«Баян» - так називають на жаргоні всім відомі і застарілі теми, анекдоти, жарти.

09 лютого, 13:09

Хочете, можете починати кидати в мене каміння, але я скажу!

08 Грудня, 14:40
Поетична збірка "Ex libris квітня"

Пропонуємо читачам сайту "ВСЕ" у нашій рубриці книжкових порад звернути увагу на поетичн

07 лютого, 18:06

У мене сьогодні додалось сивини у волоссі і відмерло кілька тисяч нервових клітин. Які, як відомо, не відновлюються. Для цього було достатньо години часу та 30 кілометрів дороги. Все почалось ще вчора у вечері, коли вирішив поїхати до мами у село.

08 Грудня, 11:07
рецензія на книгу Деніел Кіз "Таємнича історія Біллі Міллігана"

Анна Радько, кандидат економічних наук, віце-президент НК "Верес" рекомендує рівняна

24 січня, 17:56

Люди бувають різні. Із різними смаками, переконаннями і підходами до життя.

03 Грудня, 10:36

На Рівненщині декомунізація почалась ще у 1991 році. Тоді повалили пам’ятники Леніну, а з мап зникла левова частина назв сіл і вулиць пов’язаних з комуністичною радянською ідеологією. Тому коли оголосили нинішню декомунізацію, в нашій області майже не залишилось того, що треба було перейменовувати. Але навіть те, що залишилось створює конфлікти. Як наприклад перейменування Кузнецовська на Вараш. І справа тут не в любові до радянського минулого, а в ментальності та соціальних комплексах.

28 Грудня, 08:00

В Україні впроваджують інклюзивну освіту, щоб, зокрема, виховувати у суспільстві толерантність. До 2022 року учнів із спеціальних шкіл для дітей із затримкою психічного розвитку поступово переведуть до інклюзивних класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тобто, діток з особливими навчальними потребами будуть «поселяти» у класи поряд зі звичайними дітьми у загальноосвітніх школах.

28 Листопада, 11:23

Сторінки

. .
.