На Рівненщині у ДТП із мопедами вже п'ять жертв

"Увага - мопедист!". Саме під такою назвою з 11 квітня працівники Державтоінспекції Рівненщини розпочинають проводити профілактичні заходи серед водіїв двоколісних транспортних засобів.

Як свідчить статистика, з настанням теплих днів кількість дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв вказаної категорії різко зростає.

- З початку поточного року на території Рівненської області вже зареєстровано п’ять таких автопригод, у яких одна людина загинула та четверо – отримали поранення різного ступеню важкості.  Необхідно відмітити, що із зареєстрованих ДТП більша частина сталася з вини самих водіїв двоколісних транспортних засобів, переважна більшість з яких молоді люди віком до 25 років – зауважив керівник обласної Державтоінспекції полковник міліції Олександр Семенюк.

Під час проведення вказаних заходів вартові доріг звертатимуть особливу увагу на виявлення мопедів незареєстрованих у встановленому порядку. Крім цього, особовий склад Державтоінспекції буде націлений на виявлення та документування порушень ПДР, скоєних водіями двоколісних транспортних засобів.

Працівники Державтоінспекції закликають водіїв двоколісних транспортних засобів з великою відповідальністю ставитися до свого статусу – водія. Сідаючи за кермо мопеду, мотоциклу не забувайте про засоби індивідуального захисту – шоломи.

Також нагадують, що мопеди і велосипеди повинні бути обладнанні звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду- білого кольору, по боках –  оранжевого, позаду – червоного.

Для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на мопеді необхідно увімкнути освітлення, на велосипеді – ліхтар (фару).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.