Медіагалерея: фоторепортажі, відеоновини Рівного

Багато людей доволі легковажно ставляться до алергії у дітей — вважають її тимчасовим явищем, яке дошкуляє. Саме тому «запихають» свою дитину розрекламованими медикаментами, на якийсь час знімаючи алергічні прояви.

Криза у Рівненській обласній раді, кадровий голод, корупція і політичні договорняки на рівні Києва. Що далі?

Народження дитини - визначна подія у історії кожної сім'ї. І хочеться, щоб з самого початку усе було ідеально. Пологи, про які згадують з теплом - ті, в яких жінка почувалася впевнено, розуміла, що з нею відбувається і вірила в свої сили. Також важливо, щоб поряд був хтось турботливий і розуміючий.

З виходом на вулиці нової патрульної поліції з’явилися сподівання, що ситуація таки зміниться. Про те, що буде далі, і чи судилось нашим надіям виправдатись, - розмова з командиром патрульної поліції міста Рівне Сергієм Мерчуком.

9 травня Рівному відбулося Грандіозне відкриття салону весільної та вечірньої моди "Pollardi" у ТРЦ «Екватор». На свято завітали більше 500 гостей, яких чекало безліч сюрпризів і подарунків від організаторів та  партнерів.

Таких, як він, зазвичай називають сірими кардиналами. Бізнесмен, політик, у послужному списку якого є такі посади, як радник голови облдержадміністрації, помічник народного депутата, депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Рівненської облради. Він багато знає про колишніх і теперішніх. Має свій погляд на те, що відбувається в області. У програмі "Тіньовий сектор" Олексій Кособуцький розповідав про те, як довго в обласної ради буде два голови, коли Чугунніков стане нардепом і що чекає Рівненщину у майбутньому.

Голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук розповів про те, хто його просуває у політиці. У студії програми "Тіньовий сектор" керівник області зізнався, яка роль в йього кар’єрі ректора "Острозької академії" Ігоря Пасічника. Також розказав про спільний бізнес з екс-заступником Рівненської ОДА Тарасом Пустовітом.

Дмитро Сільман нині активіст Громадського руху "Народний контроль" та учасник антикорупційної платформи Рівненщини. У минулому він був депутатом Рівненської районної ради від ВО "Свобода" і навіть одним із претендентів на посаду голови райради під час буремних подій Майдану. Однак склалось по-іншому: зі "Свободою" стосунки розірвав, залишився простим депутатом, а згодом й взагалі позбувся депутатського значка.

Іванна Смачило - один із тих керівників, кого у владі називають "нові". У минулому успішний адвокат та громадський активіст. Рік тому з її ім'ям був пов'язаний конфлікт за лідерство у місцевій "Самопомочі". Тоді пані Іванна відійшла в тінь. А згодом з'явилась на посаді начальнико головного територіального управління юстиції.

Гостем нового випуску проекту Олексія Кривошеєва "Тіньовий сектор" став депутат Рівненської обласної ради двох скликань, голова фракції партії "Конкретні справи".

.