Cин нардепа: "Валентин Королюк - ідеальний взірець для чоловіка"

Навколо персони цього відомого юнака з Рівного давно ходить багато різних чуток. Можливо, тому, що він син рівненського бізнесмена, народного депутата Валентина Королюка. А, можливо, через його спроби приховати своє життя від публічності та через заздрість ворогів. Сайту "ВСЕ" Борис Королюк розповів про свої перші кроки в політиці та досвід, який здобув під час виборів.

 

- Борисе, Ваше життя часто обговорюють. Зокрема, найактуальніша тема - це те, що Ви водночас є власником рівненського нічного кулбу "Магнат" та паралельно – держслужбовцем, що впринципі заборонено законом. Це так?

- Я до нічного клубу "Магнат" не маю жодного відношення. І зазначу, що ніколи не мав. Я навіть не пам'ятаю, коли був там востаннє навіть у ролі відвідувача.

- Тобто наразі Ви взагалі не займаєтеся ніякою підприємницькою діяльністю і лише працюєте помічником-консультантом нардепа Бориса Тарасюка?

- Не буду приховувати, підприємцем я був, але лише до тих пір, допоки почав працювати на державній службі. 

- Нещодавно сайт "ВСЕ" зазначав, що Ви були помічником свого батька на виборах до Верховної Ради України. Це була власна ініціатива чи виступали якісь інші амбіції?

- Ні, це була виключно моя ініціатива та допомога батьку на виборах.

- Борисе, а чому вирішили перекваліфікуватися з підприємця у помічники народного депутата?

- Помічником народного депутата я працював ще у шостому скликанні Верховної Ради України. Правознавство стало новим етапом в моєму житті. Друга вища освіта та знання іноземних мов слугували приводом спробувати свої сили у роботі в комітеті з Євроінтеграції. До того ж, можливість попрацювати з такою досвідченою особою, як народний депутат Борис Тарасюк. Це все змушує постійно тримати себе в тонусі та весь час вдосконалюватися.

- Уточніть, будь ласка, а чиїм помічником ви були в шостому скликанні? Також народного депутата Бориса Тарасюка?

- Так.

- Ви думали про власну майбутню політичну діяльність?

- Ну, як кажуть, ніколи не кажи ніколи. Поки таких планів немає, особливо після виходу статей вашого сайту. Прикро, коли ти із дня в день працюєш над собою та над своєю репутацією, а назагал тебе виставляють підписом «мажор».

- Скажіть, а Вам раніше не пропонували балотуватися у міську чи обласну раду? У місті є вдалі приклади політичних династій. Наприклад, Олександр та Антон Сачуки?

- Я спробував свої сили на минулих місцевих виборах, але не "списочником", як це роблять усі умілі, а на мажоритарному рівні. Як результат, посів  трете почесне місце. Скажу одне - це був вдалий досвід для мене та ще один життєвий етап, який обов'язково потрібно було спробувати у своєму житті. Я на собі перевірив, що таке справжні вибори, а не паперові.

- Ваш батько збудував успішну політичну кар’єру, чи є він для вас прикладом?

- Однозначно, так! І не тільки через політичну кар'єру. Як на мене, він просто ідеальний приклад наслідування для чоловіка.

-  А з всеукраїнських політиків кого вважаєте прикладом для наслідуваня?

- Як говориться у хорошому вислові, щоправда він російськомовний: "Бери пример с лучших, и ты увидишь как берут пример с тебя". Якщо політик вже знаходиться на всеукраїнському рівні, думаю в нього вже наявні певні позитивні якості, які можна взяти на озброєння.

 

Читайте також: 

У Рівному син нардепа-олігарха хизується перегонами на швидкості 200 км/год

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 4)

Син рівненського нардепа-олігарха образився на друзів через журналістів

Рівне-2013: Мажор року – Борис Королюк

 

Коментарі

Запитай ідеального батька навіщо він взяв в помічники того хто виглядає як гопник звичайний і не приховує своєї дружби з Русскім міром.

Син він можливо і хороший, інтервю можна висвітлини,як хочеш. заплати гроші і тобі напишуть, що ти Бог. Проте будемо надіятися, що він не подібний на свого батька, який хоч і є депутатом Верховної Ради проте не приклад для наслідування. В ютубі подивіться лишень, як він п'є, гуляє. Розумію що говориться про Мирослава Берташа, то можу сказати хлопець в гульках не сильно помічений і про його батька сказати такого не можна також.

Знаю Борьку особисто, його батько може ним гордитись. Людина не курить, не п'є понад міру, займається спортом, самовдосконалюється, має цікаву роботу, молодчина. А вам, заздрісники, єдине що можу сказати - беріть приклад з Борьки, а не з МирОслика Бе

Да, помню как его отец в зю-зю в магнате людей бил, а его охрана защищала что б не побили... тоже мне пример для подрожания) хех...

на мою думку гарне інтрервью та чоловік , варто вірити в людей

Знаю Бориса особисто, повністю адекватний хлопець. І в політику йому, на мою думку, не варто йти... бо вона як відомо псує людей...

А в городі гламурні шлюхи за ним трохи пищать, я чув

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.