Микола Кучерук: "У Верховній Раді маса людей любить рішунькати проблеми"

Кар`єра Рівненського  політика та бізнесмена Миколи Кучерука зараз на підйомі. У ексклюзивному інтерв`ю депутат Верховної Ради від Рівненщини та виконуючий обов`язки голови обласної організації ВО "Батьківщина" розповів про підсумки діяльності за рік, кадрові перестановки в партії та земельні скандали в міській організації. 

 

- Яке ваше бачення перспективи вирішення інтеграції України до ЄС? 

Всі політично активні люди повинні розуміти, що сьогодні вирішується доля не Тимошенко, а доля України, кожного члена суспільства, який зараз живе і який народиться. Ви молода дівчина, не знаю чи є у вас діти чи немає. От народиться у вас дитина і ви ж хочете для своєї дитини найкращого. Знову ж таки питання до вас: чи поїдете ви у Київ 24 числа підтримати європейський курс? Чому ми зараз говоримо про підтримку людей? Ми говоримо, що можливо навіть не потрібно ніяких партійних прапорів. Ми повинні чітко показати, що ми українці, показати куди ми хочемо, як ми хочемо.

Комуністи говорять: давай робимо референдум для тайожного союзу. Та не потрібно нам тієї тайги. Наші предки, половина Рівненської області була вивезена на Урал, на лісоповал. І це є у кожній родині. Це люди, які народилися близько 60-х років. Особливо до 53-го. Багато із них народилися на Уралі, в Тюмені. І що ми маємо? Ми зараз заради своїх дітей маємо показати свою життєву позицію, чого ми хочемо, щоб влада побачила. Бо наскільки я зрозумів, будучи у парламенті, влада не чує аргументів. Влада тільки хоче бачити, що проти неї стоять люди, які готові зробити свій громадянський вчинок. Це не є подвиг. Це просто своє внутрішнє відчуття. Якщо ти внутрішнього це відчуваєш, що ти хочеш у Європу, то ти повинен зробити якийсь вчинок. Це може бути будь-який вчинок. Наприклад, завісити всі балкони написом «Я хочу у Європу», прапор європейський почепити. Це не є догма. Це є позиція і вислів. Але це повинні робити прості люди. Є журналісти, громадські активісти. Так от, скільки цих людей поїде? Активних дописувачів, критиків чи тих, хто хвалять. Тому це є дуже важливо.

Доки будуть політичні репресії, або будь-які дії, які сьогодні застосовує влада буде чинити і далі, доти Україна не має права бути у Європі.

Давайте візьмемо інше питання, не по Тимошенко. Приходить податковий інспектор і каже дай гроші. Але у мене все добре. Але ти все рівно давай, бо держава бідна. Якщо так, то податковий інспектор має прийти із шапкою і просити, але ж він вимагає. І при цьому загрожує певними репресіями. Чи якийсь інший чиновник. Чому ми не можемо висловлювати свою позицію відносно цих ганебних фактів? Так, ми повинні думати про пенсіонера, але чому коли купляють вишки Бойка і там є 250 мільйонів доларів переплати на одній вишці, то ніхто їх не повернув? Чому журналісти вскривають певні речі, а на це влада не реагує. І тому я хочу сказати, щоб ми чітко розуміли: ми повинні вимагати від влади виконання своїх обов’язків, які ми за рахунок нашої заробітної плати на них поклали. Ми поклали на них обов’язки і вони повинні робити свою роботу професійно. А якщо вони не роблять її професійно, то це значить, я скажу так - це люди, які пішли красти. А зі злодіями ми завжди повинні говорити однією простою мовою – мовою Кримінально-процесуального Кодексу. От коли це буле, то тоді не треба буде приймати окремий закон по Юлії Тимошенко. Тому, що вони зрозуміють, що ми їм не дозволяємо красти.

- Відповідаючи на попереднє запитання, Ви згадали про тиск, аби провладна політична сила отримала більшість. За рік вашого депутатства у Верховній Раді на Вас особисто чинили тиск?

- Я працюю, якщо взяти по бізнесу досить давно, від самих початків Незалежності. Весь час працював відкрито, чисто, прозоро. Чи був тиск? Був. Чи здійснюється? Здійснюється. Чи повинен я реагувати? Повинен. Але я знаю просту річ: коли ти маєш характер, то тоді ти можеш на деякі моменти не звертати увагу,  в тому числі і на тиск. Чому? Тому, що це данина. Наприклад, двірник прибирає подвір’я. Йде дощ. Він повинен прибирати? Повинен. Сонце. Повинен? Повинен. Журналіст робить свою справу, йде у саму гущу подій, знімає людей, як Ольга Снісарчук. Вона ж розуміє, що у будь-який момент щось може трапитись. Той самий льотчик, який веде літак і будь-який момент може трапитись та чи інша ситуація і він повинен приймати рішення. Точно так само опозиційний депутат чи кандидат іде свідомо на те, що можу бути ті чи інші перешкоди. Але єдине, щоб це було хоча б більш-менш в цивільно-правових відносинах. Ну, хоч трішки по закону. Щоб не було підкидання наркотиків, зброї. А ми знаємо, що це також бувало. Це повинні зрозуміти всі. Не залежно від політичного забарвлення, чи ти при владі, чи ти при опозиції ти можеш боротися зі своїми політичними опонентами навіть не зовсім чесними способами. Наприклад, так як там про мене було надруковано на вашому сайті.

- Ви маєте на увазі по Тильману?

- Так. Навіть такий шлях, хоч він не чесний і не додає честі тій людині, яка виливає бруд, але разом із тим вона хоче так. Ну, хочеш? Будь ласка. От, коли вже є підлість, така знаєте, заангажована, то тоді звичайно цього я особисто не пробачаю. Я буду боротися усіма мені можливими способами, щоб вивести на чисту воду ту чи іншу людину, яка створювала той самий тиск. І ще я хочу сказати, що влада приходить і уходить, а люди залишаються. Можливо потім ти вже не на посаді будеш, але якщо ти вчиняв тиск, то тобі все одно доведеться відповідати колись. І це повинен розуміти кожен інспектор, слідчий, будь-яка людина, яка веде ті чи інші дії - що час пройшов і ти вже можеш нести відповідальність за ті дії. І ніколи той слідчий чи та посадова особа не прикриється тим що її змушували. Там не буде написано: «Будь ласка, створіть неприємності опозиційному депутату». Там же не буде таке написано. А це просто дається в усній формі, методом шантажу, чи хтось на гачку. Цей ланцюжок не має працювати. Але він перестане працювати, коли все суспільство зрозуміє, що будь-який тиск на сусіда, знайомого, товариша не повинен проходити безкарно і ми повинні висловлювати позицію з цього приводу. От коли ми будемо висловлювати свою громадянську позицію, то у нас буде самоочищення. І люди, які можуть вчиняти тиск мають думати, що на них чекає завтра. От журналісти наприклад, по фотографували хати, автомобілі ще щось там, і колись доведеться відповідати: де у 27 чи 30 років це все взяв. Ви ж подивіться на яких автомобілях їздять наші чиновники, або ті, хто близько біля них. Будь-які тиски повинні наражатися на характер. У мене твердий характер. Мене Бог милував і мені ніякі пропозиції не робили. Вони можливо хотіли, щоб я зламався, але я своїм виборцям пообіцяв робити певні речі і бути разом з політичною силою «Батьківщина», виконувати ті рішення, які попросили виборці і я все це роблю відкрито, чесно і прозоро.

- Ви згадали про автомобілі, а на якому ви самі їздите?

- Я їжджу на GL Mersedes. У мене хороший автомобіль.

- Самі їздите чи з водієм?

- Сам їжджу. Я його купив у 2007 чи 2008 році.

- І з того часу не міняли авто?

- Ні.

- Це єдине авто у вашому гаражі?

- Ні, є ще старіше авто. Але суть не в автомобілях. Я успішний підприємець, який працює у бізнесі мабуть стільки років скільки вам. Я мабуть, можу собі дозволити певні речі, які я заробив за своє життя. Наша біда у тому, що наша молодь хоче все і відразу. А яким шляхом це має бути – складне запитання. Не хочу дуже сильно моралізувати. Будь-яка людина зі здібностями і яка має бажання заробити, має можливість реалізувати себе. Але для цього потрібно два фактори: ти повинен чітко знати у чому ти є спеціаліст. Ще треба побудувати алгоритм успіху – це план, на основі якого ти пройдеш і отримаєш дивіденди. Якщо людина поставила перед собою мету і пройшла цим шляхом, то я переконаний: вона дійде до своєї мети. Не буває чудес і зробивши маленький магазинчик, після завтра не почнеш їздити на GL. Так не буває. От коли таких магазинчиків буде сто, то так - післязавтра ти будеш їздити на GL. Бо ти вже маєш багаж досвіду.

Молодь необхідно підтримувати і мені дуже шкода, що у нашій державі порушена можливість кар’єрного росту будь-якого спеціаліста. У міліції, у судах є хороші люди, які чесно служать Україні. Але на жаль, так побудована система, що вони у меншості. Якщо вони у меншості, то це так само як у парламенті. Зараз формується думка – всі депутати такі самі, ніякі. Є таке? І ви також це підтримуєте? Так і напишете: я подивилась і посміхнулась. Коли я прийшов у парламент, я побачив дуже велику масу людей, які по розумових здібностях, скажемо чесно, відстають. Але вони вміють рішати питання, малювати схеми.

- Ви маєте на увазі слово рішати в лапках?

- Так, назвемо рішунькать. У них в очах лише гроші. Що ти зробиш цій людині, коли вона свідомо купила чи не купила собі місце і вона хоче реалізувати свої плани заробляння грошей за рахунок державного бюджету. Ми повинні їх осуджувати?

- Маємо.

- А як ми можемо їх осуджувати, вони ж більшість?

- Ви казали у попередній відповіді - висловлюючи свою громадянську позицію…

- Ви правильно говорите. Ми як опозиція їх засуджуємо. Говоримо на усіх ефірах, у Верховній Раді, у комітетах - що ви хлопці робите не правильно. Ті, у яких розумові здібності трохи нормальні, вони це хоча би розуміють і вони десь промовчать. А ті, які від смотрящих просто не думають про це, про людей. Думають про Кабінет міністрів, про міністерство. Що сказав міністр – це правильно. А що сказали люди у полі міністру сільського господарства – не правильно. Як може бути така логіка? Якщо ти народний депутат, то ти повинен висловлювати інтереси своїх виборців, що я завжди і роблю.

- Ви згадали історію з Василем Тильманом та публікацію його звернення. Як Ви поставились до неї?

- Якщо у людини якась хвороба, то необхідно лікувати, або намагатися не бути поряд, щоб не заразитись. Ось так я приблизно поставився до тієї публікації. Найгірше, коли починають лізти в особисте. Я розумію, що політики, але мають бути якісь рамки. Вони повинні бути пов’язані не лише з якимись особистими відносинами у тій чи іншій сфері. Це все залежить від того, що людина у своєму житті повинна зробити. Завжди у людини є вибір. Який вибір вона зробить, тим шляхом і йде. У мене є маленька дитина, якій скоро виповниться чотири рочки і у мене є доросла дочка, яку я, слава Богу, вивчив. Мені, що одна любима донька, що друга. Я ніколи не буду між ними обирати, бо вони обидві мої. На сьогоднішній момент, кому необхідна більше допомога дорослій чи малій. Меншій. І обговорювати з кимось це… Це мої особисті проблеми. От виходячи із цього я і живу. Не Тильману, ні комусь іншому я не дозволяю судити себе, бо це підло. Коли це має політичне забарвлення, то це саме так. А чому це сталося? Бо я запитав: яку освіту має Василь Тильман.

- З того моменту почався конфлікт?

- У мене немає конфліктів з жодною людиною. Питання у тому, коли до мене звертаються люди – я повинен реагувати. Ось Ви до мене звернетесь: Микола Герасимович на мою думку Володимир Хомко чи Василь Берташ зробили щось не так. Я, як народний депутат маю право написати запит по тому чи іншому питанню для того, щоб дати вам кваліфіковану відповідь. Коли я це роблю – я виконую свою роботу. А коли пишуть про особисте – це називається жовта преса чи чорний піар. Але зараз я народний депутат, моя робота така, і я повинен до цього ставитись з огидою, але розуміти, що у будь-який момент можуть сказати на базарі «а у тебе там донька, так у мене ж немає дочки, а іди скажи базару». На це розраховують. Преса повинна давати, або дві точки зору, або не давати ніякої. Тоді була подана одна точка зору.

- Чому вас зацікавила освіта Тильмана. До вас із цим питанням звернулись люди?

- Із цього питання також. Я вам сказав: хворобу треба лікувати, або не наближатися, щоб не заразитися. Це моя офіційна відповідь по тих всіх питаннях. Що далі стосується цієї людини – не хочу коментувати. Він мені просто не цікавий. Він не цікавий мені як людина, як політик, як будь-хто. Щоб у моєму інтерв’ю зараз надано мої додаткові умозаключенія – мені це не потрібно. Достатньо тієї фрази, яку я вам сказав.

- Зрозуміло. Повернемось до політичних питань. Віталій Кличко заявив про свій намір йти у президенти. У той же час говорять про те, що опозиція має висунути одного кандидата. А яким чином його мають обирати? Чи можливо кожен сам має боротися за президентське крісло?

- Ви мене зараз запитуєте, як Кучерука, то ж я вам сказу свою думку. «Батьківщина» звернулась до усіх політичних сил для того, аби ми на парламентських виборах висунули єдиних кандидатів. Договір був підписаний. З ким? Зі «Свободою». «Батьківщина» та «Свобода» висунули єдиних кандидатів по усіх округах. Віталій Кличко підписав на Михайлівській площі, що він до цього буде долучатися і не долучився. Перед самими виборами частково це пройшло. Він зняв своїх кандидатів, десь і «Батьківщина» зняла, але це вже був втрачений крок. Ми дуже довго просили партію УДАР працювати разом. Ми можемо говорити зараз про нашу область, де є виборчий округ №155, де йшов від Батьківщини Сергій Мефодійович Кошин. Він не набрав необхідної для перемоги кількості голосів. А скільки набрав представник УДАРу і скільки не вистачило для перемоги? Чому йшов Собор і те все? Тому ми просили давайте узгоджувати. Віталій Кличко зробив заяву про те, що він йде в президенти. Чи мав він право це зробити? Звичайно мав. Так само як і я маю право чи хтось інший. Чи узгоджено це з іншими опозиційними силами? Ні. Ми робили соцопитування і підтримка Кличка серед російськомовних на Сході, в Одеській області досить значна. І там ми могли взяти округи, які б виграли і ми зараз мали би більшість. І мали б зовсім іншу ситуацію у країні. Тоді не дослухались. Зараз Віталій Кличко сказав, що йде в президенти. У нас є висунутий наш лідер – Юлія Володимирівна Тимошенко. Висунута з’їздом партії Батьківщина і вона буде балотуватися у президенти. Чи є шанси у Юлії Володимирівни? Є і дуже великі. Тому, що коли Європейський суд зніме з неї це, а це буде, то вийде що є два кандидати у президенти. І там з’являться другі, треті. Тому всі свої дії ми повинні узгоджувати. Коли двоє звертались до одного - не було узгодженості. А зараз один буде звертатися до більшої кількості. Тому звичайно ж ми будемо приймати виважене рішення, будемо шукати шляхи порозуміння, будемо підтримувати будь-які дії, які йдуть на те, щоб цей режим був розвалений. По цьому питанню я більше нічого не можу сказати. Я і так вам дав розлогу відповідь.

- То все ж таки, яким чином обиратимуть єдиного кандидата?

- Юлія Тимошенко сказала, що треба йти трьома колонами, щоб потім на другому турі був один кандидат. Мабуть, це правильно. Але час не стоїть на місці, все тече і все змінюється. Влада працює проти того чи іншого по-різному. І ми побачимо, як все це буде відбуватися. Але, коли ми говоримо про посаду президента, то ми повинні розуміти, яка відповідальність лягає на цю людину і яка повинна систематизувати роботу для подолання безладу, корупції, розрухи, щоб економіка зростала, а не падала. Будуть дивитися у кого яка команда. Вашим читачам я можу порадити подивитися, хто стоїть на місцях, хто кого підтримує. Наприклад, які люди є в Батьківщині, яка команда УДАРу є в районі, чи селі, яка команда у Свободи, хто користується повагою. Ми маємо нарешті зрозуміти, що ми повинні обирати не лише одного президента. Ми повинні дивитися на це набагато глибше. Ющенка вибрали і що вийшло? Вийшов засланий козачок, на мою думку. Вийшло, що всі ті демократичні старання, які були у мільйонів наших людей були знехтувані. І не в 2010 році, а у 2005. коли Юлія Тимошенко почала наводити порядок, то писались ці меморандуми. Я не хочу це все згадувати, бо мені соромно. Мені соромно перед тими людьми, які повірили і яких образили. Я особисто можу тільки вибачитись, хоча я ні при якій владі ніде не працював чиновником. Я робив свою справу, платив податки і думав, що я найбільший патріот України. І до цього часу так вважаю, що так повинно бути.

Якщо нищиться у когось бізнес, щоб нагнути того чи іншого представника бізнесу незалежно від його політичної спрямованості. Ну, він же за цей бізнес платив податки, створював робочі місця. Не хочу називати конкретні прізвища. У мене десятки, сотні прізвищ негативу, коли влада знищила де малий, де середній, а де дуже великий бізнес і люди зараз нічого не роблять. До нас не йдуть інвестиції, бо ніхто не вірить цій владі. Тому має бути президент, за яким є люди, які багато років висловлювали свою позицію. Я ж не прийшов сьогодні в політику. Я був у 2006 році головою фракції Батьківщина в обласній раді. Я був не згідний із багатьма питаннями, які ставив Матчук. У наступному скликанні знову став депутатом та керівником фракції. І знову ж таки ставив питання. Досі мої запити щодо антимонопольного комітету, податкової системи є актуальні. Тому коли ми говоримо про життєвий шлях якогось політика, ми повинні знати, що він в обласній раді не просто відстоював демократію, а захищав певних людей, на яких чинили тиск. Я впевнений, що народ України не помилиться цього разу, він вибере достойну людину, які дійсно буде працювати на благо України.

- Ви зазначили, що ми не отримуємо інвестиції, бо нам не вірять. Зараз вже навіть велика кількість депутатів і самі представники Євросоюзу не вірять у підписання угоди у Вільнюсі. На вашу думку, як вирішиться ця ситуація. Що ми побачимо у Вільнюсі?

- У Вільнюсі ми побачимо те, що побачимо 24 листопада  у Києві. Треба розуміти, що Європа підтримує не просто Україну, а все це європейське населення нашої країни, яке давним-давно живе у Європі, має ту ж ментальність як поляки, чехи, які хочуть мати демократію. Але вони мають від людей почути, що люди хочуть у Європу. Щоб не один хтось сказав: Хочу у Європу. Кожна людина для себе повинна сказати, що хоче у Європу. І якщо це так, то вона повинні показати свою громадянську позицію. У Кишиневі на підтримку Євросоюзу  вийшло 150 тисяч людей. Київ же набагато більше. І Україна набагато більша. І коли європейські посли побачать., що у різних містах йде підтримка Європи і вона не поодинока, а масова і люди думають про своїх дітей і хочуть, щоб вони жили у Європі, то звичайно і така реакція буде. Але і така сама реакція буде влади, бо коли побачить багато людей зрозуміє, що вона не буде грати у наперстки. Тоді вони будуть робити термінові кроки для того, щоб це було підписано. Тому я кажу, що у Вільнюсі буде те, що буде у Києві 24 числа. Якщо у Києві буде масовий мітинг, то і Європа і українська влада його побачать.

- Тобто навіть за умови, що Україна не виконає усі вимоги…

- Питання не у тому виконала вона чи не виконала. Влада виконає усі вимоги, коли побачить підтримку простих людей вона зобов’язана буде це зробити. І вона не буде говорити, що це питання треба перенести в парламент чи ще куди. Треба буде 24 вночі збереться парламент і прийме ті закони, які потрібно. Тільки треба сказати: Ми хочемо у Європу. Ось і все. Що там лишилося? У першому та другому читанні проголосувати, якщо він так сильно хоче, по Тимошенко? Так не має питань. Ми готові це зробити в 12 чи в 6 годин ранку. І нам, до речі, не треба буде вести їхніх депутатів з Мальдів. Ми, слава Богу, маємо 177 депутатів плюс позафракційні. Треба просто політична воля.

- А як щодо співпраці вас з представниками провладної партії? Підтримуєте їхні ініціативи, які заплановані на покращення життя українського народу?

- Однозначно, так. Ми голосуємо за соціальні закони, які спрямовані на поліпшення, за євро інтеграційні, за закони, які йдуть на покращення бізнесу. Батьківщина за все це голосує. В незалежності чи це комуністи внесли зміни до пенсійної реформи, чи це УДАР, ну Регіони просто не вносять, будемо говорити відкрито. Ми зобов’язані дбати про те, щоб люди відчули хоч якесь полегшення.

Більшість із Партії регіонів складають чиновники керівники державних підприємств - люди, які весь час при владі і користуються владними повноваженнями. Переважна більшість представників опозиції, як Чугунніков, Вознюк, Королюк, Кучерук, Осуховський не є чиновниками. Це люди, які пройшли певний життєвий шлях. У бізнесі, політиці, чи у спорті. І зараз вони висловлюють інтереси простих виборців, бо вони дійсно вийшли з народу і працюють для нього, хоч це і звучить банально.

- Які законопроекти підготували Ви?

- Я зареєстрував ті законопроекти, як обіцяв своїм виборцям. Всі знають, що на Поліссі переповнені школи. І там діти вчаться у три зміни. У тих самих Цепцевичах така ситуація. Який температурний режим у школі може бути, про які провітрювання йде мова, про який санітарно гігієнічний стан у тих приміщенням ми можемо говорити? Тому я зареєстрував законопроект, який передбачає там, де є демографічний приріст населення, але не за рахунок міграції, щоб у змінах до бюджетного кодексу окремим рядком держава виділяла кошти на добудову та будівництво нових шкіл. Тому, що кошти є, але розпиляються. Хтось захотів у Донецьку зробити школу, як ляльку імені якогось там Іванова. Я, до речі, навіть не кажу, що це президент, чи губернатор. Будь-який іванов, який представляє чиновницький клас вирішив зробити, щоб його школа була як лялька, і він має доступ до влади. Яке йому Полісся треба і та школа сільська? Я хочу, щоб конкретно на поліську сільську школу виділялись кошти. І ці кошти давали нашій дитині право на освіту. Це написано в Конституції. У ній не написано, що дитина має стояти на одній нозі, і одним оком через сусіда по парті, дивитися на шкільну дошку, бо перенасичена школа. А як ви думаєте, чи буде це підтримано більшістю?

Кнопкодави шостого скликання наробили стільки біди. Все зробили під себе, лобізм і гроші, Наприклад, що стосується земельної сфери. От, землевпорядники. У нас дитина закінчує «водний». Вони ввели таке поняття як сертифікований спеціаліст, з чим я борюся. Дитина здобула освіту і має право на роботу. А вони кажуть, що вона має їхати у Київ, де є комісія при Держкомземі і там треба здати іспит. Тільки тоді дадуть сертифікат. А у тій комісії одні чиновники. Якщо вся Україна з’їздиться туди складати іспит, що буде? Будуть хабарі. Це вони зробили під себе, щоб заробляти гроші. Оце такі закони вони по приймали у шостому скликанні.

Вводять поняття оціночна вартість, коли всюди є поняття ринкова. Слово оцінка взагалі суб’єктивне судження, адже мені подобається одне, а вам інше. А Фонд держмайна це пропихає. А ми чітко знаємо, що квадратний метр комерційної забудови у Рівному коштує 700 доларів без ремонту, з ремонтом більше - тисячі в залежності від району. Тому я подав законопроект по землевпорядникам. Зараз готую по оцінці.

Ще, наприклад, по оформленню хати в селі. Наприклад, батьки жили у селі і померли, і немає документів на ту хату і землю. Для того, щоб оформити треба витратити мінімум 10 тисяч гривень. До речі, Юлія Тимошенко робила так, щоб право власності можна було зробити безкоштовно. Тому готую законопроект про оформлення спадщини, про спрощення системи реєстрації тих будинків. Вважаю, що достатньо аби був по поверховий план будинку, із зазначенням усіх кімнат та приміщень. Це затвердити сільською радою, а депутат сільради може піти і переміряти все, якщо захоче. І це буде документом, що людина має право на батьківську хату в якомусь селі.

Всі ці законопроекти дають можливість людям зберегти час та гроші та найголовніше – нерви. Будь-яке ходіння по чиновницьким кабінетам – це нерви. Ще пишу Національну програму по розвитку державних заготівельних, так би мовити, контор. Це будуть логістичні центри по закупівлі сільгосппродукції від населення.

Що ж до співпраці влади та опозиції, то зараз порушені всі зв’язки. Будь-яка райдержадміністрація чи облдержадміністрація не співпрацює з народними депутатами. Думаю, що вона не співпрацює не лише з опозицією, але й з провладними. Чому? Бо вони не бачать механізму. А він повинен бути наступним: якщо є проблема на території сільської ради, що люди не можуть переоформити хату, то хто повинен прагнути змінити щось у законах? Звичайно ж влада. А вона не звертається до депутатського корпусу. Можливо вони пишуть, якісь листи у Кабінет міністрів. Можливо, я цього не знаю. І цілком нормально та необхідно, що є депутат, який має право законодавчої ініціативи і готує законопроект для поліпшення певної групи людей, у яких є проблеми. Я знаю про проблеми людей, я їх  чую і на основі цього сам роблю та подаю у Верхову Раду законопроекти.

Продовження інтерв`ю читайте на сайті вже після завтра...

Коментарі

А чому не сказав як він "порішунькав" пасаду в.о. обл. голови партії? Коли чесні журналісти покажуть, хоч фотографії тієї землі і будинка, що Кучерук " порішунькав" в центрі Костополя? Що боїтеся що Кучерук звинуватить в переслідуванні опозиціонера?

Таню, а може це дійсно правда, зовсім немає позитивного коментаря про дану особу, нехай 70% це провладні коментарі, алеж я впевнений, що 30%, це опозиційні і 20 його соратники.

Скільки дочок написав , а скільки жінок напишеш ? Скількі майна у співмешканок : машин , землі ...А прикидається білим та пухнастим !

О , цей депутат не по законах ! Він по іншому : по земельці , по повіях . Закони цей депутат може відстоювати і писати про легалізацію проституції , про многожонство , про "приватизацію " землі , інше його не цікавить!

Да , Кучерук людські проблеми проти твоїх можна назвати "рішунькати " , не всі ж можуть стільки земелькі захапати і бабла загребти , як ти . Ти "ВИРІШУЄШ" а люди "РІШУНЬКАЮТЬ ". Куди людям до тебе братися ти тільки за людськими " РІШУНЬКАМИ " піднявся , а зараз на людей плювати .

ЧАС ВЖЕ ВІДПОЧИВАТИ державним службовцям і зокрема працівникам Рівненської ОДА, вони сьогодні плідно покоментували. Добраніч, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ. добраніч АЛЬБІНА, ЗОРЯНА, МАКСИМ, ПЧІЛКА, ІВАН, супер вітер, вітродув, І К ТА ІНШІ ЛЮБИТЕЛІ ПРОТЯГІВ ;))))))))))

Такі розгорнуті відповіді і одночасно так мало по суті питань .... Да говорити ви вмієте....

Пресконференції і виключення з партії , зняття із партійних посад, а себе не бачить ? Читай статтю депутата міської ради м. Костополя А. Толочика в районій газеті про "деребан" землі в м.Костополі ! А хіба не причетний до цієї дільожки Кучерук ? Ось звідки беруться гроші на будинкі для коханки, земелька для Яковенків !!! Висновки напрошуються самі собою . Він депутат -недоторканий ! Чому для нього все можна , а комусь - зась !!!
Ось до чого приводить безнаказаність!!!

Ой , лишенько , яка бурна реакція в.о. обласної "Батьківщини " на віділення землі так званим "садоводам" !

Да кумедне інтерв"ю, а ще заголовок смішний. стаття взагалі ні про що.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.