Рівненщина змагається за фінансову допомогу

Наша область – серед десяти регіонів, котрі змагатимуться за безповоротну фінансову допомогу міжнародної спільноти, повідомляє Рівненська ОДА.

Світовий банк і Міністерство охорони здоров’я України спільно працюватимуть над реформуванням медичних галузей у регіонах. Проект розрахований на 4 роки і розпочнеться в 2014-му.

Нині ж триває другий етап конкурсу. Перший тур область уже успішно подолала. Зокрема, оцінивши інвестиційні ініціативи двадцяти регіонів, експерти Світового банку відібрали десять кращих. Серед них і Рівненщина.

Загалом міжнародна організація надаватиме фінансову допомогу для чотирьох регіонів. Тому тепер завдання Рівненщини  - запропонувати іноземним фахівцям найефективнішу модель співпраці регіональної медицини зі Світовим банком, підсумувала..

Діяльність у рамках даного проекту буде спрямована на досягнення трьох пріоритетних завдань – боротьба з неінфекційними захворюваннями, поліпшення якості та ефективності меддопомоги та оптимізація та реструктуризація лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.