Сьогодні день народження космонавтики та рок-н-ролу

1606 — затверджено об'єднаний англо-шотландський прапор «Юніон Джек», після включення до нього елементів прапору Ірландії став прапором Об'єднаного Королівства Велокобританія.

1709 — Шведські війська Карла XII підійшли до стін Полтави.

1861 — почалася громадянська війна у США, яка завершилася через 4 роки перемогою Півночі і забрала життя 620 тисяч американців.

1908 — Український студент Мирослав Січинський на знак протесту проти вбивства жандармами селянина Марка Каганця застрелив намісника Галичини графа Анджея Потоцького.

1912 — у Львові утворили молодіжну скаутську організацію “Пласт”.

1954 — в нью-йоркській студії Pythian Temple (США) Біл Хейлі записав свій легендарний хіт під назвою «Rock Around the Clock» («Рок цілодобово») який став початком ери рок-н-ролу.

1961 — Юрій Гагарін на радянському космічному кораблі “Схід” першим із людей здійснив політ у космос. Ця дата — всесвітній день космонавтики. До Гагаріна мінімум 4 космонавта здійснили невдалі спроби облетіти земну кулю, але загинули.

1981 — З космодрому на мисі Канаверал здійснено запуск першого у світі пілотованого повітряно-космічного апарату багаторазвого використання «Колумбія-1».

Коментарі

Виправили. Технічна помилка, один рядок "випав". Дякую за уважність.

Ви думаєте, що Ви пишете? В заголовку "Сьогодні день народження космонавтики та рок-н-ролу", а тексті про рок-н-рол ні слова...
Ну як можна робити такі елементарні помилки...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.