У Рівному актор Дмитро Ступка розповів про критику батьків та одруження

Нащадок справжньої акторської династії Дмитро Ступка вже із 14 листопада шукає спосіб побороти демона в популярному українському молодіжному трилері "Тіні незабути предків".

 

 

 

 

Хлопець грає у стрічці роль звичайного студента-невдахи, який має певні трагічні сімейні обставини та нерозділене кохання. Проте героїнь фільму заворожує своєю феноменальною пам’яттю та справді щирими почуттями.

Зустрівшись 19 листопада із журналістом сайту "ВСЕ",  актор розповів про усі перепитії зйомок стрічки, розкрив секрети щодо перемін у особистому житті та описав, що зараз відбувається з українським кінематографом. Про це та багато іншого у ексклюзивному інтерв’ю із Дмитром Ступкою.

- Дмитре, розкажіть, будь ласка, нашим читачам, як Ви отримали одну із голових ролей у фільмі "Тіні незабутих предків"? Чи допомогло Вам у цьому Ваше прізвище?

- Ми з Любомиром знайомі вже дуже давно. Він мене запросив на кастинг, за результатами якого мене затвердили на роль у фільмі. Правда було трохи важко співставляти зйомки "Тіней незабутих предків" та іншого фільму у якому я паралельно знімався.

- А що за фільм у якому Ви паралельно із "Тінями" брали участь?

- Якщо "Тіні незабутих предків" знімалися на території України, то фільм режисера Віктора Івановича Мережка знімався у Санкт-Петербурзі. У стрічці я грав роль українця Тімохи.

- Які моменти були складними?

- Мені найважче було зніматися вночі, оскільки було багато нічних змін і буквально всі актори просто не висипалися. У нас тоді взагалі день із ніччю помінялися місцями. Але для мене найважчим виявилися зйомки фінальної сцени, оскільки знімалася вона зимою, коли вже у всіх павільйонах холодно і у результаті чого я захворів. У такому стані я протягом двох тижнів імітував бійку, живу гру та усю щирість почуттів. Одним словом – намучились добряче.

- Ви з відомої акторської родини. Чи звучала критика Вашої гри зі сторони родини?

- Ні, критики взагалі не було. Звичайно, я хвилювався, що батьки можливо щось забракують, але в той же момент я розумів, що вони як ніхто скажуть правду.  На диво, батькам все сподобалось – для мене це найважливіше, всю іншу критику я просто не читаю та не сприймаю.

- Під час прес-конференції прозвучало запитання на рахунок  любовних симпатій між акторами фільму. Чи справді на знімальному майданчику окрім сценарної любові вирувала і справжня?

- Ні, це лише жарти і не більше, хоча цікаві випадки траплялися. До прикладу, із братом моєї колеги по фільму Оленою Мусієнко, я навчався у школі. Звичайно я цього не знав, і ось коли він прийшов до нас у гості на знімальний майданчик тоді ми і виявили таке дивне співпадіння. А якщо говорити про інших акторів, то із Павлом Лі ми товаришуємо досить давно оскільки разом навчалися із шостого по одинадцятий клас у Київській академії мистецтв.

- Із Вашої відповіді напрошується зустрічне запитання – якщо кохання не запалало під час зйомок, то напевно воно існує у реальному житті?

- Ну наразі я поки не одружений, але якщо все буде добре, то на літо планується весілля. Моєю обраницею є дівчина із Києва (хоча сама вона родом із Севастополя) із прекрасним ім’ям – Катерина.

- Якщо із особистим життям у Вас все гаразд, хочеться поцікавитись і робочими питаннями, що плануєте найближчим часом?

- Наразі чекаю на великих екранах ще на два фільми із моєю участю. Один із них є фільм режисера Олексія Шапарєва "Київський торт", який вийде до Дня закоханих – 13 лютого 2014 року. Інша стрічку відноситься до розряду романтичної містики під назвою "Справа Ангела". У даному фільмі у мене не така велика роль, як у "Київському торті", але разом із тим мені було цікаво працювати із акторами, які там задіяні: Нелі Уварова, Андрій Панін, Микита Пресняков та екс-учасник "Х-фактору" Олександр Кривошапко.  Тому наразі чекаю на прем’єри, а на березень місяць вже заплановані зйомки повнометражного фільму про Богдана Хмельницького, якого гратиме актор Станіслав Баклан, а я його сина – Тиміша. Справа у тому, що зйомки мали би розпочатися вже, але через проблеми із режисером їх перенесли на весну (цікаво, через заплановані зйомки цього фільму перукарі підстригли Дмитра Ступку у стилі минулих століть (зробили так званий "горшок"), через що актор довго соромився цього і ходив лише у головних уборах,- прим. автора).

Під кінець розмови журналіст поцікавилась у актора і про його плани щодо режисерської  діяльності, на що Дмитро Ступка із загадковою посмішкою відповів: "Все буде, але трішки пізніше".

Коментарі

Прикольно

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.