Рівненська облрада "за" розпуск парламенту

На черговому засіданні сесії Рівненської обласної ради депутати засудили роботу українського парламенту. Обласні обранці досить різко прореагували на виїзне засідання ВРУ у будівлі комітетів на Банковій. У своєму зверненні депутати запропонували президенту забезпечити дотримання норм конституції парламентом, або ж розпустити його.

Ще на початку сесії обласної ради 5 квітня перший заступник голови фракції "Батьківщина", голова постійної комісії з питань молодіжної політики та спорту Олег Хомич запропонував депутатському корпусу прореагувати на "парламенський путч" у столиці. Політик навіть запропонував текст відповідного звернення. Більшістю голосів депутати внесли це питання в порядок денний та вирішили розглянути його наприкінці сесії. Окремо було створено робочу групу для редагування тексту звернення.

ФОТОРЕПОРТАЖ з сесії обласної ради. 

Коли ж дійшло до розгляду звернення – фракція Партії регіонів знову показала своє знання комбінаторики та уміння будувати хитрі політичні стратегії. "Регіонали" запропонували власний текст звернення, де деякі сентенції були оформлені м’якіше, а деякі різкіше. Однак в цілому звернення цілком співпало з заданою стратегією Партії регіонів на всеукраїнському рівні.  Текст звернення особисто вніс голова Рівненської ОДА Василь Берташ. До того ж перед самим поданням проконсультувався з кимось по телефону, посміхнувся і дописав ще кілька слів.

ФОТОРЕПОРТАЖ з сесії обласної ради. 

Під час оголошення звернення стало зрозуміло чому Берташ такий веселий. Адже у тексті звернення були слова "Пане президенте, у разі неможливості роботи Верховної Ради в рамках закону – просимо її розпустити".

Опозиції ця наживка сподобалась. Очільник області запропонував жартома додати туди пункт ще й пункт про референдум. На що свободівець Віктор Кривун зауважив: "Ви ще автономію туди включіть".

Зрештою за пропозицією опозиціонерів саме "берташівський" текст прийняли як звернення від усіх фракцій обласної ради. Пропозиція розпустити Верховну Раду у остаточній редакції звернення залишилась. 

Коментарі

Ну і правільно по своїй недолугості і обласна рада не набагато відстала від своїх старших братів в ВР, а тому і піддались РИГАМ, а потім будуть казати що як би не прийняли таке звернення то ніякого не було б. а на фіга нам розпускати парламент, якщо конечно вони знову вибори зроблять за свої кошти то нехай роблять, але не по мажоритарних округах на які вони надіються. Спочатку потихеньку вони підводять до розпуску парламенту, а потім побачите відбудуться зміни до закону, чи то методом референдуму (який вони зфальсифікують) чи в інший спосіб

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.