Рівненщина - взірець народжуваності для України

На Рівненщині стартував черговий проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Впроваджуватимуть його у Млинівському, Острозькому, Сарненському та Рокитнівському районах.

У його рамках відбуватиметься інформаційно-просвітницька робота із майбутніми батьками. Окрім цього, лікарі, які консультують пацієнтів щодо планування вагітності, безпечних пологів, здоров’я та розвитку дітей, зможуть підвищити кваліфікацію.

Рівненщина готова створювати середовище для розвитку дітей, заявила Юкіе Мокуо, пояснюючи намір співпраці Дитячого фонду ООН із обласною владою. Адже вже декілька років поспіль Рівненщина є одним і регіонів-лідерів за народжуваністю. До того ж дедалі більше подружніх пар погоджується на партнерські пологи. Окрім цього, в області найнижчий відсоток жінок, які народжують у підлітковому віці та мають небажану вагітність.

Відтак, Рівненщина може бути своєрідною моделлю щодо репродуктивного здоров’я для решти регіонів України, адже досягла вагомих результатів у цій сфері, про це повідомила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Співпраця Рівненщини з Представництвом ЮНІСЕФ в Україні, розпочалась ще у 2009 році. Зокрема, за його сприяння, обласний перинатальний центр отримав медобладнання майже на півмільйона гривень, а медики змогли підвищити свій фаховий рівень. Адже Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні є партнером Нацпроекту «Нове життя».

Також, за підтримки фонду, на Рівненщині створюється обласна мережа Тато-шкіл, на базі обласної дитячої консультативної поліклініки запрацювала «Клініка, дружня до молоді».Загальна вартість інвестицій ЮНІСЕФ у Рівненську область становить майже 3 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.