Рівненські митники штрафують за ліки

Розчин для ін'єкцій, який в медичних цілях застосовують для лікування остеохондрозу та профілактики ушкоджень суглобів досить часто стає об'єктом порушень митних правил.

Саме цей медичний препарат і намагаються незаконно перевезти з Білорусії у великих кількостях через митний кордон України.  А мета таких переміщень проста - у сусідів  ці ліки коштують у  рази дешевше, ніж в українських аптеках. Бажання підзаробити і штовхає "подорожуючих" за "Мукосатом" порушувати  митне законодавство.

Як повідомляє прес-служба Рівненської митниці громадяни можуть ввозити засоби, які переміщуються в ручній поклажі або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина у кількості, що не перевищує п'яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини) та у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім'я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря або закладу охорони здоров'я.

За намагання обійти закон, громадянин  нестиме адміністративну відповідальність згідно Митного кодексу України. За приховування  товарів  передбачено штраф у розмірі ста відсотків вартості та їх конфіскація.

З початку року рівненські митники вісім разів припиняли незаконне ввезення "Мукосату" на територію України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.