Вибори на Рівненщині: кум проти кума

Нині на Рівненщині розпал агітаційної кампанії в рамках проміжних виборів до обласної ради. На виборчому окрузі на Демидівщині хтось із кандидатів явно не позбавлений почуття гумору.

Днями на окрузі з'явилися агітаційні плакати висуванця від опозиційних сил "ударівця" Анатолія Сидорука. Внизу плаката розміщений напис "Жодного шансу для команди Януковича". А вчора вранці Демидівка прокинулася із додатковими написами під цією фразою "Жодного шансу куму Вінічуку".

Відомо, що по цьому окрузі балотуються два кума - висуванець від влади Володимир Вінічук та кандидат від Об'єднаної Опозиції Анатолій Сидорук. Вочевидь хтось хотів, аби електорат появу цієї фрази трактував як "Не голосуйте за мого кума Вінічука, від йде від команди Януковича". Здається, це витівка конкурентів. Чи може ці наліпки доклеїла все-таки команда Сидорука для збільшення рейтингів?

До речі, сам факт того, що на одному окрузі зустрілися два кума, дуже цікавий. Подейкують, що обидва кандидати на початках домовлялися, що балотуватиметься хтось один із них. Але тільки-но кандидатуру опозиціонера Сидорука затвердили по цьому округу, як голова Демидівської РДА Володимир Вінічук також отримав вказівку зверху йти до облради по Демидівщині. Так нині говорять, хоч, звісно, достеменно це невідомо. Навіть кажуть, що через це два куми нібито розсварилися між собою. Зрештою, цікаво буде поспостерігати за кампанією обох кандидатів.

Коментарі

ахахах))Вінічук розклеючи такі листки під плакатами Сидорука, сам же визнає свою поразку:)))
Ну що за людина?
Вінічук,тобі слабо вести чесну боротьбу?
ЧИ як загроза поразки, то зробити все,навіть на "кума" наплювати,аби тільки одне місце при владі притримати?
І як за таку людину як ,можна взагалі голосувати,якщо йому навіть "кумовство ніпачьом".
Є ж і такі які ради влади готові продати,обдурити,підставити.
Фу,Володю,фу!Одумайся,і краще займися хоч чимось корисним,а не втратою людських цінностей.

Анатолію,нехай Вас не розчаровують грязні коментарі. Ці люди які пишуть про Вас такі речуть не достойні навіть і уваги в їхню сторону.
Люди які сміють осуждати,робити наклепи у сторну інших просто нікчемні.При тому всьому,що в них то самих ручки в такій грязі.

Ви дійсно достойний кандидат,Ви обов*язково переможете!

Підтримую!
Всі готві рахувати чужі гроші, де він здобув, власнимим руками,силами і здоров*ям.
І ніде ніякі гроші він не крав. А те що має, не гребе під себе,а допомагає людяєм,дитячим будинками.
А не так як регіоновці кляті,і до чого такі голосні фрази про крадіжки?
Регіони в нас живуть під девізом "Плюнь на ближнього,серни на нижнього?".
Правино,живіть так далі. А такі як Володимрович зроблять все аби такі як ви не мали жолних шляхів у майбутньому країни!.
Анатолію ми у Вас віримо!

Звідки Ви знаєте, як Сидорук свої статки здобув. Я Вам гарантую-не КРАВ, так як Ваші однПРатійці обкадають український народ. Дешевими методами Леший заробляєте собі репутацію. Всерівно виживуть (або виженуть) Підставляйте пику. Анатолій Володимировичу КИІВ за тебе ДРУЖЕ!!!!! Тримайся!!!!!!!! Спрведливісь переможе

Дмитрович тримайтесь, бiзнесменам не мiсце в обласнiй радi, нехай кум Сидорук збагачуе своi статки поза полiтикою!
Вся свiдома громада, 3А ВАС!

Володимирович ТРИМАТИСЬ! Кум це на все життя, сьогодні посварились. завтра баде псха помиритесь, ОБОВ"ЯЗКОВО! А вибори необхідно виграти і не дати шансу РИГАМ проводити дерибан в Облраді!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.