Софія Воронцова розповіла рівнянкам, як стати жінкою мрії

У Рівному багато успішних бізнес-леді. Їх впізнати досить легко, адже вони завжди впевнені у власних силах, розкішні та постійно посміхаються. Успішну жінку не засмучують проблеми та негаразди, вона обертає їх собі на користь і сміливо рухається вперед. Поєднання життєвого досвіду, грунтовних знань і бажання допомогти оточуючим жінкам стали секретами успіху Софії Воронцової. Сьогодні засновник жіночого клубу «Жінка мрії» розповіла таємниці свого насиченого життя в ексклюзивному інтерв'ю для читачів сайту «ВСЕ».

У Софії Воронцової варто вчитися бути справжньою жінкою. Переймати досвід шляху до жіночої сили, легкості, створення щасливих відносин і наповненого комфортного ритму життя. Саме так відчуває себе жінка, яка контактує зі своєю жіночою природою. Кажуть, мудрість приходить з роками, втім здається, що пані Софію цією рисою наділили з колиски. Успішна жінка – не завжди кар’єристка, а та, що уміло поєднує усі грані своєї жіночності.

- Нині жіночий клуб «Жінка мрії» дуже відомий серед рівнянок. Його учасники – всі ті, хто хоче віднайти внутрішню гармонію, впевненість у собі, втілити бажання та знайти вихід зі складних ситуацій. Розкажіть, як у Вас виникла ідея створити «Жінку мрії»?

- Декілька років тому перебуваючи на одному семінарів обмінюючись з колегами професійним досвідом, мене запитали: «Сонь, чому ти не передаєш такі цінні знання і накопичений досвід жінкам? Ти можеш надихати жінок, бути провідником їхнього розвитку та допомагати втілювати бажання». І я задумалася над цими словами, адже в доказ є підтвердження мого власного шляху. У результаті виникла ідея створити цей проект. Нині він існує впродовж двох років.

- Мабуть, Ви маєте освіту психолога, адже лише людина із відповідними знаннями може так успішно допомагати оточуючим?

- Перша моя освіта – це іноземна філологія. Але мені захотілося піти іншим шляхом. Це, мабуть, місія така, яка дуже довго жила всередині мене. Мені потрібно було пройти через свій власний життєвий досвід, отримати багато знань, щоб змінити своє життя і допомагати іншим. Тому я почала вивчати психологію, психотерапію, ведичну культуру, відвідала десятки семінарів, тренінгів і не зупиняюся на шляху самовдосконалення, постійно підвищую свою кваліфікацію.

- А, як рівнянки мають зрозуміти, потрібна допомога, чи ні? Це має бути якась духовна потреба, чи щось інше?

- У кожної жінки рано, чи пізно виникає кризовий момент. І саме у цей момент варто зрозуміти дві речі: не можна здаватися і варто йти далі, не боячись вийти зі своєї зони комфорту. Повірте, коли життя «не клеїться», всередині тебе щось мучить, а ззовні опускаються руки – тут і знаки не потрібні.

- Боюся здатися занадто допитливою, але, що це за кризова ситуація виникла у Вашому житті?...

- У мене так склалося у житті, що, вийшовши заміж, я була змушена поїхати до чоловіка у Росію. Було надзвичайно важко: нова країна, люди, звичаї та маленька дитина на руках. Склалося враження, що ти один серед мільйонів незнайомих людей і підтримки ніде шукати – допомагати маєш вже сам собі. Дитину допомагала доглядати мама, а я вийшла зі своєї зони комфорту і розпочала нову сторінку життя.

- Софіє, слухаючи Вас зрозуміло, що Ваш професійний рівень досить високий. Відомо, що люди, які мають такі глибинні та ґрунтовні знання – зазвичай, і дорого їх цінять при допомозі іншим?...

- А взагалі, в скільки Ви оцінюєте можливість кардинально змінити своє життя? Змінити якісно, по-жіночому. Досягнення приносять жінці почуття задоволення і щастя тоді, коли ти будуєш їх на підгрунті «бути собою, а не досягати заради результату». Тому, мабуть, зрозуміло, що гроші тут не головне.

- А зазвичай, як відбуваються зустрічі у жіночому клубі «Жінка мрії»?

- Бувають, як групові заняття, так й індивідуальні. Їхні часові межі – орієнтовно дві години. Групи формуються чисельністю до 12 осіб, не більше.

- Що саме відбувається під час зустрічі? Кожен розповідає про свої проблеми, чи Ви розповідаєте якісь життєві ситуації та шляхи їх вирішення?

- Після декількох зустрічей жінки починають помічати, як все змінюється у їхньому житті. Жінка досягає нового рівня розвитку, і починає розуміти своє жіноче призначення. Ми розглядаємо різні життєві ситуації, проблеми і аналізуючи їх – вирішуємо. У клубі завжди йде двостороння співпраця, і так приємно бачити, що моя допомога, методики справді працюють і допомагають.

- Наше з Вами інтерв’ю прочитають і жінки з інших областей, можливо, навіть і з інших країн. Припустимо, вони захочуть стати учасником жіночого клубу. Чи можливо це зробити дистанційно?

- Звичайно, я практикую дистанційне спілкування по Skype, організовую вебінари. Це не є проблемою, адже зараз наші новітні технології досягли великого розвитку.

- А як можна приєднатися до жіночого клубу «Жінка мрії»?

- Завітайте в гості до нашого офісу за адресою: вулиця Кавказька 9а, офіс 278. Кому зручніше може зателефонувати за номером: 067-108-31-98.

- І на останок, Ви, як успішна і впевнена в собі жінка, відкрийте будь ласка нашим читачам секрет успіху і жіночого щастя?

- Залишайтеся завжди собою, із посмішкою зустрічайте кожен день, ситуацію і навіть проблему. Не варто зациклюватися на різних життєвих ситуаціях, адже головне – жити у радості, а не з тягарем тягти сіру буденність.

 

P.S. Щоб краще зрозуміти «Жінку мрії» кореспондент звернулася до людей, які побували в клубі. Ось, що розповідають жінки:

Аліна, 30 років: Зустріч із Софією була для мене першою у житті консультацією з професійним психологом. І я безмежно вдячна долі, що Софія є саме тим компетентним спеціалістом, після спілкуванням з яким, залишились лише позитивні враження. У нашому клубі для жінок завжди царить лише комфортна та розслаблююча атмосфера. Вона дозволяє глибше "зануритися" в себе та знайти ключі від всіх дверей своєї душі. Адже це так багато означає для кожної з нас! Для мене такі зустрічі стали поштовхом у професійній діяльності та додали впевненості в собі. Але, що розповідати - краще прийдіть і переконайтеся на собі.

Ольга, 32 роки: Завдяки жіночому клубу "Жінка мрії" та Софії, я навчилася бути щасливою, коханою і впевненою у собі. Чимало позитивних життєвих змін відбулися у моєму житті. А також багато нового та цікавого дізналася про ніжну і тендітну жіночу душу.

Оксана, 40 років: У мене лише позитивні враження від роботи із Софією Воронцовою. Адже після кожної нашої консультації відчувається легкість, натхнення та піднесеність. Самі ж заняття - дуже цікаві. Після них відразу відчуваються зміни на матеріальному і духовному рівні. Софія Віталіївна надихає на розвиток і роботу над собою, за нею хочеться йти, розвиватися і навчатися далі. Дякую за хвилинки радості, які дарує "Жінка мрії". Сподіваюся, ми і надалі будемо працювати разом. Бажаю клубу лише успіхів та процвітання.