У Рівному новий "Яскравий" конкурс

Молодіжна платформа "Яскраво" оголошує новий фото конкурс. Чимала кількість людей прагне самовиразитись. Одні з них вибирають спорт, музику, фото. Адже фото може передати не лише зображення, а іноді навіть емоцію, душу людини. Зазвичай, на фотовиставках виставляють роботи професійних фотографів. Організатори конкурсу вважають, що фотографи-аматори теж мають, що показати.

Метою конкурсу є залучення молодих людей до активної роботи, популяризація фотомистецтва та творчо самовиразитись за допомогою фото. Учасники будуть мати змогу поділитись досвідом, отримати поради від професіоналів та набути безцінний досвід.

Конкурс відбудеться в три етапи:

I-й етап 13–15 квітня: заповнення реєстраційної форми учасниками, де будуть прикріплювати 3 фото з довільної тематики.

II-й етап 16–20 квітня та 21–26 квітня: учасники конкурсу отримують два завдання, щоби перевірити готовність працювати у нелегких ситуаціях ;).

III-й етап 27–30 квітня: оцінка виконаного завдання експертами. Оголошення результатів.

Завершення конкурсу відбудеться 30 квітня. Саме в цей день буде відкриття фотовиставки з найкращими роботами конкурсантів. Відвідувачі будуть мати змогу поспілкуватись з учасниками, адже участь у конкурсі однієї сторони є не легкою, а з другої досить цікавою та навчальною. На переможця чекає приз та запрошення до співпраці з МП Яскраво.

Для довідки: Яскраво – організація, що сприяє розвитку здорового середовища, вихованню відповідальності за власне майбутнє та впровадженню позитивних тенденцій у суспільстві.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.