Відомий рівненський візажист Ольга Гурська: Жінка є гармонією краси та любові

Зараз вони – відомі та успішні жінки і чоловіки. Хтось знає їх як підприємців, депутатів, меценатів, для когось вони – друзі та родичі. Та мало хто пам’ятає, з чого розпочався їх шлях до визнання. Сайт "ВСЕ" продовжує цикл публікацій у рамках проекту "Історії успіху відомих рівнян". Про невідомі моменти з життя відомих людей, їх роботу, захоплення, секрети успіху і не тільки – читайте у серії наших публікацій. Цього разу героїнею нашого проекту стала візажист, власниця популярної серед рівнянок студії віражу Ольга Гурська.

 

 Досьє:

   Рід занять: відомий у Рівному візажист

   Освіта: Відкритий міжнародний  університет  розвитку людини "України", "Менеджмент  організацій". Також дипломований візажист .

   Хобі: подорожі, кулінарія

   Життєве кредо: Все що на світі існує, колись було  мрією. Мрійте!

   Сімейний стан: одружена, виховує сина

   Книга, яку варто прочитати: М. Булгаком "Майстер  та Маргарита"

   Секрет краси: Кохати та бути коханою.

 

 

 

- Олю, з чого розпочалася Ваша кар'єра?

- Із хобі. Люблю малювати фарбами, простим олівцем і надавати життю різнокольорового настрою. Пізніше зрозуміла, а чому б не підкреслити за допомогою косметики красу жінки? Спочатку співпрацювала із нареченими, далі зі всіма видами макіяжу. Із кожним днем  я  все більше розуміла, що це моє і що займаюся своєю справою. Згодом, після народження синочка мені почали телефонувати дівчата за навчанням. І з цього моменту стало зрозуміло – цією справою варто розпочинати займатися серйозно.

-  Тобто, Ви задумалися над професійним навчанням?

- Так. Я навчалася у Києві, де і стала дипломованим візажистом. Після цього ще впродовж двох років відвідувала всі можливі семінари та майстер-класи відомих французьких, ізраїльських майстрів, присвячені темі візажу.

- Із таким багажем знань та пріорітетами, із Вами мабуть комфортно працювати у одній команді?

- Я вдячна Богу, що маю таку професійну команду, де зібрались дійсно творчі люди, які є професіоналами своєї справи. Ми робимо креативні фотосесії та відеозйомки та стараємося весь час розвиватися та приносити радість від нашої роботи.

-  Щоб стати візажистом, достатньо пройти навчання на курсах? Майстерність можна напрацювати, чи необхідно володіти художнім талантом? Що із цього є основним в роботі візажиста?

- На мій погляд, якщо таланту немає, то краще взагалі не займатися творчістю. Шити одяг, взуття, робити красиві речі загалом - важливо мати талант, щоб з нічого зробити щось. Так само і у мистецтві візажу. Звичайно, технічно можна навчитися гарно виводити лінії та наносити рум’яни, але ж має бути і творчий погляд. Справжній візажист дарує красу та радість від неї, а не поганий настрій від некрасивого макіяжу. Хоча з іншого боку, якщо людина справді хоче чогось навчитися, то можна розвинути здібності великою кількістю тренувань та неосяжним бажанням.

- Кому легше зробити кар'єру в сфері краси у сучасному світі: чоловікам чи жінкам?

- Зараз у Європі кількість чоловіків-майстрів переважає. Зокрема, це відомі кухарі, художники тощо. Просто раніше на цьому не робилося такого акценту. Хоча тут знову ж, все залежить від майстерності, а не від статі. Але в психологічному плані, я думаю, жінка схильна більше довіряти майстрові чоловікові. Чоловік апріорі не може зробити гірше: навпаки, він намагається зробити її краще, ніж насправді. 

- Далеко не кожен, навіть дуже хороший візажист здатний домогтися подібних висот у кар'єрі. У чому секрет вашого успіху?

- Секрету як такого немає. Тут інша сторона - величезну роль відіграє людський фактор. Характер, люди, які тебе оточують. Просто доля розпоряджається, як вважає за краще, а життя лише направляє у потрібне русло. Як говориться, важливо опинитися в потрібний час у потрібному місці і, безумовно, бути готовим проявити себе в цих вдалих обставинах та не прогавити свій шанс. А загало, якщо це твоє - тоді воно дається легко та без перешкод.

- Останнім часом на українських телеканалах з'являється все більше імідж-шоу, де стилісти, візажисти і перукарі роблять із сірих мишок красунь. З чого на Ваш погляд має починатися перевтілення людини: з зовнішніх, або внутрішніх змін?

- В першу чергу будь-які зміни мають розпочатися із внутрішніх перетворень. Якщо ти змінився зовні - зробив красиву зачіску, макіяж і одягнув нову сукню, але при цьому в голові залишились ті ж думки, то ніяких кардинальних змін у житті очікувати не варто. Щоб розпочати життя із нової сторінки, потрібно до цього бути готовим внутрішньо.

- Олю, я знаю, що у вас є своя студія недалеко від центру міста, де ви ведете курси з навчання мистецтву візажу. Розкажіть, для кого ці курси і як проходить процес навчання?

- Навчання відбувається, як у групах, так й індивідуально. Є варіанти підвищення кваліфікації, навчитися «Макіяжу для себе», або стати професійним візажистом. Хоча більш детальну інформацію можна розглянути на офіційному сайті студії.

- А Ви строгий викладач?

- Я вимогливий, але справедливий викладач. Іноді потрібно вчасно похвалити людину, щоб у неї не зник стимул, відкрилося друге дихання, тим самим, давши людині можливість розкритися. А іноді, навпаки, важливо не перехвалити.

- А якщо через деякий час Ви розумієте, що у когось із учнів процес не йде і абсолютно нічого не виходить?

- Таке буває вкрай рідко. Навчити техніці можна практично кожну людини. Важливо, щоб у неї було бажання навчитися.

- Сприйняття краси, як відомо, носить суто індивідуальний характер. Чи є у вас свій певний образ, наближений до ідеалу краси?

- Для мене не існує ідеалу. Краса - це не лише зоровий образ і виразне обличчя. Це ще й манери людини, її харизма і вміння себе підносити.

- Олю, із якою косметикою Ви працюєте?

- Працюю із різними косметичними лініями, зокрема: «INGLOT», «ATELIER PARIS», «CINECITTA», «MAC» тощо.

- Вам доводилося створювати образи практично всім відомим рівнянам. З ким вам було найцікавіше працювати?

- Ой, за роки моєї роботи було багато різних цікавих історій. Але кожна людина є індивідуальною та неповторною, із кожним склалася своя історія, тому когось виділити окремо не зможу.

- На ваш погляд, чи справедлива думка, що надмірне використання косметики шкідливе для шкіри? Адже деякі візажисти зазначають, що якщо якісна косметика – то ніякої шкоди вона не приносить.

- Є два варіанти: хтось активно користується косметикою, а хтось зовсім ні - середнього не буває. Адже косметика існує не лише для того, щоб надати обличчю фарби, а й для того, щоб захистити шкіру. Коли зовсім не користуєшся косметикою, то це не дуже добре для шкіри. У Рівному, наприклад, набагато шкідливіше вийти на вулицю з чистою шкірою, на яку вже через 20 хвилин осяде весь бруд і пил, що скупчилася у повітрі. Макіяж створює захисний шар, що оберігає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і сонячних променів.

- Ви є прихильником засмаги?

- В принципі, мені подобається засмагла шкіра, але я не прихильниця соляріїв. Розумію, що у нас в Україні так мало сонця, тому людині з блідою шкірою важко засмагнути. Просто у всьому треба знати міру. Головне - не забувати про почуття міри і не переходити тонку межу смаку і несмаку.

- Чи є у вас улюблене місце для подорожей?

- Як такого одного місця немає. Головне, щоб відпочинок був із рідними та коханими мені людьми, тоді кожна подорож стане незабутньою.

- Робота з великою кількістю людей, напевно, забирає багато сил. Як ви любите відпочивати, як відновлюєте витрачену енергію?

- Друзі, подорожі, читання хороших книг. Заняття спортом добре допомагають відновлювати сили після важкого дня. Іноді я втомлююся від постійного спілкування на роботі і буває так, що у вільний день просто хочу побути одна вдома. А загалом стараюся по-життю дотримуватися одного правила, яке мені допомагає: "Однією з головних ознак щастя і гармонії є повна відсутність потреби комусь щось доводити".

- Чи займаєтеся ви якимись екстремальними видами спорту?

- Ні, поки не доводилося. Але я нічого не боюся: ні швидкості, ні глибини, ні висоти ... взагалі нічого. Страх - це негативна емоція, будьте сміливими і впевненими на шляху до успіху!

- Який секрет краси від Олі Гурської відкриєте для читачок сайту «ВСЕ»?

Більше позитиву та хороших емоцій. Адже жінка має бути завжди щасливою, а щаслива вона тоді, коли кохана і має здорових діток.

 

Спілкуючись із Ольгою Гурською, відразу стає зрозуміло, що вона - дійсно успішна жінка. Знаєте, є такі люди, від яких наповнюєшся енергією та позитивом. Так от, особисто для мене, як автора цього інтерв'ю, Оля Гурська стала джерелом натхнення та гарного настрою. Слухаючи історію її успіху, я зрозуміла, щоб бути щасливою, варто кохати, бути коханою та дарувати оточуючим лише позитив. Адже не випадково у народі побутує приказка: "Те, що посієш, те і пожнеш". Ці слова актуальні і сьогодні...

Публікація здійснена в рамках проекту "Історії успіху відомих рівнян".