Президент НК "Верес" Олексій Хахльов розповів, коли у Рівному буде новий стадіон та чому народний клуб поза політикою

Про найближчі плани клубу, про будівництво нового стадіону та реконструкцію "Авангарду", про стосунки з чиновниками та представниками інших видів спорту розповів у інтерв'ю, розміщеному на сайті "ВСЕ про СПОРТ", голова Рівненської обласної федерації футболу та президент Народного клубу "Верес" Олексій Хахльов.

Наразі футбольна команда Народного Клубу "Верес" Рівне демонструє хороші спортивні успіхи, тримається серед лідерів Другої ліги Чемпіонату України. У той же час і сам клуб має багато позитивів – кількість співвласників Народного Клубу збільшилася до 2206 осіб, є позитивна динаміка у процесі реєстрації нових членів, завдяки вдалим маркетинговим крокам домашні матчі постійно відвідують 4500 глядачів. 

– Олексію Володимировичу, свого часу Ви заявили, що у Рівному будуватимуть новий стадіон. На якій стадії нині цей процес?

– Будівництво стадіону зараз проходить всі формальні процедури погодження проектної документації. Тому що по всій Україні під егідою ФФУ і особисто президента Андрія Павелка відбуваються підготовчі роботи допроектування на основі типового проекту, який сьогодні є у федерації. Він переданий і нам. Для адаптації на місці, для врахування всіх інженерних мереж та особливостей ґрунтів. Найближчим часом ми вийдемо на проектування, яке, думаю, триватиме приблизно два місяці.

 – Тобто будівництво все-таки розпочнеться уже цього року?

 – Абсолютно. Є підтвердження від відповідних комітетів Європейської футбольної асоціації про виділення коштів, і Рівне стане пілотним проектом. Тобто,першочергово  будівництво буде починатися саме у нашому місті.

 – Звісно, хочеться знати і про те, коли планується завершення будівництва?

 – Завдання, яке ставить федерація футболу, я особисто і громада, за підтримки міської влади, – в наступному році вже ввести стадіон в експлуатацію.

 – Ви згадали про міську владу – яким чином розподіляється її участь, а також ФФУ і УЄФА у цьому питанні?

 – Як правило, європейці, які також виділяють кошти для реалізації цього проекту, максимально намагаються долучити до нього місцеву владу. Зараз, маючи конструктивний діалог із міською владою, ми виходимо на певне фінансування. Проект не прорахований до кінця. Але головні питання – благоустрій, підготовка поля до вистелення покриття і комунікації – те, що залежить від міста, – вирішено.

– Як використовуватиметься споруда?

– На благо рівненського футболу загалом, і дитячо-юнацького зокрема. На це і спрямована програма УЄФА "Хет-Трик". Для проведення дитячо-юнацьких змагань різних рівнів, у тому числі – міжнародних.

– Скільки глядачів зможе вмістити новий стадіон?

– Передпроектні пропозиції, які нам передані для аналізу, включають трибуни на 400 місць. Але, гадаю, в процесі проектування ми закладатимемо туди значно більшу кількість місць, щоб без проблем, як я уже говорив, можна було проводити змагання обласного і навіть всеукраїнського рівня. Думаю, що стадіон вміщатиме декілька тисяч глядачів. Зараз ми бачимо, що жителі Рівненщини охоче ідуть дивитися на ігри своєї професійної команди, "Верес" завжди збирає повну арену.

– На початку створення Народного Клубу "Верес" Ви говорили про стратегію, за якою за десять років у команді гратимуть лише вихованці рівненського футболу.

 – Уже сьогодні рівненський футбол нараховує понад 600 команд. Це команди різного рівня і майстерності. Але, гадаю, що вже зараз там є ті паростки, які при хорошому догляді і правильному навчально-тренувальному процесі зможуть виросту у класних футболістів, які гідно захищатимуть кольори НК "Верес", а, можливо, і збірної України. Власне в цьому допоможе і новий стадіон.

Продовження інтерв'ю президента НК "Верес" Олексія Хахльова читайте далі на сайті "ВСЕ про СПОРТ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.