Рівненська бізнес-леді Лариса Пахольчук: секрети краси у простій істині

Зараз вони – відомі та успішні жінки і чоловіки. Хтось знає їх як підприємців, депутатів, меценатів, для когось вони – друзі та родичі. Та мало хто пам’ятає, з чого розпочався їх шлях до визнання. Сайт "ВСЕ" продовжує цикл публікацій у рамках проекту "Історії успіху відомих рівнян". Про невідомі моменти з життя відомих людей, їх роботу, захоплення, секрети успіху і не тільки – читайте у серії наших публікацій. Цього разу героїнею нашого проекту стала бізнес-леді, власниця косметологічного центру "Алхімія краси".

 

 

   Досьє:

   Рід занять: власник популярного серед  рівнянок косметологічного центру "Алхімія  краси"

   Освіта: РБМК  Рівненський базовий  медичний коледж, фельдшер та КНУКіМ    менеджер косметологічної індустрії, Тернопільський державний медичний університет провізор-косметолог.

   Хобі: Спорт і подорожі зі сім'єю 

   Життєве кредо: Любити людей та життя

   Сімейний стан: одружена, виховує двох  синів

   Книга, яку варто прочитати: Пауло  Коельо, "Алхімік"

   Секрет краси: Саме бажання гарно виглядати  і робить жінку красивою!

Сьогодні світ став більш вимогливим до людини, та до жінки зокрема. Мимоволі виникає запитання, а яка вона сьогодні? Сильна і незалежна? Чи тендітна, яка потребує опори? Знайомимося з Ларисою Пахольчук, чиї досягнення – доказ того, що жіноча багатогранність гідна подиву. Тому, коли я завітала з метою взяти інтерв’ю до однієї з найуспішніших жінок Рівного, власниці косметологічного центру "Алхімія краси", то спочатку дуже хвилювалася. Але зрештою мене приємно вразив той факт, що бізнес-леді розповідає секрет свого успіху в бізнесі та житті – просто та щиро. Цю теплоту оцінюють, впевнена, усі, кому хоч раз вдається поспілкуватися з настільки харизматичною особистістю, але в той же час – просто привабливою жінкою...

– Ларисо, розкажіть, будь ласка, з чого ж розпочинався косметологічний центр "Алхімія краси"?

– Із маленького бажання, бажання ставати самій краще та підкреслювати красу оточуючих. Задум створити свій центр краси жив у моїй голові близько десяти років, за цей час я старалася реалізовувати усі задуми, плани, аби моя мрія здійснилася. Просто варто розуміти одне: наші думки матеріалізуються, і у житті немає нічого неможливого. І я всім раджу: ніколи не бійтеся – це перший закон успіху. Коли ми нічого не боїмося – то успіх завжди буде!

– Основна Ваша діяльність – це татуаж та косметологія. Чому виникла ідея пов'язати своє життя саме із цими напрямками?

– В любій діяльності, як і в бізнесі зокрема, варто завжди займати свою "нішу". Тобто знайти щось своє. І це своє я знайшла ще в дитинстві, адже скільки себе пам'ятаю – стільки часу мені подобалося малювати жіночі обличчя. Тоді зрозуміла, що косметологія, татуаж – це те, чим я хочу і буду займатися. Із простого хобі це переросло у щось більше. Я здобула фахову освіту у Києві – в Медичному центрі Лазерної косметології "Когерент". Паралельно цьому – відвідувала десятки майстер-класів та семінарів від відомих майстрів із перманентного макіяжу. Це все я веду до того, що важливо завжди дослухатися до себе, до свого внутрішнього голосу і не боятися втілювати в життя навіть, здавалося б, божевільні та ризиковані плани. Однак до своєї роботи варто ставитись відповідально і довго її опановувати, адже із самоучки ніколи не вийде хороший майстер.

Чи були якісь "знаки долі", які підштовхнули Вас до створення власного бізнесу?

– Наш косметологічний центр називається "Алхімія краси". І ця назва є не простою. Ще середньовічні алхіміки шукали філософський камінь та еліксир вічної молодості. Коли я ще у школі на уроці історії почула про це, то задумалася, а чому б самій не зайнятися пошуком цього "еліксиру"? Пройшли роки, і я разом зі своєю командою професіоналів – самі стали "алхіміками" (сміється – прим. автора.) Щоправда, ми вічної молодості не обіцяємо, але продовжити її на довгі роки – будемо намагатися. Адже у наш час дуже важлива презентабельна зовнішність, яка напряму впливає на наш внутрішній світ, на наше відчуття задоволеності собою. Іншими словами, людина, яка доглядає за собою – себе більше любить. А коли вона любить себе, то вона любить всіх навколишніх.

– А взагалі, якою була історія створення "Алхімії краси"?

– Все вийшло доволі природно: я декілька років працювала у Києві. Коли приїхала із Києва до Рівного, мене тут ніхто не знав. Однак я влаштувалася на роботу до Центру естетичної косметології "МедЛайф" і старалася працювати краще і наполегливіше, ніж інші. За вісім років роботи у цьому закладі я завоювала певний авторитет серед своїх клієнтів, і з їхніх відгуків та вдячних слів зрозуміла, що вже час втілити свою давню мрію у реальність – відкрити щось своє. Але я дуже вдячна "МедЛайфу", тому що вони мені дали у свій час місце роботи, де я могла розвиватися та вдосконалюватися.

Зараз у косметологічному центрі "Алхімія краси" працює десять кваліфікованих майстра. Кожен із них має вищу освіту та достойний досвід роботи. Серед наших послуг це: апаратна косметологія, косметологія тіла, антицелюлітні програми тощо. Невдовзі відкриється і перукарня, наразі ми для неї підшуковуємо кваліфікованих майстрів із перукарського мистецтва.

– Ларисо, багато хто говорить, що Ви є успішною жінкою. А на Вашу думку, яка жінка є успішною?

– Щаслива. Повинна бути гармонія у душі. В очах жінки має горіти вогник, вона має бути хорошою дружиною, люблячою мамою та просто щирою людиною. Але головне – залишатися жінкою. Такою – завжди щасливою та впевненою в собі. Із таким настроєм легко стати успішною всюди – у бізнесі, у родині тощо.

– Власне успіх, особливо у бізнесі, формуємо не лише ми. Часто нам допомагає ціла команда людей. Які секрети тут?

– Це так. Особисто мені допомагала моя родина: батьки, коханий чоловік та діти. Ці люди є моєю гідною опорою та підтримкою. Іншими словами, я без моєї родини... не я.

– Розкажіть, будь ласка, про свою сім'ю. У холі я зустріла маленького милого хлопчика, це, я так розумію, Ваш синочок?

– Це Ви напевно Давида побачили – мого меншого сина. Йому п'ять років, зазвичай він у цій порі знаходиться в садочку, але сьогодні захотів допомогти мамі на роботі. У мене ще є старший син – Володя, та оскільки він студент – вдома його майже не застати. Тому допоки Володя навчається в іншому місті, то живемо втрьох: я, мій чоловік Сергій та Давидко. Скажу відверто, я дуже люблю свою сім'ю, і мені дістався найкращий чоловік у світі.

Пані Ларисо, "Алхімія краси" відкрилася не у легкі часи. Як Ви думаєте, чи вплине якось криза, про яку всі тільки й говорять, на Ваш бізнес?

– Я певна, що у нас все буде добре, оскільки наша концепція розвитку є простою: це – краса і любов! Щоб бути успішним косметологічним центром, варто любити свою справу, і повірте – ми любимо те, чим займаємося. Ми – молода команда, у якої є всі можливості творити, доказувати, дійсно йти вперед! Зараз ми закупляємо нове, європейське обладнання, робимо акцент на якість та достойний рівень. Тому я переконана: не дивлячись на досить несприятливі часи – усе буде добре!

– Однак конкуренти не сплять...

– Не розумію, чому зараз всюди чути слова "конкуренція"? Люди, які працюють в одній сфері є колегами. Але, якщо мислити глобально... у нас немає конкурентів, а є багато послідовників... чи, як правильно назвати. Завдання нашої команди – йти далі і займатися своєю справою. А якась заздрість, осуд – погані почуття, які лише забирають позитивну енергію, яку можна витратити з більшою користю. Тому кожен нехай працює, добивається успіху і розвивається.

– А як Ви підбирали свій персонал?

 Можливо це прозвучить дивно, але... інтуїтивно. Я хотіла, щоб мій колектив був не лише командою професіоналів – а людей, близьких по духу. Повірте, це відчувають наші відвідувачі, і це напряму впливає на роботу.

– І на останок, як Ви думаєте, як склалося б Ваше життя, якби Ви не відкрили свій власний осередок краси "Алхімія краси"?

– Відкрити свою справу – це була моя мрія. А мрії мають таку чудову властивість – здійснюватися. Тому... важко уявити. Скажу одне, мрійте, наполегливо працюйте – і творимо своє майбутнє, таким, як хочемо ми!...

 

Коли я завершила інтерв'ю із Ларисою Пахольчук, мене огорнуло почуття позитиву, легкості і головне – віри у власні сили. Я зрозуміла, що нам підвласне абсолютно все. Головне – вірити в це і мати багато-багато бажання щось зробити. А знаєте... мабуть, це і є секрет успіху, просто ми раніше цього не розуміли, чи що?..

Офіційний сайт косметологічного центру "Алхімія краси" знаходиться ТУТ.

Публікація здійснена в рамках проекту "Історії успіху відомих рівнян".