Колекцію рівнянина продемонстрували на центральному телеканалі

Рівнянин Едуард Поліщук, котрий має рідкісне хобі - колекціонує раритетні мобільні телефони, вчора на прохання телеканалу "Україна" відвіз декілька ящиків своїх експонатів для зйомок у програмі "События недели". Всеукраїнський телеканал готував розширений сюжет, присвячений 40-річчю з дня першого дзвінка із мобільного телефона. У ньому ведучий демонстрував найяскравіші мобілки із колекції рівнянина, розповідаючи яке значення той чи інший експонат має для історії мобільного зв'язку.

 Участь у зйомках взяв і перший президент України, уродженець Рівненщини Леонід Кравчук. Саме він на початку дев'яностих здійснив перший на території України дзвінок із мобільного.

- У п'ятницю зі мною зв'язалися редактори програми "События недели", запропонували відвідати столицю і привести їм мою колекцію, - розповів Едуард Поліщук кореспондентові "ВСЕ". - Я склав декілька ящиків раритетних мобілок та й вирушив на запис програми, який відбувся вчора у неділю у першій половині дня. Розповів ведучому про історію ключових експонатів моєї колекції. Потім ці факти він переповів в ефірі. Програма транслювалася на ТРК "Україна" у неділю о 19.00.

Едуард Поліщук відомий рівнянам із місцевих ЗМІ, адже про його колекцію і писали в газетах, і знімали сюжети. Один з них до вашої уваги - нижче.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.