Рівненські школярі змагатимуться за поїздку в Конотоп

10 квітня 2013 року, о 11:00 у ЗОШ № 20 м. Рівне, відбудеться обласний тур  літературно-мистецького конкурсу на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною».

 

Мета: вшанування 71-ої річниці від дня розстрілу фашистами в Бабиному Яру відомої української поетеси Олени Теліги та її соратників.

 

У 2013 році вшановуємо 71-у річницю від дня розстрілу фашистами в Бабиному Яру відомої української поетеси Олени Теліги та її соратників – українських патріотів. Героїчне життя полум'яної революціонерки, поета, жінки - ціла епоха українського визвольного руху. «З'явилася вона, спалахнула і згоріла на тяжкім та сірім, потім криваво-червонім небі війни й революції, неначе блискуча зірка, лишаючи, хоч згасла фізично, яскраве по собі світло, яке палахкотітиме нащадкам» (Д. Донцов).

 

Переможці конкурсу отримають грошові та цінні подарунки, а також матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, що проходитиме у м. Конотоп Сумської області.

 

Організаторами заходу в Рівному є: Курінь № 20 імені Олени Теліги Пласту - Національної скаутської організації України та молодіжна громадська організація «АкМ».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.