На Рівненщині дорослих покарали за споювання дітей

У період із 22 до 31 березня на території Рівненської області проводились профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули», основним завданням яких є забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми та інших негативних явищ під час весняних шкільних канікул.

У результаті відпрацювання працівники кримінальної міліції у справах дітей виявили та задокументували факт втягнення у крадіжку неповнолітнього жителя Сарненського району Рівненської області. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого статтею 304 Кримінального кодексу України.

Крім того, у ході проведення профілактичних заходів «Канікули» було виявлено 22 підлітки, які розпивали спиртні напої та перебували у п’яному вигляді в громадських місцях, 10 — курили у заборонених місцях та ще 11 — вчинили дрібне хуліганство. Кожного з порушників притягнули до адміністративної відповідальності.

З метою попередження пияцтва та тютюнокуріння серед неповнолітніх, виявлення осіб, що продають спиртне та тютюнові вироби дітям, міліціонери перевіряли торговельні та розважальні заклади.

За результатами перевірок виявлено 17 фактів зазначених порушень, продавців притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, 18 дорослих осіб притягнули до адміністративної відповідальності за доведення дітей до стану сп’яніння, згідно зі статті 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідна роз'яснювальна та правовиховна робота проведена не лише з дітьми, а також і з батьками. До тих, хто не хоче чи не бажає належним чином виконувати свої обов’язки з виховання дітей, застосовували заходи адміністративного впливу відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, у ході проведення заходів до відповідальності притягнуто 82 горе-батьків.

Проведення таких заходів є традиційними для працівників кримінальної міліції у справах дітей, повідомляє ВКМСД УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.