Олександр Чубай розповів про розклад сил у Рівнераді, новий регламент та мерський "мундир"

"Тіньовий сектор" - це програма про особистостей, процеси та події, котрі залишаються непоміченими в інформаційному полі, але впливають на наше життя. Програма про те, що залишається за кадром  випусків новин та недомовленим у коментарях офіційних осіб. "Тіньовий сектор" покаже вам суть та прихований бік звичних подій!

Гостем програми став депутат Рівненської міської ради двох скликань, голова депутатської  комісії з питань регламенту та етики Олександр Чубай. Пан Олександробраний депутатом вже вдруге. На виборах 2010 року він був обраний, як кандидат від промерської партії «Всеукраїнський патріотичний союз». В сесійній залі міськради Чубай був одним з тих, кого вважали вірним солдатом Володимира Хомка. На виборах 2015 року Олександр Чубай знову перемагає, тепер вже як кандидат від Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Окрім того, від ВО "Громадський контроль" депутатом Рівнеради стає його дружина – Тетяна Чубай. В новообраній міській раді пан Олександр починає виступати з критикою Хомка. Зазвичай в питаннях недотримання регламенту міської ради.

В програмі "Тіньовий сектор" Олександр Чубай розповів чому він змінив ставлення до міського голови, навіщо дружина стала депутатом і звідки у сина з’явиться громадянство США.

Коментарі

Щодо того як "чесно" живе наш голова - то зрівніть мій сукупний дохід ЗА ОСТАННІ 15 РОКІВ, ЯКИЙ Є ВИЩИМ, по поданим до податкової інспекції деклараціям підприємця, яким я є ще з 1998р., та зрівняйте сукупний доход нашого мера, далі зрівняйте те що маю я, і те що має мер та його рідня - І ТОДІ ЗРОБІТЬ ВИСНОВОК...... І ТІЛЬКИ ПРОШУ: НЕ ПОТРІБНО ПРО ЯКУСЬ СПАДЩИНУ ТА ДАРЧІ ВІД НЕВІДОМИХ ОСІБ ДЛЯ НАШОГО МЕРА.......ПОТРІБНО НАРЕШТІ ПОСТАВИТИ КРАПКИ НАД ТИМ, ЯК ЧЕСНО ЖИВУТЬ НАШИ ЧИНОВНИКИ. http://vse.rv.ua/groshi/1454148072-skilki-zaroblyayut-mer-rivnogo-ta-yog...

Всім дякую за коментарі. Зрозуміло, що пишуть спеціалісти своєї справи...

Щодо всіх маніпулятивних заказних заявок повідомлю наступне:
Національність - українці,
Дякуючи мені та моїм чесно заробленим коштам, забуханий та прокурений кабінет електриків ЖКП "Центральне" претворився в чудовий офіс. Обіцяли за ремонт повернути кошти в рахунок платежів за оренду, але обманули. Плачу орендну плату більше 5000 грн що є ринковою ціною (але для когось це мізерні копійки), чим наповнюю міський бюджет. Звичайно без міського голови це не обійшлося, адже управління комунальної власності та жкп підпорядковені йому, а не мені.
Активно працюю нотаріусом, тому всіх, хто хоче побачити чим я заробляю і чи чесно, то запрошую до себе в офіс. Посвідчуємо договори по купівлі продажу, даруванню нерухомості., тощо.
Ааааа, саме ржачно було читати, як Хомко допоміг мені стати нотаріусом: він закінчив за мене аграрний коледж на відмінно (2000р), потім поступив у два вищі юридичні вузи, в т.ч. Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого (2000-2006), потім працював юристом більше 10 років, потім стажувався замість мене 1 рік у нотаріуса, потім здавав іспит: тести та задачі. За все це я дякую Йому!

Щодо того, що депутатство - наш сімейний бізнес. Це правда! Ми заробляємо багатство! Небесне. Я вірю, що будь яка добра справа на землі не залишиться без нагороди у вічному житті. Якщо звичайно людина попаде у Царство Боже, а не у озеро огняне (ад). тому Бог побудив мене і мою дружину стати справжніми слугами Бога та рівнян! Ми не беремо хабарів!

Щодо коментаря Лілії Москальової, то вона захищає земельну мафію, яка перешкоджає Тетяні Чубай її законному праві, як чорнобильця 1 категорії

Щодо продажу нерухомості, то звертайтеся безпосередьо до Тетяни Чубай, оскільки вона надає ріелторські послуги

Всім хто бажає побачити як живемо ми - запрошуємо вгості на чашку чаю.
Пишіть :https://www.facebook.com/alexandr.chubay

Брехун ще й який !!! Ти не хочеш будувати висотку на ринку ? Дружина хоче земельну дылянку ? Та скільки тобі їх треба? Скільки ти продав будинків на Агропереробці ? Приміська 73 вже продав ? Якщо ні звернись до Бога щоб допоміг ,а гроші передай на благодійність!

Дуже зацікавив коментар до цього інтерв"ю Лілії Москальової на її сторінці в ФБ... Всім раджу почитати: https://www.facebook.com/grad.rivne?fref=ts
Особливо сподобалась її дуже влучна характеристика "святого" подружжя Чубаїв: "об"єднання молодих аферистів". Краще і не скажеш...

Льоша - красавчик. Дуже професійно.

депутатцтво ось який в них бізнес в сім'ї... забули запитати національність ...

Вимушений написати коментар повторно через, те що, відому лише редакції причину мій вчорашній коментар чомусь зник. Нас познаьомили з найбільшим брихуном, нажаль в тенета обману Сашко запутує і свою дружину. Краще нехай Чубай розповість як Хомко допоміг йому стати нотаріусом та зробив йому офіс в комунальному приміщенні за мізерні гроші. В одному Чубай поступив правильно. В тому що, гарно по христианськи кинув свого Хомка. Молодець чесний, кристалево чистий, св'ятий і невинний Чубай.

Я не можу зрозуміти чому після цього інтерв'ю якось бридко? І вірити в Бога і про це 100 разів сказати ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.