Нардеп Рівненщини боїться «парламенту кнопкодавів»

Партія регіонів після чергового блокування опозицією трибуни парламенту заявила про необхідність проведення референдуму про розпуск Верховної Ради та зміну виборчої системи зі змішаної на мажоритарну.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата від ВО «Батьківщина» Валентина Королюка. Метою цього, може бути створення повністю керованого парламенту «кнопкодавів».

- Партія влади думає, що шулерськими методами, обманом виборців зможе знову отримати не парламент, а стадо кнопкодавів, які слухняно будуть голосувати за антисоціальні закони. Упевнений: виборці побачили, хто є хто, і зроблять правильний вибір. Час Партії регіонів у владі закінчується, - коментує Валентин Королюк.

Нагадаємо, Валентин Королюк був обраний як єдиний кандидат від опозиції по виборчому округу №154. За даними офіційного веб-порталу Верховної Ради України Валентин Королюк за останній місяць пропустив сесію 19 березня і був відсутнім при проведенні 7 голосувань.

У Рівному підконтрольними нардепу вважаються Речовий ринок та нічний клуб «Магнат».

Ключові слова: 

Коментарі

а давайте ми їх всіх перекваліфікуємо... сидітимете на дивані, втикатимете черговий дибільний серіал і все пофіг - і журналісти, і депутати та йвсі решта також

Народ має знати своїх героїв. 

ці журналісти як не сернуть, то не проживуть. до чого тут підконтрольні...

Я зоввсім про інше, якраз ПР і добиваються розпуску парламенту, і проголошення довічного президента, я про те що Опозиція повинна чітко зформулювати напрямок і цілі зрозумілі для народу, а не гратися з ригами в кошки - мишки.

То давайте розпустимо цей парламент, як у 1933-му, спалимо до фундаменту, а нами буде правити хороший цар. це нічого, що він перетвориться на фюрера - головне, щоб картинка по тєліку гарна була: всі сидять і голосують, як треба папі.

Цікаво цей цирк під назвою Верховна рада довго ще буде продовжуватись, адже зрозуміло, що регіонам наплювати на пересічних громадян, але виникає і інше проблема, опозиційні сили теж не мають чітких, зрозумілих, узгоджених дій які підтримало б суспільство. Останнім часом це і є причиною того що люди не дуже то й збираються на акції Вставай Україно, тому що не бачать в опозиції захисників їхніх інтересів. Нові сили також прийшовши в парламент, для народу, незрозуміло чим займаються, які в них плани, подальші дії. От опозиція виступає за відміну реформ, а нічого нового не пропонує, адже якщо повернутись на зад до того, що було то так нам теж не потрібно. Реформи необхідні, але не такі як їх проводить правляча влада, напарвлені на знищення Українського народу та бажання жити в цій країні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.