Валентин Королюк: "Статус народного депутата вважав більш вагомим"

28 жовтня минулого року відбулись вибори до Верховної Ради України. 12 грудня новообраний парламент приступив до роботи. Вже рік Рівненщину у найвищому законодавчому органі представляють сім депутатів: Микола Сорока і Юрій Благодир (Партія Регіонів); Микола Кучерук, Юрій Вознюк та Валентин Королюк (ВО "Батьківщина"); Олег Осуховський (ВО "Свобода") та Віталій Чугунніков (УДАР). Що змінилось за цей рік? Які сподівання виправдались в обраних нами нардепів? Що чекає країну і Рівненщину в майбутньому? З цими та іншими питаннями ми звернулись до народних депутатів. Читайте на сайті "ВСЕ" інтерв'ю з народними обранцями Рівненщини. Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з народним депутатом, членом фракції ВО "Батьківщина" Валентином Королюком.

 

До народного депутата Валентина Королюка телефонували кілька разів, однак слухавку він не брав. Можливо він приймає дзвінки з незнайомих номерів. Пізніше зв'язались з помічником пана Валентина. Скинули йому електронкою кілька запитань для інтерв'ю, а згодом отрималли, так само електронкою, відповіді на ці питання.

Минає рік після парламентських виборів 2012 року. Яким цей політичний рік видався для Вас?

– Рік, що минув з часу виборів, видався насиченим і, звісно, цікавим. Моя перемога на минулих виборах була для декого неочікуваною. Але, здобувши її, я запевнив жителів округу, що працюватиму на благо усієї територіальної громади, незважаючи на те, хто за кого голосував. У своїй діяльності у статусі народного депутата не дозволяю собі ділити виборців на «своїх» чи «не своїх». Свідчення цьому – мої робочі, конструктивні стосунки з багатьма публічними прихильниками моїх основних конкурентів.

Не шкодуєте, що стали народним депутатом?

– Скажу однозначно: не шкодую про те, що став народним депутатом. Щиро сподіваюся, що не шкодують про свій вибір і мої виборці. Я добре знав і усвідомлював, для чого саме йду до Верховної Ради і чого очікують мої виборці. Від цього, вважаю, можна оцінювати й мою діяльність у парламенті. На більшості передвиборчих зустрічей запевняв виборців: я не зраджу! І слова свого дотримую.

Чого вдалося досягти за цей рік роботи народним обранцем?

– За рік депутатства мені вдалося налагодити системну, предметну роботу на окрузі, у кожному районі, а також в Рівному працюють мої громадські приймальні. У них щодня проводять прийом мої помічники. Щомісяця я проводжу особистий прийом громадян. За рік до мене звернулися майже півтори тисячі мешканців округу. Намагаюся допомогти у силу своїх можливостей та повноважень.

За рік депутатства підготував чотири законодавчі ініціативи, 15 депутатських запитів, кілька сотень депутатських звернень. Сподіваюся, що найближчим часом парламент прийме постанову мого авторства про відзначення 450-річчя Радивилова, що дасть можливість залучити на ювілей міста кошти з державного бюджету. Ця постанова вже двічі потрапляла в порядок денний пленарних засідань, але, на жаль, до розгляду справа не дійшла.

А що не вдалось зробити?

– Загалом річний підсумок свої діяльності у статусі народного депутата планую підводити у середині грудня. Адже саме 12 грудня 2012 року я набув депутатські повноваження. Відтак через півтора місяці проведу публічний захід з метою звіту.

Які враження від роботи Верховної Ради, як законодавчого органу влади? Чи побачили там те, що очікували?

– Загальні враження від парламенту доволі двоякі. Статус народного депутата до свого обрання вважав більш вагомим. Але варто враховувати фактор опозиційності… Депутатам із провладної більшості значно легше добитися вирішення якоїсь проблеми на окрузі, ніж опозиційним депутатам. На переважну більшість моїх запитів та звернень від органів державної влади надходять банальні відписки. Я порушую болючі для громади проблеми – а відповідь у високопосадовців одна: немає грошей. А у той же час мільйони та мільярди витрачаються на «потрібні» проекти у «потрібних» регіонах.

Але я не складаю рук. Що в моїх силах – роблю. Знаю: люди мені повірили, довірили представляти їхні інтереси у Верховній Раді. На виборах мої опоненти казали, мовляв, Королюк як стане народним депутатом, то в окрузі більше і не з’явиться. Натомість міста і райони, що входять до 154-го виборчого округу, я відвідую регулярно, цікавлюся проблемами та намагаються їх вирішити.

Попереду – багато планів і задумок. Тому налаштований на роботу, роботу і ще раз роботу.

Читайте також: Рівненський нардеп Чугунніков: "Те що Кличко піде в президенти не було несподіванкою"

Коментарі

Так нічого і не зрозумів, що ж Королюк зробив для своїх виборців. Можливо хай краще розкаже, куди він дів токарні станки які зникли, під час його перебування на посаді викладача однієї із шкіл

Та все просто...аякже вже чули як він коментує...особливо по ютюбі є...Розчарувався я в цьому камрадові.

О, Королюк обізвався.. І все для того, щоб розповісти, що він, бачте, не мав змоги нічого зробити.. ай-яй-яй, пожаліймо його, друзі! він же у нас такий безпорадний)))
і отак з року в рік: брешуть б'ютівці, а ми їх вибираємо... Навіщо? Мабуть, щоб читати потім отакі-от тупі виправдання(

Це тобі матрас таке сказав написати?:))))))))))))))))))

Помічники теж не знали, що сайт ВСЕ хоче взяти інтерв'ю в Королюка :)

Обмін заготовками! Не здивуюсь якшо Королюк взагалі не знає про те, що сайт чесних новин хотів взяти у нього інтерв'ю...помічники за нього всю справу зробили!

Абсолютно вірно - необхідно спілкуватись "в живу". Але чого журналісти очікували від Королюка? Його на люди пускати бояться, а то знову щось втне, або когось образить.

Віта кльово пише статті не політичного характеру - якісь концерти, світські заходи. ще як варіант - спілкування по телефону із кимось і таблоїди.
як на мене на такі інтерв'ю краще Дюга відправляти чи Пола.

-цікавий персонаж є собутильником борьки тарас....,

Чому написано, що від нашої області лише сім народних депутатів? Як же Луценко Ірина Степанівна?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.