Кольорові лінзи як стильний елемент сучасного жіночого образу

кольорові лінзи

Яка з представниць слабкої половини людства не мріє про те, щоб підкорити свого казкового принца одним лише магнетичним поглядом, не дати йому відірватись від своїх прекрасних очей і дозволити в них потонути? Втілити таку мрію в реальність цілком можливо, достатньо лише придбати кольорові контактні лінзи (КЛ), і образ фатальної жінки вразить будь якого принца.

Вибираючи потрібний відтінок, можна сміливо керуватися лише власними бажаннями, навіть найсміливішими, ніщо не повинно стримувати польоту фантазії. Палітра представлених барв вразить найвибагливішу модницю: окрім традиційних контактних лінз коричневого, блакитного та зеленого кольорів, можна також підібрати собі МКЛ насиченого антрацитового відтінку, стриманого або яскравого бірюзового, фіолетового, медового, навіть рожевого чи помаранчевого. Відтепер кожна модниця може купити контактні лінзи в Києві і втілити в життя свою заповітну мрію.

М’які контактні лінзи (МКЛ) – це досить простий і дуже стильний спосіб змінити рідний колір очей або підсилити їх привабливість. Даними виробами давно вже користуються зірки світової величини, такі як Мадонна, Ліндсі Лохан, Ріанна. Якщо є бажання кардинально змінити власний імідж, для цього навіть не знадобляться послуги професійного стиліста - можна просто замовити лінзи відповідного кольору: блакитні КЛ зроблять свою власницю більш ніжною і романтичної, зелені додадуть загадковості і таємничості, а чорні навіть «сіру мишку» перетворять на фатальну красуню. Вміло підібраний макіяж лише підкреслить виразність погляду і розставить потрібні акценти.

Тим прекрасним дамам, які мають певні проблеми із зором, теж не слід відмовлятись від кольорових МКЛ – сучасні виробники виготовляють навіть лікувальні кольорові лінзи, що здатні боротися з такими вадами, як близорукість, далекозорість, астигматизм і пресбіопія. Можна такі лінзи купити в Києві і насолоджуватися не лише їх красою, але й комфортом.

Звичайно, носіння кольорових МКЛ – це, швидше, данина моді, ніж необхідність. Але, не дивлячись на це, до вибору таких лінз слід ставитися з усією відповідальністю. В першу чергу, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого було виготовлено КЛ, термін його експлуатації, особливий режим носіння. При підозрі на будь-яку ваду зору слід негайно відвідати офтальмологічний кабінет і вже після цього підібрати собі лінзи в індивідуальному порядку. Слід враховувати також, що кольорові такі вироби виготовляють переважно м’якими. МКЛ являються найбільш поширеними, створюють їх з гелеподібних полімерів, які на 79% складаються з води. Можна такі вироби купити в Дніпропетровську (Донецьку, Харкові, Одесі), або просто замовити на сайті.