Рівняни на чемпіонаті України здобули дев'ять нагород

Ми вже повідомляли, що на чемпіонаті України з перукарського мистецтва у перші два дні змагань (3-4 квітня) п'ятеро членів рівненської команди Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської здобули звання чемпіонів України. В останній день змагань скарбничка наших перукарів збагатилася на ще декілька нагород. Про це Ірина Раєвська розповіла кореспондентові "ВСЕ" повернувшись з чемпіонату, який проходив у столиці.

- Наша команда отримала найбільшу кількість нагород Чемпіонату України з перукарського мистецтва. В останній день змагань ми отримали ще чотири нагороди, - повідомила Ірина.

Їх вибороли - Тетяна Тарасюк - золото у номінації "стильні кудряшки", Валентина Дзюба - бронза у номінації "стильні кудряшки", Наталія Савіна - бронза у номінації " Нова коса", Ірина Швець - бронза у номінації чоловіча комерційна стрижка.

Цьогоріч у відкритому чемпіонаті України з перукарського мистецтва взяла участь рекордна кількість учасників - 769. Це команди з усіх міст України, а також з Росії та Білорусі. Отже у загальному заліку Рівне отримало дев'ять чемпіонів України. При чому, цій звитязі передували перемоги на інших перукарських змаганнях у Львові, Харкові, Тернополі та Дніпропетровську. А загальна кількість перемог на чемпіонаті, враховуючи відбіркові тури, склала 35 нагород!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.