Після скандальних публікацій на Рівненщині закрились декілька форумів

Точніше, після скандальних публікацій на нашому сайті закрили студентський форум НУВГП vodnik.at.ua та видалили тему про дитячі садочки на форумі spua.org.

ЧИТАЙТЕ Студенти "злили" в інтернет скільки коштують екзамени у рівненському університеті

Нагадаємо, на цих інтернет-ресурсах його учасники в обговоренні вказували по чім вартує здача іспитів та екзаменів у "водному" університеті та кому слід платити, а також засвідчили скільки слід "забашляти" у садочках так званих благодійних внесків, аби прилаштували свою дитину в той чи інший дошкільний заклад. 

ЧИТАЙТЕ Скільки коштують «благодійні» внески у дитсадках Рівного

Адміністрація цих двох ресурсів, напевно, не здогадується, що автор перед публікацією зберіг веб-архіви та скріни сторінок і, за бажання контролюючих органів зайнятися зібраною інформацією, вони всеодно будуть передані на розгляд правоохоронців. Також шкода, що модератори spua.org видалили тему "Дитячі садочки", у якій форумчани спілкувалися кілька років і яка справді була корисною для молодих батьків. 

Коментарі

А відколи це правоохоронці беруть інформацію з веб-ресурсів до уваги (уявляю, як до справи будуть долучати матеріали з форумів, ах-ха-ха, бачу, що Вам кодекси не завадило б почитати) , де гарантія, що там нема ніяких наклепів і чуток?

ха)) а до цього правоохоронці думали, що ніде не беруть хабарів?? Чи в них дітей немає))) Шкода наївних журналістів))) Вчитись їм ще і вчитись)))

Ну так, шкода, позакривали форуми і такі важливі теми, де ж тепер чесним журналістам черпати матеріал? (невже прийдеться таки відірватись від стільця і працювати?)

На форумі СП тему не закрили ми і далі там спілкуємся! Все ок

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.