Хочете, можете починати кидати в мене каміння, але я скажу!

08 Грудня, 14:40
Віктор Франкл "Людина в пошуках справжнього сенсу"

Команда сайту "ВСЕ" продовжує добирати рекомнедації цікавих книжок від рівнян.

16 Листопада, 15:35

У мене сьогодні додалось сивини у волоссі і відмерло кілька тисяч нервових клітин. Які, як відомо, не відновлюються. Для цього було достатньо години часу та 30 кілометрів дороги. Все почалось ще вчора у вечері, коли вирішив поїхати до мами у село.

08 Грудня, 11:07

Багато рівнян розуміють, що притулки та інтернати – не найкраще місце для виховання дітей. Та поки що, крім прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, альтернатив у дитини, яка залишилася тимчасово чи постійно без батьківської опіки не було. Однак в Україні вирішили запровадити таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас – цю практику давно впровадили у багатьох країнах Європи та в США.

08 Листопада, 13:58

Люди бувають різні. Із різними смаками, переконаннями і підходами до життя.

03 Грудня, 10:36
«Відкрий світ для дітей з аутизмом»

- Найперше, що хочеться сказати, це те, що у нашому суспільстві люди недостатньо обі

03 Листопада, 14:00

В Україні впроваджують інклюзивну освіту, щоб, зокрема, виховувати у суспільстві толерантність. До 2022 року учнів із спеціальних шкіл для дітей із затримкою психічного розвитку поступово переведуть до інклюзивних класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тобто, діток з особливими навчальними потребами будуть «поселяти» у класи поряд зі звичайними дітьми у загальноосвітніх школах.

28 Листопада, 11:23
Шерил Сендберг: «Включайся!»

Анна Радько, віце-президент НК "Верес", рекомендує рівнянам прочитати книгу про жіно

02 Листопада, 15:26

Сторінки

. .
.