Рівненська радіоведуча поділилася секретами свого успіху

У суботу, 6 квітня відбулось чергове заняття Школи публічного виступу. Цього разу організатори зустрічі вчили як завоювати прихильність аудиторії.

Ярослав Воля

- Розмовляйте з аудиторією у тій же манері, як розмовляєте з друзями, тільки з більшою силою – радить молодим ораторам громадський активіст та співорганізатор Школи Ярослав Воля.

Ще одним організатором заходу є тренер по тайм-менеджменту, керівник тренінгового центру "Крок вперед" Артем Наавгуст, який розповів про три типові помилки, які роблять публічний виступ нецікавим. Зокрема, це  тривіальні запитання, тобто відповідь на які очевидна, концентрованість інформації, яка нерозбавлена жартами, життєвими історіями та прикладами, непідведення підсумків промови, що дає відчуття незакінченості.

Артем Наавгуст

- У кожного промовця повинен бути гачок, з допомогою якого ви чіпляєте аудиторію – говорить Артем.

Запрошеним тренером був також громадський активіст Андрій Логащук, який навчив аудиторію правилам запитань та відповідей:

- Уникайте агресії та пасивності під час запитань, не наводьте припущень, не фантазуйте – керуйтесь фактами. Правило яке використовував Стів Джобс – «основний принцип – думати» використовуйте це в своїх публічних виступах.

Андрій Логащук

Гостем Школи публічного виступу була відома рівненська радіоведуча Алла Ліхачова. Вона поділилась власним досвідом та дала кілька цінних порад для вдалого публічного виступу:

- Треба прагнути грамотно та коротко говорити, прислухатися до інтуїції. Це як в журналістиці, де майстерність приходить з досвідом. А також навчитись долати страх, який завжди присутній. Коли ти не впевнений в собі, потрібно «грати» впевненого, одягати маску.

Алла Ліхачова

Насамкінець Алла Ліхачова порадила учасникам Школи публічного виступу читати більше книг, займатись саморозвитком, адже саме це дає впевненість у собі.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.