У Рівному розповіли версії загибелі Президента

Сьогодні, 10 квітня, в день річниці загибелі президента Польщі, відбулась презентація книжки «Літак для президента» у Рівненській обласній бібліотеці, автор якої генерал-лейтенант, розвідник у відставці, герой України, народний депутат Григорій Омельченко.

Григорій Омельченко

-В мене було передчуття, що реквієм загиблим у Смоленську не відбудеться, що її можуть зірвати, але що це буде катастрофа з людськими жертвами навіть уявити собі не міг. – говорить автор книги. – Тоді я собі пообіцяв що проведу розслідування та дізнаюсь правду.

У книзі представлений технічний звіт, починаючи з дня народження літака включаючи всі ремонтні роботи, юридичний звіт дій та бездіяльності всіх посадових осіб російського та польського керівництва, а також дії керівників центральної авіаційної служби. Окрім цього зафіксовані телефонні та радіо розмови.

Об’єктивними факторами , які могли спричинити аварію стали погодні умови, людський фактор, тобто рівень професійної підготовки екіпажу, технічний стан літака, психологічні портрети екіпажу, Леха Качинського та всіх диспетчерів та керівників.

- З борта літака напередодні зняли спеціальний прилад, який допомагає літаку приземлитись в будь яких умовах, а також був зафіксований збій висотоміра, на диспетчерському пункті на якийсь час пропало світло, зник радіозв’язок. У книзі розписано все по секундах до останнього слова штурмана. – розповідає Григорій Омельченко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.