні Юрій Каплан соліст одного із найпопулярніших рок-гуртів України, який успішно виступає не лише на території нашої держави, а й за її межами. Зокрема, у Росії та Білорусії. А розпочиналось все із гумористичних відеозвернень до зірок шоу-бізнесу. Перший ролик такого формату з’явився в інтернеті у березні 2008 року під псевдонімом Валентина Стрикало. Саме таку назву і отримав гурт на чолі із Юрієм Капланом, який підкорив вже не одну тисячу дівочих сердець. Нещодавно гурт «Валентин Стрикало» виступив із сольною програмою у Рівному в нічному клубі «Лагуна». Концерт відвідала значна кількість людей, які знали тексти всіх пісень та охоче підспівували. Також прихильниці кидали на сцену нижню білизну для того, аби привернути увагу артиста. Варто зазначити, що їм це вдалося. Подібні жести заряджають Юрія. Про це та інше читайте далі.

- У Вас не виникає сумнівів з приводу правильності обраного творчого шляху?

- Ні, не виникає. Мені все подобається. Мені робота приносить щастя. Я дико щасливий працюючи.

- Незабаром гурт презентує новий альбом. Чого чекати слухачам?

- Альбом міститиме близько 14 композицій. Взагалі, вийде дуже дивно. У альбому не буде абсолютно ніякої концепції, як власне і у минулому. Як власне і у цього колективу. Як власне і у моєму житті. Там буде знову все підряд, просто всі пісні, які я написав. Але має вийти круто. Дивлячись на все вийде саме так. У крайньому випадку не вийде.

- Як відноситесь до своєї популярності? Не дратує надмірна увага?

- Я з іронією відношусь. Але вона, напевно, для мене важлива. Тому що це показник успіху, показник успішності проекту. І було б непогано, якби популярність зростала. Я був би цьому тільки радий. Надмірна увага не дратує. Навпаки, мені подобається, коли впізнають, просять автографи та фотографуються. Це приємно. Це знову таки показник того, що проект успішний і ми на правильному шляху.

- Яка музика сформувала Вас?

- Багато всього. З раннього дитинства я слухав гурт «Браво». Тому що батьки мої слухали його. Багато якихось бардівських пісень, які дико подобались моїм батькам, також слухав. Потім я почав рок-музику слухати. Не знаю навіть що з цього сформувало мене більше.

- Телебачення дивитесь?

- Ні, у мене немає телевізора. Ну якщо десь натрапляю на телевізор, то дивлюсь. А якісь певні передачі не вмикаю. Мама каже мені, щоб я купив телевізор. Типу увімкнеш і щось завжди буде на фоні. Але я кажу їй, що цього не потребую. Беру ноутбук і йду. Фільми люблю різні дивитись. Багато фільмів подобається, одного улюбленого виділити не можу.

Трішки про літературу...

- Я розпочав читати десь з 13 років. Більш за все на мене вплинула творчість Довлатова. Він мені дико подобався, власне і зараз подобається. Він такий іронічний, смішний. В багатьох рядках я впізнавав, в тому числі, і себе. Зараз я читаю «12 стільців» Іллі Ільфа та Євгена Петрова.

- Є улюблений літературний герой?

- Знаєте, я якось навіть ніколи над цим не замислювався. Справа у тому, що мені подобається автобіографічна література. Тобто, коли люди пишуть про своє життя. Це мене якось більш за все чіпляє. Відповідно, героями цих книг, як правило, є самі автори. Мені подобається ліричний герой Сергія Довлатова та Едуарда Лимонова.

- Як багато для Вас означають гроші? На що готові заради них?

- Ну взагалі я про це практично не думаю. Тому що мені вистачає. Вони щось означають, насправді. Адже якщо їх у мене не буде, то мені буде якось так собі. Заради великих грошей я, напевно, не готовий ні на що принизливе. Готовий багато працювати, займатись тим, чим займаюсь, старатись і так далі. Але я точно не готовий йти на якісь приниження заради великих грошей. Тому що, по суті, на великі гроші мені наплювати. Головне душевна рівновага.

- Що вважаєте найбільшим нещастям?

- Найбільшим нещастям, у житті людини, вважаю відсутність кохання. Якщо людина прожила все життя жодного разу не кохаючи, то це поганенько.

- Які риси свого характеру можете назвати найсильнішими?

- Мені не подобається мій характер. Мені здається, що у мене немає якихось таких речей у характері, якими можна пишатися. Не знаю наскільки я сильна людина. Але я,  принаймні, над цим працюю. Я стараюсь приймати правильні рішення, гідні чоловіка, вести себе гідно.

- Любите ризикувати? Що для Вас ризик?

- Насправді, мені здається, все що б ми не робили, кожен наш новий крок, кожен черговий вихід в люди, коли ми представляємо свою творчість, представляємо її широким масам, то це, у якійсь мірі, також ризик. Тому що кожен раз ти не знаєш того, як люди на це відреагують. Не знаю чи це можна вважати ризиком, але азарт у цьому, в будь-якому випадку, є.

Що для мене ризик? Це складне запитання. Це точно не прогул школи чи університету. До цього я завжди просто відносився. Мені було байдуже. Мені просто на багато речей плювати. Я не пофігіст. Просто це такий здоровий пофігізм. Ти просто огороджуєш себе від того, що неважливе. Важливо, насправді, небагато речей. Наприклад, сім’я, друзі, робота і духовний розвиток.

- Які дівчата Вам подобаються?

- Нормальні. Якихось таких ознак і немає. Коли мені подобається дівчина, то я не запитую себе чому саме вона мені сподобалась. Просто так відбувається. Якихось параметрів особливих немає. Мені тоді байдуже на колір волосся, очей чи її інтелектуальні здібності. Тому у всіх є шанс.

- У Вашому тілі, можна сказати, живе дві людини (Валентин Стрикало та Юрій Каплан). Чим вони відрізняються?

- Ні-ні, одна. У мені живе Юрій Каплан. Спочатку я говорив, що я Валентин Стрикало із села Бурильцево Житомирської області, але потім зав’язав із цим. Валентин Стрикало пропив курс спеціальних таблеток і все, його як слід простиг. Коли в мені Юрій Каплан, то мені так комфортно. Тому що це я. Ви знаєте, єдине,що у відеозапрошеннях був у цьому образі і два рази сходив на інтерв’ю. І все. Більше я цей образ не експлуатував. Це як роль, яку я просто зіграв. Це як у Сергія Безрукова запитати про те, кого у ньому більше, Саші Білого, Висоцького, Єсеніна чи Сергія Безрукава. Скоріше за все Висоцького або Єсеніна, мені здається.

- Як Вам місто Рівне? Як концерт та публіка?

- У самому місті ми майже нічого не бачили. Бачили лише окружну, готель «Софія», кілька шиномонтажів та клуб «Лагуна». Концерт мені дуже сподобався. Був хороший звук, принаймні на сцені. Публіка чудова. Всі знали пісні, підспівували. Нам завжди приємно приїжджати у місто, в якому ніколи не були, і бачити, що приходять люди на наші концерти, знають пісні. Це круто. На сцену кинули елемент нижньої білизни. Як це чудово. Нижня білизна на сцені надихає і піднімає настрій. Буває, після пісні трішки втомлюєшся, дивишся на труси, які лежать на сцені, і одразу заряджаєшся енергією.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.