Голова Рівненської облради розповів про друзів, які допомагають в кар'єрі, та нюанси "люстрації" Шершуна

"Тіньовий сектор" - це програма про особистостей, процеси та події, котрі залишаються непоміченими в інформаційному полі, але впливають на наше життя. Програма про те, що залишається за кадром  випусків новин та недомовленим у коментарях офіційних осіб. "Тіньовий сектор" покаже вам суть та прихований бік звичних подій!

Гостем програми "Тіньовий сектор" став голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук. Новообрана рада працює всього лише місяць. Однак вже виникла низка кризових та скандальних ситуацій. В коаліції все частіше вникають протиріччя. А в кулуарах депутати заговорили про можливу зміну керівництва Рівненської облради.

Про те, що "Свобода" та "Батьківщина" пересварились на сесії Рівненської облради через допомогу людям. Чому все більше земляків нового голови облради з'являються в системі влади та хто вони - міфічні друзі Володимира Ковальчука, які допомагають робити кар'єру молодому політику?

Про це, і не тільки йшлося в проекті "Тіньовий сектор" із Олексієм Кривошеєвим.

P.S. Під час запису програми стався технічний збій в одній  із відеокамер. На щастя, вдалося відновити пошкоджене відео, однак це позначилось на якості запису. Просимо вибачення у Володимира Ковальчука та глядачів за низьку якість "картинки". І сподіваємось, що суть розмови компенсує візуальні втрати.

Коментарі

Брешу як є і відверто. Викручуюсь у межах чинного законодавства. Усе, крім правди і тільки так. - Оце весь маріонетка Ковальчук.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.