Fashion for plus size men

Постійний партнер рубрики "Look Rivne" – бутики модного одягу великих розмірів "Поважна персона" та "Королівський розмір" пропонує цікаві образи для чоловіків.

Практично всі чоловіки, незалежно від своїх параметрів, обирають зручний і практичний одяг. Мода для повних чоловіків 2016 робить наголос саме на це. Представники сильної статі з нестандартними параметрами зможуть підібрати зручні речі ділового, спортивного та вільного стилю.

Чоловіча мода для повних чоловіків навесні-влітку 2016 року надає сильній статі широкий вибір красивих та зручних речей. Головне правило: дотримання оптимальної довжини штанів і правильне поєднання кольорів.

Штани

Штани повним чоловікам краще підбирати з легкої тканини, уникаючи вельвету і твіду. Вони не будуть додавати зайвого об'єму, рухатися в таких штанях буде комфортно і вільно. Якщо вас бентежить округлий животик, можна носити штани з підтяжками. Для такого способу носіння потрібно підбирати штани довші на 15 см і на стільки ж ширші в талії.

Сорочки

Якщо у вас повне обличчя, відкладні комірці або просто коміри з гудзиками його тільки підкреслять, тому найоптимальнішим варіантом для вас будуть широкі коміри з гострими кутами. Сорочки для літнього відпочинку в неофіційній атмосфері можуть бути барвистими, яскравими, але краще дотримуватися пастельних тонів і візерунка у вертикальну смужку.

Краще, якщо у Вашому вбранні не буде забарвлень, в яких поєднується більше трьох кольорів. Сорочки повним чоловікам краще носити навипуск. Це допоможе не привертати зайвої уваги до животика, а верхні три ґудзики можна зовсім не застібати. В якості матеріалу ідеально підійде льон і бавовна. Білі класичні сорочки відмінно виглядають на повних чоловіків в умовах офісу, а картаті з коротким рукавом - під час відпочинку.

Піджаки

Повним чоловікам цієї весни та влітку краще купувати піджаки без підкладок і виключно з легких натуральних дихаючих тканин. Добре, якщо на них будуть всього 2-3 гудзики, при цьому застібати їх не рукомендують - носити піджаки краще навстіж. 

Двобортні піджаки краще не носити, а якщо і робити це, то тільки не застібаючи їх на нижні гудзики. Повним чоловікам потрібно уважно ставитися до розрізів на піджаках ззаду. В ідеалі не повинно бути більше одного розрізу. Що стосується кишень, то вони повинні бути прорізними - це візуально робить їх стрункішими. Рукава піджаків і іншого одягу повинні бути злегка звуженими.

Чоловічий одяг великого розміру в сезоні літо 2016 пропонує багато різних футболок, які підійдуть для вільного стилю. Майки-поло відмінне рішення для прогулянок і спорту. Краще віддавати перевагу більш темним кольорам, вони візуально зменшують об’єми. 

Девіз прийдешнього сезону: ніяких зайвих деталей

Чим менше деталей і простіше наряд, тим вигідніше ви зможете себе подати. Ніяких широких поясів і прикрас, тільки лаконічні, строгі лінії, свобода і комфорт. Уникайте нагромадження непотрібних деталей - і вам вдасться виглядати в новому сезоні модно, стильно і вишукано.

 

Підібрати ідельний образ Ви можете у магазинах:

"Поважна персона"

ТЦ "Покровський", бутік №5

(068) 025-60-38

(099) 610-05-17

"Королівський розмір"

ТЦ "Центральний" (Нова підземка біля кафе), бутік №46

(097) 947-76-25

на правах реклами