Депутата від Рівненщини не пустили на "депутатський путч" (відео)

Сьогодні фракції Партії регіонів та Комуністів разом з частиною позафракційних депутатів провели засідання парламенту на вулиці Банковій. Опозиція та ЗМІ вже охрестили цю подію "ГКЧП" та "депутатським путчем".

У такий спосіб депутати провладної більшості спробували подолати блокування парламенту опозицією. Хоча, на думку фахівців, ця спроба знаходиться поза межею закону та регламенту Верховної Ради. Стаття 2, пункт 1 Закону України "Про регламент Верховної Ради України", визначаючи місце проведення засідань, зазначає, що "Верховна Рада проводить засідання у будинку Верховної Ради (місто Київ, вул. Грушевського, 5)". Пунктом 2 цієї ж статті регулюється проведення засідання в іншому місці, але за рішенням ВР про зміну місця засідання, що, відповідно, має бути попередньо прийняте і проголосоване у будинку Верховної Ради по вул. Грушевського!

Однак це не завадило комуністам і регіоналам провести засідання. На яке, до слова, не пускали депутатів від опозиції. Зокрема депутата від Рівненщини, члена фракції УДАР Віталія Чугуннікова.

Коментарі

З вовками на їхній мові! Колись Василь (Царство йому Небесне) мені каже - а чого ти собакам команди даєшь по-російськи? Кажу ні не по-російськи , а на їхній мові.

Чугунніков - прізвище кацапське, і мова кацапська

Чугунников, а ты же "обранець" народа украинского, а говоришь на русском языке)))Где же твоя толлерантность?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.