Яке дерево найстаріше у Рівному?

На скандал і протести навіть своїх підлеглих "нарвався" директор краєзнавчого музею, затіявши вирізання дерев на території залишку парку Любомирських (який заклав ще архітектор Бориньйон).  Ця липа, котрій більше 300 років, на щастя, вціліла.

Вона росла вже тоді, коли до створення такої держави, як США, ще лишалось більше півстоліття, а до появи, наприклад, такого міста, як Одеса, лишалось близько століття.

Ця липа була вже дорослим деревом, коли в Рівне, в гості до Любомирських, приїжджав національний герой Польші та США Тадеуш Костюшко.

Можливо, це й не найстарше дерево міста.

Принаймі, пеньки на перехресті вул.Драгоманова та 16 Липня мають не менший діаметр.

Ці дерева позрізали зовсім недавно...

Мешканець центру, "Рівне 1". 

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо так і далі буде, то те дерево "так гарно виросте".

Почесний громадянин Рівного Первушевська Ірина. Якось вона повідомляла про те що створила в своєму палаці комунально-громадську організацію, котра мала опікуватись такими деревами.

У нас "безкоштовно" лікують людей, хто ж візьметься за дерева?

Дурним англійцям таке в голову не приходять-вони тисячолітній KByAY дуб Робін Гуда оберігають і лікують, та вважають національним багатством.

З такою старовиною жарти не доречні. Ніхто не знає коли може рухнути, тому досить правильні рішення стосовно викорінення. Хто б що не говорив, але завжди краще дивитися на крок вперед і попередити потенційну біду завчасно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.