Рівненський снайпер: "Ми не віддамо Україну терористам"

Новий час продукує нових героїв. Саме такими героями і гідними захисниками стали мобілізовані військові з роти снайперів 51 окремої механізованої бригади. Попри складні умови вони не покинули зону бойових дій, а добровільно вирішили брати участь в АТО. Командує ротою мешканець Костопільского району Рівненщини. Поспілкуватися з солдатом вдалося журналістам "Нововолинського інформаційного порталу". Публікуємо коротеньке інтерв’ю з справжнім чоловіком і захисником Вітчизни.

Після трагічної загибелі 22 травня 17 військових під Волновахою 51 ОМБР вирішили передислокувати на Миколаївщину. Однак поїхали на спокійний полігон не всі.   Попри всі негаразди, 366 бійців з 51-ої ОМБ добровільно вирішили лишитися на блокпостах у Донецькій області або за їхньою згодою були прикомандировані до інших бригад і несуть службу в гарячих точках Донбасу. Зокрема це сапери і снайпери.

 

- Багато людей переконанні, що хлопці з Західної України не мають їхати захищати Донеччину. Мовляв, місцеві самі не хочуть відстоювати Україну.   

- Коли ми їхали сюди, ми думали, Донецьк, Луганськ – це вже не Україна. Що люди тут не хочуть жити в наші державі і вважають себе росіянами.  Виявилося, що тут такі самі люди як і на Рівненщині. Вони розмовляють як російською, так і українською мовами. 80-90 відсотків люди зі східних областей за Україну! Нас тут не забувають і допомагають усім чим можуть.

Хочу сказати усім тим, хто думає, що Донецьк не український – це неправда! Це наша країна, яку ми маємо захищати. І місцеві люди чекають на наш захист. Наприклад у  Красноармійську діти нарешті почали виходити на вулицю, ходити до школи. Бойовим постам на яких наші хлопці несуть варту, люди допомагають, дякують, що ми приїхали.

- Рота снайперів залишилась в зоні АТО. Навіть з скандалом відстоювала своє право на це. Чому ви вирішили залишитись?

- Наша рота готова до виконання будь-яких бойових завдань. Морально-психологічний стан військових на високому рівні. Усі тут по добрій волі, попри критичний час для України.

Ми залишаємося тут виконувати свій обов’язок як чоловіки, як сини України. Поки ми не здолаємо цих нелюдів, які знищують нашу землю, нашу Батьківщину – звідси ми не підемо.

- А як зараз справа з матеріально технічним забезпеченням підрозділу?

З приводу екіпіровки – не буду говорити за інші підрозділи, скажу за свій – у нас в наявності є бронежилети, техніка. У інших є проблеми, тому добре, що люди допомагають. Від імені усіх військовослужбовців 51 механізованої бригади, хочу подякувати людям, які допомагають нам бронежилетами, технікою, їжею. Ви нас не забуваєте, а ми буде захищати вас з усіх сил.

- Що хотів би сказати рідним та близьким, землякам?

Шановні батьки, матері, дружини, діти, - я прошу вас не хвилюватися за своїх чоловіків. Вони займаються благородною справою – захищають Україну. Я вам обіцяю, що незабаром вони повернуться додому і ви будете пишатися своїми чоловіками. Слава Україні!

Читайте також: 

В Острозі збирають кошти на бронежилети для військових 

Рівненські нардепи допомагають військовим… словами 

Рівняни за два дні зібрали на бронежилети 32 тисячі гривень 

На Рівненщині прощались із загиблими на Донеччині героями "Небесного батальйону"

 

Реквізити для надання допомоги військовим:

Благодійний фонд "Скарбниця Надії"
Код ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007336789202
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.