Богдан Файфура розповів, хто приймає рішення в Рівненській облраді, і скільки витратив на партію "Конкретні справи"

В публічній політиці ми є свідками подій та процесів. Бачимо діячів різного калібру та з різними амбіціями. Однак часто ті, котрі мають вплив, свідомо тримаються в тіні. Проект "Тіньовий сектор" має на меті вивести на світло тих, хто формує політичний порядок денний Рівненщини.

Гостем нового випуску проекту Олексія Кривошеєва "Тіньовий сектор" став депутат Рівненської обласної ради двох скликань, голова фракції партії "Конкретні справи" Богдан Файфура.

В програмі йтиме мова про те, хто насправді впливає на прийняття рішень у Рівненській облраді, скільки коштувала виборча кампанія партії "Конкретні справи" на останніх виборах. Та багато іншого…

Коментарі

Поліцаї зараз вивчають причетність такого собі Рому Шифра до замаху на колишнього кандидата в нардепи України Павлюка Вадима, якому в двір 8-го березня кинули гранату. Кажуть останній продав частину Моріона і не поділився

Фуууу! Файфура шалав своїх на сайт нацькував.

Стосовно журналістів, то теж погоджуюсь з автором попереднього коментаря. Дивлячись на те, як ви працюєте, то просто плакать від сміху часом хочеться. Журналісти простої жовтої преси поводять себе більш достойно. І стосовно коментарів під записом про "Рівненську журналістку Білецьку". А й справді де вони??? Вона що принцеса Великобританії? ЇЇ значить не можна коментувати, а ви фрази з контекстів вириваєте і перероблюєте так, як вам вигідно!!!! Олексію, ти гарно поміг пропіаритись своїй подружці

Шановний, Пане Олексію!
Якщо Ви називаєте себе журналістом, то хоча б банально навчіться користуватись пошуковою системою Google, в якій чітко є інформація навіть про політичну кар'єру Богдана Михайловича Файфури. Готуйтесь, будь ласка, до ефірів так, як належить, тому що ідея Вашої програми хороша, але реалізація кульгає. І ще на своєму профілю facebook Ви, Пане Олексію, запостили статтю про відповідь Інни Білецької до Файфури. На жаль, цього не можна коментувати, бо напевно, Пані Інні критика не сподобалась і модератори заблокувалаи коментування цього посту. Та роздули ви це сильно. Обоє причому. Сипати бруд і репостами збирати гроші на АТО? Серйозно? Зберіться і сходіть хоча б в ту саму обласну раду і там складіть петицію про надання коштів на будівництво того ж самого реабілітаційного центру для бійців АТО. Прийдіть хоч раз в сесійну залу і запропонуйте щось!
Стосовно Богдана Файфури. Про цю людину чула, знаю і читала багато. З тієї кількості обласних і народних депутатів з Нашої Рівенської області, які співають пісеньки і розповідають анекдоти в прямих ефірах на радіо, він дійсно один з небагатьох, хто старається зробити щось конкретне і вагоме. От багато хто пише в коментарях, що Файфура такий-сякий. Шановні, а ви хоча б для цікавості дізнайтесь, що він робить для області хорошого!
Стосовно тендерів і еліти Партії Регіонів. Якщо в минулому людина була в одній політичній партії, а потім перейшла в іншу - це не грає ролі. Питання повинно стояти на тому, що людина робить конкретно зараз. Про виграні Богданом Михайловичом тендери, аналізуючи ситуацію, не можна сказати, що все так погано. Концентрувати увагу потрібно не на тому хто виконає завдання, а як і за скільки. Не знаю до кінця мікроклімату обласної та районної політики, але якщо подивитись по сторонах, то є "Кадри", які роблять набагато гірші речі, як Файфура. Наприклад агітують по церквах.
Пане Богдане, помітно, що Ви розумна і компетентна людина. Якщо Вам плюють в спину, то означає, що ви попереду. Ви гарно підмітили про місто Дубно, але вхід в Дубенський замок по 5 гривень не врятує ситуацію. Потенціал Дубенського замку насправді дуже великий і якщо він буде стояти так, як зараз, то жити йому недовго. Крім міста Дубно так само є Клеванський замок Чорторийського, який пасувало б теж загосподарувати. В плані туризму Рівненська область має великий потенціал. Може, обласній раді так само варто зайнятись і цим питанням?

Файфура - безмозглий ушльопок! Йому Інночка вдула по самі помідори! Ги-ги!

Файфура красавчік!!!

Кривошеєв... не позорся... готуйся до ефірів, вчись говорити, правильно себе вести на камеру... ти тупак!

Лишіть того Павлюка в спокої. Він вже давно пішов з тої д- ної влади і як бачу повертатися не збирається.

Цього лузера треба запитати? 1) Де ти був - 20-21 січня 2014 року? На Грушевського? 2) Яку позицію та де? Займав в цей час? 3) Хто ти такий - хлопче???? Бла-бла-бла? Сцу... КО!! Повір! Час йде! Кроки не зупинити! Обіймаймо! Бла бла бла...

Цей Лузер? Сірий "кардинал"??? Вау! Це - не научна Фантастика! Це проплачена - сцука) Ще й в унітазі! Зрозуміло! Хто він - такий)? Лузер та невдаха! Гадаю він - близький по духу та оріентації до Ляшка! Простий - піда...!Стюга!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.