У Рівному ЯрмаК розповів, кому належить "Серце пацана"

Його пісня “Їй 22” стала своєрідним гімном Євромайдану, а треки про кохання примушують частіше битися серця як хлопців, так і дівчат. При цьому молодий та популярний репер ЯрмаК залишається простим хлопцем, який не може стояти осторонь того, що відбувається в Україні, дарує музику своїм прихильникам і планує одружитися. Про те, як почав займатися хіп-хопом, яким буде його концерт у Рівному, чим здивує новий альбом, а також хто підкорив його серце та плани на майбутнє, Олександр ЯрмаК розповів читачам сайту “ВСЕ”.

 

- Із чого почалось твоє захоплення музикою?

- Любив хіп-хоп культуру, усе, що пов’язано із музикою. Сам я ніколи нею не займався, а грав у футбол. Коли реп почав набирати популярності, подумав, що також можу це робити. Так почав писати. Спочатку виходило слабкувато, адже не можна взяти м’яч і відразу стати Мессі. Із кожним днем розвиваємося. Загалом репом займають років п’ять, три з них – серйозно. А за два роки вдалося здобути певну славу. Вважаю, що це достойно.

- Велику популярність тобі принесла пісня “Серце пацана”. Міг це передбачити, знімаючи кліп? І чому він згодом зник?

- Там, чесно кажучи, є правовласник. Це перший альбом. Грошей, аби записувати повністю свою музику, не було. У хіп-хопі є таке поняття, як семплювання – береш шматочок закордонної музики, нарізаєш її по-своєму, і виходить окремий твір, накладаєш біт, і воно зовсім по-іншому звучить. Так і було з піснею "Серце пацана". Є французький гурт, він подав скаргу на те, що ми використали їхню музику. Це при тому, що вже три роки хочемо купити права на використання. Вони не дають відповіді, хоча ми їм писали. Просто мовчанка. Ми справді хотіли придбати. Нам пропонували заробляти на цьому треку, бо він був популярний. Тож нам заборонили показувати це відео на youtube. Тому є лише одне посилання на іншому каналі, де є мільйон переглядів, а там, де 11 мільйонів, злетів цей кліп.

- Пісня “Їй 22” стала одним із символів Майдану. Які відчуття були при її написанні? Чи не плануєте працювати і надалі у схожому тематичному напрямі? Можливо, написати пісню про події на сході України?

- Вже написано багато. Про що болить душа, про те і пишуть. Не можу сказати, про що я напишу завтра.

- Яке ставлення до того, що нині відбувається на сході України?

- Я проти війни. Не знаю, як взагалі так можна було. У новому альбомі у мене є рядок із пісні: "Если назвался братом, как можно чужое брать". Це все якось не зрозуміло для мене… Мене проклинають у Росії. Раніше там купа фанатів була, більше, ніж в Україні десь у півтора раза. Зараз багато хто відвернувся. Я не збираюсь їх повертати. Значить, нехай поклоняються царю. Я цього робити не вмію. Стою до кінця за свою країну, землю. І буду так робити.

- Які треки увійшли до нового альбому?

- Із тих, що ви могли б чути, жоден не увійшов. А є 18 нових треків. Загалом 25 нових. Але деякі вийдуть пізніше. Я вирішив назвати альбом "Made in UA". Хотів із "Бумбоксом", Дорном зробити. Є хороші напрацювання, але не вистачає часу. Тож вирішив цей альбом доробити сам. А із цими людьми, як я бачу, можна піднімати український шоу-бізнес і направляти його у правильне русло. Тож хочу далі щось зробити із цими гуртами. Хочу, щоб наш шоу-бізнес показував своє обличчя, продемонстрував, наскільки ми творчо сильні. Чому отримувати різні нагороди у Росії, а не тут? Хочу придумати потужний українськийфестиваль, який буде поштовхом для розвитку нових гуртів, який взагалі покаже усю нашу силу. Не пам’ятаю, щоб у нас був фест, де збиралися б найсильніші українські артисти, а концерти тривали б кілька днів. У голові так багато проектів, що навіть не можу умовно визначити якійсь пріоритет.

- Як довго готували новий альбом?

- Майже усі треки були написані в дорозі, коли їздили у тур. Хлопці спали, а я писав. Раніше не розумів, як це - писати у дорозі, адже все напружує. А зараз у мене немає іншого вибору та часу. Дорога, сиджу, дивлюсь у вікно і пишу.

- А, як ти познайомвся із хлопцями зі "Стольного граду" і чи товаришуєш із Гусем, бо його не видно у твоїх останніх кліпах?

- Із хлопцями ми познайомились дуже смішно. Тільки-но вийшов мій перший кліп "Під*расія", як наступного ранку прокинувся іншою людиною. До мене у метро підійшов хлопець і запитав, чи можна сфотографуватися. Погодився. Я його теж впізнав, бо він читав реп у київському гурті. Сфотографувались, поспілкувались на рахунок спільної роботи. Ми почали товаришувати. На той момент вони були відоміші за нас. А є ще один учасник нашого об’єднання - Андрій TOF. Із ним нас цікаво доля звела. Ми тоді із Женею (Гусем) знімали квартиру, я мив посуд, він увімкнув пісню TOFа. І я почув якийсь новий голос, хоча багато слухав російський реп. Я припинив мити посуд, запитав у Жені, хто це співає. Він розповів, що то його знайомий із Житомира, який вчиться у Львові, прислав свій новий трек послухати. Потім ми познайомились із ним через "Скайп", приїхали на концерт у Львів. Там ще більше здружились, ще послухали його треки. Я зрозумів, що якщо людина демонструє два-три треки, а вони схожі на хіти, то це дійсно талант. У автора є смак і він буде стабільним у написанні хітової музики. Я йому запропонував переїхати до мене у Київ, допоміг перейти у Національний авіаційний університет, де він довчався після Львова. З "Гусем" тоді ми жили разом, бо я не можу мешкати сам – у мне тоді депрес. А у нього у той момент щось трапилось, чи то з гуртожитку університету вигнали, чи ще щось. І він захотів жити зі мною. Всі, хто його знав, говорили, що я роблю велику помилку, погоджуючись на це. Казали: ти не уявляєш, якого демона прихистив. Я із цим не погоджувався. Так, курйозів була купа... Зараз у нас вже більш сімейні життя, я живу зі своєю дівчиною, він – зі своєю. Все рідше бачимось. Але все одно він - це частинка моєї душі, неймовірна людина. Впевнений - у нього велике майбутнє в своєму напрямі. Серед українського творчого руху це неймовірно талановита людина.

- Ти згадав про свою дівчину. Чи не плануєш одружуватися?

- Планую, бо людина вже пройшла усі випробування, усі кола пекла зі мною. Тому є такі плани. Нас познайомили друзі. Я взагалі не міг повірити, що можу їй сподобатись, бо вона, як кажуть, "девушка из другого общества", а я - звичайний пацан із вулиці, матюкаюсь і все інше. У якийсь період я був їй зовсім нерівня багато в чому. Багато хто підозрює, що я бабій. А я гуляв із багатьма дівчатами, щоб знайти саме ту. Не люблю бабіїв і тих, хто веде розгульний спосіб життя. Аня - не найбыльший подарунок на цій планеті, ну і я теж. Тому були сварки, жорстке притирання, але… просто я дуже схожий на її батька. Навіть так, як він можу наслинити серветку і витирати нею пляму на кофті. Вона каже: "Фу, як так можна? Чому ти так схожий на мого батька?"

- Як вона ставиться до твоїх фанаток?

- Вона ревнувала. Я кажу - ти що? Мені здавалось це незрозумілим, доки не відчув на собі. Вона професійно займається модельним бізнесом, буває, від’їжджає за кордон. Якось до 12 ночі не відписала мені, і я відчув, як це, коли кожні вихідні кудись їду, а моя людина не подзвонила і ми не поговорили. Тож зрозумів, як вона може переживати. Аня така ж панікерка, як і я. Вона босячка, із нею можна йти воювати.

- До речі, про війну… Відомо, що ти допомагаєш хлопцям із АТО. Їздили із концертами на схід?

- Їздимо, збираємо гроші. У багатьох таких концертах беремо участь. Я вважаю, що потрібно максимально корисно використовувати свій час, тому якщо це справді добре організований концерт, на якому можна зібрати багато грошей на допомогу військовим, то обов’язково візьмемо участь. На всіх не вистачає сил та часу, тому намагаємося сконцентруватися на максимально якісних і корисних, де можна зібрати велику суму. Якось після Майдану мене запросили на одну акцію, сказали, що створюють центр консолідації громадян України. Розказали все дуже гарно. Приходжу на Софіївську площу – стою я та ще два організатори. Питаю, а де концерт? Кажуть: зараз машина приїде, буде сцена. Питаю, а де люди? Є багато ініціативних людей, але вони в організації таких речей не компетентні. Якщо ви - хороший організатор і можете зробити концерт, на якому ми зберемо велику кількість грошей на допомогу української армії – візьму участь у такому.

- Як на тебе вплинула популярність? Як почуваєшся, будучи відомим?

- Минув час, коли я міг захворіти зірковою хворобою. Буває, люди, які поряд зі мною, у такому ж темпі як і я, перестають розвиватись. Тоді починають докоряти чимось надуманим і вважають, що у мене зіркова хвороба. Всі знають, що є зіркова хвороба, ніхто толком не знає, що це, але якщо треба, то на неї можна все списати. Ніколи цим не страждав, я за рівність людей. Навіть раніше не знав, як себе поводити, коли мене впізнавали на вулиці, був дискомфорт. І у людина, яка мене впізнала, паніка і у мене. Не люблю фотографуватися, але розумію – треба, бо для людей це пам'ять і емоції. Не люблю роздавати автографи. Не знаю, для чого вони потрібні, але даю діткам, бо вони отримали і побігли такі щасливі.

- І на останок розмови розкажи про концерт, який буде у Рівному.

- Відбудеться він 17 травня на стадіоні "Мототрек". Це буде нова програма, будуть і старі треки, які сподобалися фанам. Не люблю хвалитись, казати, що буде вау, бомба... Просто знаю, що ми завжди викладаємось на повну, намагаємось виглядати достойно, тому можу тільки гарантувати, що якщо людина прийде - отримає від нашого концерту повну віддачу. А якщо ми повністю викладаємось, то і концерт виходить неймовірний. Таке я можу гарантувати. Для нас кожен концерт - як останній.

Коментарі

клас

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.