Рівненська журналістка розповіла, хто фінансує розробку альтернативного бренду Рівного, її виборчу кампанію і хто стане наступним мером

"Тіньовий сектор" - це програма про особистостей, процеси та події, котрі залишаються непоміченими в інформаційному полі, але впливають на наше життя. Програма про те, що залишається за кадром  випусків новин та недомовленим у коментарях офіційних осіб. "Тіньовий сектор" покаже вам суть та прихований бік звичних подій!

Гостем програми стала журналістка, радіоведуча, громадська активістка та екс-кандидат у депутати Рівнеради Оксана Юрченко. 

На минулих виборах пані Оксана йшла до міськради від опозиційного до нинішнього міського голови "Громадського контролю". Але депутатом так і не стала, як і не стала членом виконкому, куди її висували однопартійці. Не вистачило голосів. Нині ж Юрченко - одна з тих, хто ініціював створення альтернативного бренду Рівного замість скандальних "кружечків".

У програмі "Тіньовий сектор" Оксана Юрченко розповіла, чому зла на міського голову Володимира Хомка, хто фінансував її виборчу кампанію та про те, хто має бути наступним мером Рівного.

Коментарі

Борони боже дітей наших від таких вчителів! А нас - від таких депутатів!

з цього інтерв'ю стало зрозуміло,що диктор-це образливо,а мені здавалось, що диктор це працівник радіо.

46.211.113.76. Думаю, що буде ШОУ за участю ШОУменiв та ШОУвуменiв ........

Кіна не буде.Щось не те...

Крапки між словами видають в жорі ваню)) це діагноз.

Артистка погорiлого театру I для двох освiт iнтелектуальний рiвень слабенький.можливо краше бути вчителькою?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.