Рівненські пасажироперевізники попались на гарячому

Впродовж березня місяця поточного року працівниками Державтоінспекції проводилися профілактичні заходи на пасажирському транспорті. В ході проведення яких увагу вартових доріг було зосереджено на  дотримання пасажироперевізниками правил дорожнього руху, особливо керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, створення аварійних ситуацій, перевищення встановлених обмежень швидкості руху, керування технічно несправними автобусами та такими, що не пройшли обов’язковий технічний контроль, тощо.

За період проведення заходів працівниками автомобільно-технічної інспекції було здійснено 335 перевірок пасажироперевізників, за результатами яких видано 239 приписів на усунення виявлених недоліків. Також оглянуто понад 1 тисячу 400 автобусів, з яких близько 200 виявлено з технічними несправностями.

У період з 1 по 31 березня 2013 року працівниками ДАІ області виявлено та задокументовано 546 порушень правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів, зокрема: два факти керування автобусами у стані алкогольного сп’яніння; 80 – порушення зупинки і стоянки; 101 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість; 22 – перевищення встановлених обмежень швидкості руху, а також зафіксовано п’ять порушень під час перевезення організованих груп дітей, повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.