У Рівному - жорстка боротьба за мерців

У кожному рівненському морзі працюють люди, які повідомляють про нових померлих у фірми по наданню ритуальних послуг. За це вони отримують відсоток від виручки підприємця, який першим нав’яже своїх послуги родичам покійника.

- Ще людина не померла, а вони вже повідомляють ці фірми, - розповідає мер Рівного Володимир Хомко. - Одного такого я звільнив, бо він працював у нас, а підпрацьовував на конкурента за певний відсоток.

У Рівному працює кілька десятків приватних підприємців, що надають ритуальні послуги. Із ними намагається конкурувати КП «Спецкомбінат — ритуальна служба». Нині це підприємство є найуспішнішим серед комунальних у Рівному і немає жодних боргів у тому числі і по зарплаті.

Підприємство займається не лише похованнями. Доходи йому приносить прибирання кладовищ, вивіз сміття, встановлення пам’ятників та меморіалів у Рівному, продаж продукції власного виробництва.

Під час засідання балансової комісії по розгляду звіту КП «Спецкомбінат - ритуальна служба» за 2012 рік вирішили збільшити доходи підприємства за рахунок додаткових замовлень послуг. Зокрема, члени комісії погодились частіше залучати спецкомбінат до робіт по благоустрою міста до свят.

Коментарі

Таке діється давно. Схоче, це всіх чипляє. і ого як...

Знайома ситуація. Навіть до болі знайома. http://www.blog.ogo.ua/blogs/view/vam_truna_treba_to_zrobimo_vam_deshevshe

"Ще людина не померла, а вони вже повідомляють ці фірми, - розповідає мер Рівного Володимир Хомко. - Одного такого я звільнив, бо він працював у нас, а підпрацьовував на конкурента за певний відсоток" Хомко тепер ще й в похбюро працює, а нам бідним не підступитись ... :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.