Мер Рівного має «повзти на пузі» у Київ

Аби отримати гроші на ремонт доріг Рівного керівництво міста має чекати на рішення держказначейства та плазувати перед столичними чиновниками.

Про це сьогодні, 3 квітня розповів під час засідання балансової комісії по розгляду звіту КП «Рівненське міське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг» за 2012 рік мер Рівного Володимир Хомко.

- Наші гроші з акцизу на бензин йдуть у Київ, а там потім думають – давати чи ні. Повзти на пузі маю у Київ, щоб забрати ці кошти, - зазначив Володимир Хомко.

Гроші, які затримують у столиці могло б отримати МіськШЕУ Рівного, яке займається утриманням доріг, їх поточним і капітальним ремонтом. Однак працівники підприємства часто залишаються без роботи, адже виконують тільки таку кількість робіт, яку можуть їм оплатити з бюджету.

- Серед найбільших боржників МіськШЕУ – управління ЖКП та управління капітального будівництва Рівненської ОДА. Проблема із ними виникла у зв’язку з несвоєчасними перерахунками коштів казначейством, - розповів начальник МіськШЕУ Віктор Климук.

Минулий рік МіськШЕУ закінчив із збитками, на відміну від 2011, коли підприємство отримало 80 тисяч гривень прибутку.

Аби покращити фінансову ситуацію комунального підприємства члени комісії вирішили, зокрема, частіше залучати його до виконання необхідних робіт у місті.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.