На Рівненщині «соціальна працівниця» обікрала подружжя пенсіонерів

На Рівненщині правоохоронці розшукують жінку, яка під виглядом соціальної працівниці виманила у пенсіонерів гроші.

В селищі Гоща Рівненської області невідома жінка під виглядом соціальної працівниці ошукала подружжя, забравши у 84-річних пенсіонерів 16000 гривень та 900 доларів.

Жінка розповіла, що до них у дім зайшла незнайома молода білявка, яка відразу ж поцікавилася, як поживає подружжя, запитала про здоров’я та самопочуття. Говорила привітно, лагідно, виявляючи співчуття й турботу.

— Незнайомка сказала, що з травня нам будуть додавати до пенсії по 50 гривень, — зі сльозами на очах говорить потерпіла Ольга Семенівна. — Жінка застерегла, що коли будуть приносити гроші, звертати особливу увагу потрібно на купюри номіналом в 200 та 500 гривень, адже, серед них найчастіше зустрічаються підробки. Одразу запропонувала показати різницю між справжньою купюрою та підробкою й перевірити, чи немає серед них фальшивок.

Пенсіонерка дістала всі  гроші, що спільно за роки нажили з чоловіком. Після «перевірки» бабуся поклала гроші назад до схованки. Гостя попросила води. Коли жінка залишилася у кімнаті сама, забрала гроші та швидко зникла. Схаменувшись, подружжя зазирнуло у схованку, проте коштів там не було.

За частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє  СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.