Олександр Курсик: " Я знав, що дід дружини хоче земельну ділянку в Рівному"

У центрі земельного скандалу опинився ще один молодий депутат Рівнеради, журналіст телеканалу "1+1" Олександр Курсик. Земельну ділянку під садівництво на вулиці Київській отримала родина депутата. А його самого охрестили "садівником Рівнеради". На черговій сесії Олександр Курсик дав коротке інтерв`ю кореспонденту "ВСЕ". 

— Все ж таки дід твоєї Жені ( Михайло Івашинюта, який отримав земельну ділянку під садівництво на вулиці Київській, - авт.)?

— Так точно.

— Скажи чи ти знав про це чи не знав?

— Тобто ми вже зараз говоримо - це офіційний коментар? Я, по-перше, тобі дякую, що ти наважився взяти офіційний коментар. Це в першу чергу. По-друге, продиктую тобі на майбутне мій номер, щоб ти міг брати коментарі (диктує).

Читайте також: Журналіст "1+1" Олександр Курсик став "садоводом Рівнеради" і отримав земельку

Вчорашню статтю вважаю замовною, проплаченою. Те, що вона вийшла вчора - теж вважаю підготовлено своїми "друзями" - членами фракції "Батьківщина". Не тільки тому, що сьогодні сесія, а тому що у понеділок в "Батьківщину" приїжджає спеціальна партійна комісія з Києва.

На минулій сесії не був тому, що був на зйомках в Луцьку. Питання там по Єремеєву, він сам призначив дату зустрічі.

Якби був на сесії у відкритому, у закритому режимі, і навіть, якщо сьогодні це питання буде підніматися за виділення земельних ділянок по Київській і по Федина, в такому форматі у якому вони зараз є голосувати не буду і не голосував би.

Я є членом "Батьківщини". Тобто членство у партії я не призупиняв. Я згадую, що ще там було таке у статті.

Відмовлятися від того, що це є мій дідусь не етично. Він справді дід моєї дружини. Кричати про те, що він є у списку - це було би напевно, ганебно. І ця інформація сприйнялась би, коли я про це дізнався, що я хочу себе наперед відбілити. Але він був у списку. Я дізнався про це коли "засвітився" Сашко Невже (Олександр Івашинюта, - прим.авт.), коли знайшли його стосунки із цим.

У мене була розмова із Сашком Невже. У мне була розмова із іншими родичами. Казати, що це не мої родичі, відмовлятися від моїх родичів ,не збираюся.

За це питання (про земельні ділянки, - авт.) не голосував, голосувати не буду. Земельна ділянка не моя. І прямого зв'язку, що це я стою за цією ділянкою 100 відсотково немає. І земельна ділянка не моя.

— Скажи, у світлі заяви міського голови, чи будеш ти говорити зі своїми родичами про те, що можливо... 

— Дуже цікаво сказав міський голова. Я навіть відразу набрав своїх родичів і кажу, що міський голова щайно сказав осьтаку штуку. Єдиний нюанс, поки я розмовляв по телефону він закінчив робити те, що він зробив. І вже перейшли у поіменний режим, тому що закінчилось формування порядку денного і послідовність.

Родичі мої сказали дуже розумну фразу: "Якщо ти зараз це зробиш, то це 300 % підтвердить, що земельна ділянка твоя і що ти стоїш за цією земельною ділянкою. Якщо міський голова підписався за свого зятя, то зрозуміло, що він за нього підписався. Підписуватись за діда і за людину, яка вносила це, була ініціатором цього - це буде свідчити про те, що дійсно я стою за цією земельною ділянкою. З'явилася стаття, публікація і я відразу побіг казати і просити: "Зніміть, це не я".

Якщо на наступну сесію, поки буде розглядатися питання по зятю міського голови, буде прийнято рішення десь там на якійсь сімейній нараді, що та людина, яка подавала, чи там сам дідусь напише заяву, що він відміняє, щоб відбілити в якійсь мірі мене, тому що це реальний наклеп...

Я завжди був за відкрите поіменне голосування. Якщо у цій сесійній залі будеть виділятися земельні ділянки Курсику, то це буде прізвище Курсик Олександр Васильович і голосувати там за нього я буду чи не буду, але це буде стовідсотково відкрито чесно і поіменно. В черзі я стою з 2006 року на землю, а на квартиру я стою в черзі десь два роки. Тобто, як стояв так і стою, нічого не отримав і нічого не отримую.

- То питання по дідусеві, чи буде там відкликана заява, чи не буде? 

Це буде прийматись на якійсь сімейній нараді, напевно. Але я не буду ініціатором цього тому, що відбілюватися руками дідуся, або інших родичів моєї дружини я не буду, бо це просто ганебно. Казати: Ой ви там мене підставили, або ви там щось зробили. Це не правда, це не чесно. І якщо прийме рішення, то можливо буде заява від діда. Можливо її не буде, якщо буде прийнято рішення, що цього не варто робити. Тому, що має згідно закону право і він буде на цьому наполягати. Ну, якось так.

— Ти у заяві казав, що питання всі, які тебе стосуються - до тебе, які стосуються дідуся чи тещі - до тещі. Не скажеш, як з ними можна звязатися?

— Ну, тесть - голова районної ради Костопільської...

— Ну, телефони, контакти...

Він працює офіційно в робочі дні. У нього є офіційний робочий номер телефону, і він постійно знаходиться. Якщо ні - секретар допоможе із ним зв'язатись. Ну, мами намер телефону давати якби не логічно.

Те, що Сашко Невже - рідний брат моєї тещі - це теж правда. Відмовлятись від цього я теж не збираюсь. Ну, за діда я вже сказав, що це справді дідусь моєї дружини. Ну, і ще такий цікавий факт, що у мене дуже багато родичів, з різними прізвищами. Ну, толкових... Я не знаю, різних, з різними прізвищами... Сестра там рідна є. Тобто, якби я вішав земельну ділянку... Ну, навіть не логічно вішати її на родичів дружини. Навіть з точки зору, там я не знаю, ну будь-якої. Тобто є свої родичі, можна було повісити на своїх родичів. На своїх друзів, яких у мене дуже багато. Тобто, якби не бачу ніякого зв'язку між мною і цією земельною ділянкою.

Коментарі

Хоче, ще і приватизує. а ти прямий спадкоємець, якщо втримаєшся біля його внучки.

ТАТО ГРІХИ ПОЧАВ ЗАМОЛЮВАТИ?-Голова райдержадміністрації Сергій Коваль та голова районної ради Віктор Талащук подарували храмові ікону «Тайної вечері».

В партії тре рівнятись на старшого і робить як всі, а то подумають що ти біла ворона!!! Таких там не сприймають за колегу й однопартійця..Тому й логічно шо він теж потягнувся за земелькою!

Я не я і хата не моя.
Смішно це читати . Завжди такий "чесний і прозорий" Курсик тут виглядає мяко кажучи yt pjdcsv розумним

Курсик вже напевно давно там :)

Кульчинска сама піде на мера. Ацих двох загонить під юбку.

ДОсить!!!!ВСЕ!!!!!от журналісти брехуни!!!!!!! Курсик не брав цю землю - всім зрозуміло, лише продажний покидьок ДЮГ, продовжує брехати!!!!!!! думаю це робота Нестерука!!!!!! Саша - бандит годує з рукі Дюга, а Курсик реальний конкурент Нестеруку на виборах мера - от і мочать журналіста. ганьба!!!!!!!

Ти певно не в курсі того,що дружина Курсика-співробітниця прокуратури?:)))))))))))))))) Написане тобою "тягне" на таке-ж кримінальне провадження,яке київська міліція відкрила щодо співачки нацопери Абдулліної за "бидлячі українські школи".

а так він ще й палєшук смердячий...казав і казать буду:місто Рівне- це столиця полишуків!
два на півтора вам падли треба відміряти..земельну ділянку..ми повіримо тоді коли падлюко ти станеш на біржу праці...а стати туди -це повністю повинні бути зняті всі земельні наділи...
можна тільки здогадатися навіщо тобі ця земельна....родинний склеп там має бути діти,батьки а потім діди з бабусями..все у зворотньому порядку..спешите жить,хапайте землю и домик деревянный макинтош-в него ввойдёшь

Саньок, закрий б***ь е****о та признайся, що хотив замутить 25 штук баксов, а х***? Б***ь ненавиджу п*****в. Тож все б***я, тебе спалили, н***й ти отнекуешся? П****с, такий же як и все остальные

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.